Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ruszają wyciągi


JC

Rekomendowane odpowiedzi

My dopiero wstaliśmy... relacja w ciągu tygodnia ...

Parę zdań zdania:

1) początek sezonu narciarskiego mocno udany. Narty wypożyczone na dole, ludzi w sam raz na taki stok. Warunki 11-13 bardzo dobre. Kolejek brak.

2) Saunarium jest mega super i tylko tam warto wejść do term. Uwaga! Od lat 18stu i tylko wyjątki nie na golasa!

Baseny nie są na liczbę osób jaką wpuszczają. Chyba, że ktoś lubi się ocierać :) Bardzo szybkie zjeżdżalnie. Jedzenie mają wyjątkowe dobro jak na fast-food. No i one more time: saunarium, saunarium, saunarium !!

Fotki (także spod wody) póóóóóźźźźźniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad jak widać udany :smile: a mnie aż skręca :wink:

Na termach w Białce byliśmy latem - nasze wrażenia ogólnie pozytywnie tylko ciut mało basenów w porównaniu do Bukowiny przez co tłok bardziej odczuwalny. Przynajmniej początkiem września tak było. Zjeżdżalnie fajne, ciekawa opcja zjeżdżania na kołach i nie tylko radochę miał nasz syn :biggrin:

Dla mnie małym minusem jest ten podział na strefy, ponieważ będąc z dzieckiem trochę byliśmy zmuszeni do wykupienia pobytu na strefie głośnej - tam znajdują się atrakcje dla dzieci. Przez to już nie ma wstępu na strefę cichą... poczułam się dyskryminowana z powodu pobytu rodzinnego :wink:

Możesz wykupić strefę cichą,to 10zł więcej (na 2:30h) ale masz też wstęp do strefy głośnej.Dokładnie to jest tak:

-strefa głośna

-strefa cicha,karnet obejmuję też strefę głośną

-saunarium,karnet obejmuję strefę cichą i głośną

Oczywiście odpowiednio drożej... :wink:

My dopiero wstaliśmy...

(15.53)

:biggrin:

W sumie to się nie dziwię... :wink: ,ale ja wstałem i g... złowiłem. :stupid:

Mysiałek właśnie był w TVN!!! :applause:

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dopiero wstaliśmy... relacja w ciągu tygodnia ...

Parę zdań zdania:

1) początek sezonu narciarskiego mocno udany. Narty wypożyczone na dole, ludzi w sam raz na taki stok. Warunki 11-13 bardzo dobre. Kolejek brak.

2) Saunarium jest mega super i tylko tam warto wejść do term. Uwaga! Od lat 18stu i tylko wyjątki nie na golasa!

Baseny nie są na liczbę osób jaką wpuszczają. Chyba, że ktoś lubi się ocierać :) Bardzo szybkie zjeżdżalnie. Jedzenie mają wyjątkowe dobro jak na fast-food. No i one more time: saunarium, saunarium, saunarium !!

Fotki (także spod wody) póóóóóźźźźźniej.

No mysiauek dziś błysnąłeś w TVN Fakty

Coś zimno tam musiało być bo ubrany jak misio byłeś :wink:

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusin rusza 2 grudnia - to już wiemy. Będzie darmoszka - to też wiemy! :biggrin:

A będzie to tak, że niestety to piątek... a jak ktoś miejscowy się łudzi, że się załapie po pracy, to niech się nie napala, bo darmoszka będzie do godz. 15-ej! :tongue:

Co robić? Trzeba będzie wolne wziąć! :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mysiauek dziś błysnąłeś w TVN Fakty

Coś zimno tam musiało być bo ubrany jak misio byłeś wink.gif

pozdrawiam

Zawsze w kominiarce -> zatoki.

Mysiek przygwiazdorzełeś nieźle we Faktach TVN-u.angel.png

To TVN przygwiazdorzył przy mnie :D buahahaha

A było coś więcej z jazdy mojej żony lub mnie na stoku ? Nie mam TV (tak w ogóle nie mam telewizji) stąd i pytanie :)

W sumie to się nie dziwię... wink.gif ,ale ja wstałem i g... złowiłem. stupid.png

Maciek :) wybacz: kto rano wstaje ten g#$%o ma i niewsypany....

Jeśli otworzą cały stok na Rusinie to będę w sobotę i to tym razem naprawdę rano :)

Edytowane przez mysiauek
multicytat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To TVN przygwiazdorzył przy mnie :D buahahaha

Jeśli otworzą cały stok to będę w sobotę i to tym razem naprawdę rano :)

Ale darmoszka w piątek... na pewno tam będę,ale nie wiem,czy w sobotę,czy w piątek.

Zgadamy się. :wink:

Puścili tylko jedno zdanie,więcej nikogo z nas nie było. :redface:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wspiąłem na wyżyny mojej elokwencji i nagadałem się... z 10 minut karnetu czasowego straciłem. Świnie nie telewizja! ;)

Se jaja robią!Z tego co widziałem,ktoś filmował mnie,pod koniec trasy... najwidoczniej mój styl im nie odpowiadał... :tongue:

johnny_narciarz też intensywnie myślę o Rusinie w sobotę lub niedziele może sie zgadamy pod koniec tygodnia :smile:

No to rośnie ekipa! :smile:

Jak najbardziej musimy się zgadać! :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu materiał z TVN:

http://www.tvn24.pl/28377,1725879,0,1,zjazd,wiadomosc.html

Ponieważ Mysiauek chyba nie jest małą dziewczynką, ani większą ani całkiem dużą ;) to zgaduję, że jest na samym końcu - 2-3 sek.?

***

Gdzieś coś czytałem o ociepleniu w przyszłym tygodniu - trzeba się śpieszyć :)

***

A swoją drogą to ciągle się dziwię że się ludziom ludziom chce jeździć taki kawal drogi na te podhalańskie patologie :)

Rozumiem głód nart, śniegu itp. ale nie ma czegoś sensownego bliżej?

Tzn. jakiegoś miejsca w górach ;) w Polsce czy na Słowacji? :)

Edytowane przez gajowy01
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu materiał z TVN:

http://www.tvn24.pl/28377,1725879,0,1,zjazd,wiadomosc.html

Ponieważ Mysiauek chyba nie jest małą dziewczynką, ani większą ani całkiem dużą ;) to zgaduję, że jest na samym końcu - 2-3 sek.?

Dokładnie! :biggrin: Ale był też w czołówce wiadomości! :cool:: :applause:

***

Gdzieś coś czytałem o ociepleniu w przyszłym tygodniu - trzeba się śpieszyć :)

W B-B halny! :eek:

***

A swoją drogą to ciągle się dziwię że się ludziom ludziom chce jeździć taki kawal drogi na te podhalańskie patologie :)

Rozumiem głód nart, śniegu itp. ale nie ma czegoś sensownego bliżej?

Tzn. jakiegoś miejsca w górach w Polsce czy na Słowacji? :)

Nie ma. :sorrow: No może Biały Krzyż. I wcale mi się nie chce tyle dymać w korkach,gołoledzi itp. poprzez wioski,gdzie ostre zakręty,górki,fotoradary itp. Nawet podczas jazdy do Białki się zastanawiałem,czy warto,zwłaszcza jak rozmaślił się TIR i zablokował drogę...

Ale co ja mogę,nartowanie,taki nałóg... :redface:

PS.Jeśli chodzi o Białkę,to nazwanie tego patologią to mocne nadużycie!Miła obsługa,profesjonalizm - ani przez chwilę nie czułem się jak: "dawaj kasę i wyp...". :wink: Czułem się tam równie dobrze,jak w lipcu w Kaprun. :rolleyes::

Edytowane przez johnny_narciarz
drobne szczegóły odnośnie Białki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! :biggrin: Ale był też w czołówce wiadomości! :cool:: :applause:

To mamy sławną postać na forum :wink: :applause: szkoda, że tak krótko.

Dobrze to wygląda i do tego jeszcze w relacji trafili z podkładem idealnie w mój gust muzyczny :biggrin: przyjemnie się oglądało - nadrobiłam wczorajsze niedopatrzenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Jeśli chodzi o Białkę,to nazwanie tego patologią to mocne nadużycie!Miła obsługa,profesjonalizm - ani przez chwilę nie czułem się jak: "dawaj kasę i wyp...". :wink: Czułem się tam równie dobrze,jak w lipcu w Kaprun. :rolleyes::

A jak z cenami w knajpach? w zeszłym sezonie troszkę mnie szokowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wykupić strefę cichą,to 10zł więcej (na 2:30h) ale masz też wstęp do strefy głośnej.Dokładnie to jest tak:

-strefa głośna

-strefa cicha,karnet obejmuję też strefę głośną

-saunarium,karnet obejmuję strefę cichą i głośną

Oczywiście odpowiednio drożej... :wink:

Tak, wiem, że jest taka opcja, ale będąc z dzieckiem siłą rzeczy kupuje się z myślą o tej "przyjaznej" dzieciom, ponieważ tam będzie się więcej. Szkoda dopłacać za spędzony krótki czas w cichej strefie. Potem tylko zerkaliśmy zza szyby jak tam jest, a jeszcze na dodatek, z tego co piszecie, niewiele ma to wspólnego z ciszą :wink: Taki trochę sztuczny podział. Sugerowali się zapewne podziałami w innych podobnych ośrodkach tyle, chyba zachodnich. Tam jednak strefa cicha to faktycznie cicha i obejmująca głównie sauny oraz jacuzzi z przyjemną muzyczką sączącą się z głośników.

To dla mnie bardziej rozsądne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z cenami w knajpach? w zeszłym sezonie troszkę mnie szokowali.

My wzięliśmy dość standardowy obiadek - kotleta (ja schabowego,Żona drobiowego),ziemniaczki i surówki - za te dwie porcję zapłaciłem 45zł.

Za napoje - mała kola i grzaniec - 15zł i to chyba lekka przesada. :rolleyes::

Tak, wiem, że jest taka opcja, ale będąc z dzieckiem siłą rzeczy kupuje się z myślą o tej "przyjaznej" dzieciom, ponieważ tam będzie się więcej. Szkoda dopłacać za spędzony krótki czas w cichej strefie. Potem tylko zerkaliśmy zza szyby jak tam jest, a jeszcze na dodatek, z tego co piszecie, niewiele ma to wspólnego z ciszą :wink: Taki trochę sztuczny podział. Sugerowali się zapewne podziałami w innych podobnych ośrodkach tyle, chyba zachodnich. Tam jednak strefa cicha to faktycznie cicha i obejmująca głównie sauny oraz jacuzzi z przyjemną muzyczką sączącą się z głośników.

To dla mnie bardziej rozsądne.

Może w przyszły weekend uderzymy do Bukowiny.Z tego co widzę,cennik bardziej rozsądny,a obiekt wygląda na większy i bez podziałów dźwiękowych. :rolleyes::

Tylko podają ceny sezonu niskiego,a nie wiem jak liczą weekendy.W długi,z tego co piszą,chyba obowiązywał wysoki sezon,ale nie widzę cen. :confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wzięliśmy dość standardowy obiadek - kotleta (ja schabowego,Żona drobiowego),ziemniaczki i surówki - za te dwie porcję zapłaciłem 45zł.

Za napoje - mała kola i grzaniec - 15zł i to chyba lekka przesada. :rolleyes::

Tanio to nie było. To ile ten grzaniec? pewnie z 9zł. Na razie nie mam porównania jak na stokach w innych miejscach.

Może w przyszły weekend uderzymy do Bukowiny.Z tego co widzę,cennik bardziej rozsądny,a obiekt wygląda na większy i bez podziałów dźwiękowych. :rolleyes::

Tylko podają ceny sezonu niskiego,a nie wiem jak liczą weekendy.W długi,z tego co piszą,chyba obowiązywał wysoki sezon,ale nie widzę cen. :confused::

Nam bardziej pasują termy w Bukowinie, bywaliśmy tam już kilka razy, m.in. po wędrówkach w górach.

Naprawdę jest tam sporo przestrzeni i ludzie rozmieszczeni na kilku basenach sprawiają, że nie ma aż takiego tłoku. Nie dostaję napadu klaustrofobii :wink: Przez to można też trochę popływać, a nie machnąć dwa razy rękoma. Basenów zewnętrznych też jest więcej (umieszczone piętrowo) z czego jeden (z tego co pamiętam, bo może więcej) zadaszony.

Białka nowocześniejsza i elegancko zrobiona, ale jakoś Bukowina nam bardziej spasowała :smile:

Polecam.

Cen niestety nie pamiętam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio to nie było. To ile ten grzaniec? pewnie z 9zł. Na razie nie mam porównania jak na stokach w innych miejscach.

Wiesz,po prostu zapłaciłem za dwa,ale pewnie masz rację co do grzańca. :rolleyes::

Nie pamiętam też cen z zeszłego roku,ale chyba ten grzaniec był tańszy np. na Stożku.

Nam bardziej pasują termy w Bukowinie, bywaliśmy tam już kilka razy, m.in. po wędrówkach w górach.

Naprawdę jest tam sporo przestrzeni i ludzie rozmieszczeni na kilku basenach sprawiają, że nie ma aż takiego tłoku. Nie dostaję napadu klaustrofobii :wink: Przez to można też trochę popływać, a nie machnąć dwa razy rękoma. Basenów zewnętrznych też jest więcej (umieszczone piętrowo) z czego jeden (z tego co pamiętam, bo może więcej) zadaszony.

Białka nowocześniejsza i elegancko zrobiona, ale jakoś Bukowina nam bardziej spasowała :smile:

Polecam.

Cen niestety nie pamiętam.

Popatrzyłem na stronkę Bukowiny,obiekt wygląda na zdecydowanie większy,muszę to sprawdzić! :wink:

Mysiałek też bardziej chwalił Bukowinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny nie rozumiesz selekcji godzinowej w czwartek dla gości którzy pracują po południ czyli przyjeżdżają rano i bulą kasiorę w piątek dla tych co pracują od rana i przyjeżdżają po południu i też bulą a w weekend sprawiedliwie wszyscy bulą,nikt się nie uchyla :biggrin:

Nie wiem co palisz ale chyba mocny ten towar musi być.:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...