Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Euro 2012 - pogadajmy...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że Małysz będzie pierwszy:biggrin:

A tak na serio to w Wwie czuć atmosferę Euro na każdym kroku, mnóstwo reklam, banerów, flag na autach itp. To znaczy, że rzeczywiście zadbaliśmy o reklamę i atmosferę.

Na razie Euro nie przeszkadza w normalnym życiu - dotarłam dziś do pracy w 10 minut (co zwykle zajmuje mi 1h). Sporo ludzi wybyło z Wwy na długi weekend, ale i sporo przybyło. Zobaczę ok 17 jak już wyjdę z pracy jak będzie wyglądać organizacja ruchu, ale na razie wszystko się zapowiada dobrze.

Typować nie będę bo nie czuję tego sportu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....flag na autach itp....

A ja myślałem że strajk jakiś ogólnonarodowy:tongue:

Moje poglądy:wink: niestety nie pozwolą mi oglądać meczu, ale nie sposób będzie się nie dowiedzieć jego rezultatu, w radiu od kilku dni nic tylko pier... gadają żeby im słać jakieś okrzyki, czy coś tam, ale jeszcze nikt nie wpadł na taki: "NIC SIĘ NIE STAŁOOO... NIC SIĘ NIE STAŁOOOO....":tongue:

A to ten będzie właściwy:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sporcie najpiękniejsze jest to, że teoretycznie słabszy niejednokrotnie wygrywa! Mistrzowie spadaja z piedestałów a na ich miejsce wchodzą nowi. Mam nadzieję że tym razem moja drużyna będzie się cieszyć ze zwycięstw i dawać nam radość. Tego im życzę! Po cichu marzę o powtórce 1974 roku kiedy to teoretyczny cienias- Polska, zagrała jak z nut!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że strajk jakiś ogólnonarodowy:tongue:

Moje poglądy:wink: niestety nie pozwolą mi oglądać meczu, ale nie sposób będzie się nie dowiedzieć jego rezultatu, w radiu od kilku dni nic tylko pier... gadają żeby im słać jakieś okrzyki, czy coś tam, ale jeszcze nikt nie wpadł na taki: "NIC SIĘ NIE STAŁOOO... NIC SIĘ NIE STAŁOOOO....":tongue:

A to ten będzie właściwy:biggrin:

Wiedziałem że Sławek sobie nie odpuści:wink::wink:

No a wracając do wyników to dziś stawiam na 2:1 dla Polski:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bracia narciarze" na naszych oczach tworzy sie historia Polacy walczą o ćwierćfinał we Wrocławiu!!!!!!!!!!!!!!!!

Trzymajcie kciuki a ja na stadionie dam z siebie wszystko......!!!!!!

Stawiam 2-1 dla naszych orłów (miałem sen że bramy dadzą Lewy i Obraniak z wolnego)

a potem dłuuuuuuuga noc na Wrocławskim rynku....!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...