Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki na Chopoku


andrzej67

Rekomendowane odpowiedzi

Ale 1 nie ma jeździć. FIS i to od stacji górnej Lucky. Poza tym same trasy dla dzieci :mad:: Biela put! Lucky! nawet nie Majowa tylko niebieski trawers! zastanawiam się czy w ogóle ruszać się z domu.

Weekend

05. 12. - 06. 12.

NARTOSTRADY:

13 Biela Púť

2b Májová Priehyba - Jasná

31 Slnečná

5 Turistická

11 FIS Rovná Hoľa - Záhradky

(from traverse 43)

2a Májová Rovná Hoľa - Priehyba

36 Krúpová

WYCIĄGI:

A1 Priehyba - Chopok

A4 Jasná - Priehyba

B3 Biela Púť - Jasná

B6 Srdiečko - Kosodrevina

A2 Kosodrevina - Chopok

B1 Záhradky - Rovná Hoľa

C8 Krupová I

PS. Napisałem na Strbskie ale cianko to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie się dało z Priehyby dostać na Lućky... Chyba się nie da...

No planują chyba zjazd krzesełkiem na zahradky i dalej do góry, będzie się dało przejechać na drugą stronę na 31. Tam mi się fajnie jeździ. Cały czas od prehiby pada śnieg może jednak do soboty coś jeszcze ruszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt z trasami troche lipa bela put jedzie sie 20 sekund a wjezdza z 4 minuty :) maja otworzyc lomnice tez w weekend ale oczywiscie sprytnie nie napisali ktore trasy podejrzewam ze beda tez te niebieskie

Mówisz i masz:

W piątek 4 grudnia, będzie można pojeździć już w Strbskim Plesie na trasach Interski, Junior i Turistická.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano napisałem na vt.sk i otrzymałem odpowiedź:

Dobrý deň,

Od 4.12.2015 bude v prevádzke stredisko Štrbské Pleso, lanovka mostíky a vlek junior a interski na lyžovanie.

Od 5.12.2015 budú v prevádzke lanovky v stredisku Tatranská Lomnica pre peších turistov, kabínková lanovka na medzistanicu Štart, 15-miestna Gondola zo Štartu na Skalnaté pleso a visutá lanová dráha zo Skalnatého plesa na Lomnický štít v závislosti od počasia.

Viac informácií ohľadom prevádzky a premávky lanoviek nájdete na: http://www.vt.sk/aktualny-stav-lanoviek/.

Prajem pekný deň,

PS. i ja wam też :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś to blado widzę... ciepło,a od piątku ma zacząć jeszcze wiać... :sorrow:

Jeśli jednak udało by się utrzymać stan zapowiadany,to chyba wezmę narty skitourowe.

Patrząc na to,co ma działać,to nie będzie jedynie możliwości dostania się spod Funitela do tras 5 i 11. Proponowałem im na FB,żeby uruchomili wyciąg B2 do zjazdu,wtedy można by zaliczyć wszystkie mające działać trasy. :rolleyes::

Zobaczymy za 2 dni,czy przypadkiem wszystko nie spłynie... :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Strbskim też jeździ tylko sam dół ten koło skoczni. Nartostrada 300-400m.

To już ten Chopek... chyba? zawsze kilka tras. FIS to co otwierają to około 1500 a na południu od Kosodreviny do Krupowej też masz około 1700 wiesz w naszych szerokościach geograficznych to ewenement!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będzie tak źle... :happy:

Najnowsze info:

Víkend

05. 12. - 06. 12.

13 Biela Púť

2b Májová Priehyba - Jasná

5 Turistická

11 FIS Rovná Hoľa - Záhradky

(od traverzu 43)

2a Májová Rovná Hoľa - Priehyba

14 Lúčky

36 Krúpová

31 Slnečná

33a Zjazdárska (Obmedzené)

34b Panoráma Predné Dereše - Kosodrevina (Obmedzené)

A1 Priehyba - Chopok

A4 Jasná - Priehyba

B3 Biela Púť - Jasná

B1 Záhradky - Rovná Hoľa

B8 Lúčky - Vyhliadka

B6 Srdiečko - Kosodrevina

A2 Kosodrevina - Chopok

C8 Krupová I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...