Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bezmyślność w górach.


MB

Rekomendowane odpowiedzi

...ale nasi wschodni bracia tak chyba lubią się bawić...wczorajszy przykład z Białki Tatrzańskiej, godzina 20 z minutami, silny wiatr, deszcz ze śniegiem z przewagą tego pierwszego, na górze beton, niżej trochę miękko, facet na nartach, w jednej ręce dwa kije, w drugiej pól litra które jedzie z gwinta, czapka z porożem jelenia naciągnięta na oczy :confused:: spodnie z dresu bawełniane mokre od samej dupy do kostek, bez rękawiczek...i ogień! cały stok jego:smile: i tylko wypatrywał kogoś do którego mógłby podjechać (na pełnym gazie) i mu pośpiewać, bo śpiewał całą drogę, tylko podczas jednego zjazdu spowodował 3 upadki innych narciarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas pobytu w Zakopanem w 2012 wracajac z Krupuwek wieczorem, okolo 21:00 zostalem zatrzymany przy Hotelu Kasprowy przez grupe mlodych ludzi w Oplu Astra w dosc kiepskim stanie. Ubrani w dzinsy i dosc wiosenne kurtki szukali drogi do Kasprowego, bo slyszeli ze tam mozna fajnie pojezdzic i wypozyczyc narty. Mial to byc pierwszy raz, i tam tez mieli zamiar nauczyc sie jazdy na deskach!

Nie wiedzialem co odpowiedziec, bylem poprostu w szoku :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też widziałam trochę naszych sąsiadów zza wschodniej granicy na stokach w Tatrach i szkoda słów. Podobnie jak któryś z przedmówców- czapka z rogami, spodnie dresowe, bez kijków, w jednej ręce szampan i jeździł zadowolony po stoku. W końcu zgubił gdzieś narty i płakał na dole, bo nie chciało mu się wbiegać po stoku. Ktoś się nad nim zlitował i wywiózł go na swoich nartach na górę(wyciąg talerzykowy). A tam czekała na niego reszta pijanej bandy, która nie zauważyła, że zniknął na godzinę. Na szczęście było to koło 20 i stok nie był bardzo zatłoczony. Masakra :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie tu co Ruscy potrafia. Film szokuje caly swiat !!!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ASPgOv7GL7o

Zdaje się, że chłopcy nieco zboczyli z toru bo sobie nie potrafię wyobrazić, żeby taki był plan. :eek: A może moja wyobraźnia jest zbyt mała? Liczby ewentualnych ofiar nie podano? :confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to ewidentnie było w ramach działalności usługowo-zarobkowej. Był przygotowany tor po którym kula miała się toczyć, na dole czekał pracownik, który miał za zadanie złapać tę kulę, ale mu nie wyszło.

Miejsce akcji, to ośrodek narciarski Dombaj na Kaukazie.

Edytowane przez Chris_M
Donbaj -> Dombaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej podoba się kibel, pokazany około 20 sekundy. Ja takie kible pamietam! Ale do rzeczy, tych szescioro Ruskich to w jakich okolicznościach straciło zycie? Spadli z sanek, przejechał ich kumpel skuterem, czy moze jeszcze coś innego?

No, doczytałem na włoskich stronach. Dwóch siedziało na skuterze i ciagneli cięzkie sanki. Gdzieś nie wyrobili i walneli w płot, przelecieli prze niego i wpadli w wąwóz i skały. Sześć osób nie zyje, dwie ranne. Jak podaje konsul ruski, są to osoby z Krasnodaru i z branzy turystycznej. Konsul podał nawet nazwiska i wynika z nich że 4 kobiety zgineły i 2 mężczyzn ( a nie odwrotnie). W tej samej miejscowości zginelo poprzednio (42 osoby w 1976- urwana kolejka i 20 osób w 1998r- idiota amerykanin urwał linę kolejki lecąc samolotem) już 62 osoby. Do wyniku nalezy dopisać 6 osób!

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to co pokazali rosjanie z tą kulą to codzienność w tym cudownym kraju... Z resztą sami zobaczcie: http://www.youtube.com/watch?v=WD2Dhnu3tP0 z mózgami u Rosjan niestety ciężko :)

Pod tym hasłem więcej kwiatuszków: http://www.youtube.com/results?search_query=russia+compilation&oq=russia+compilation&gs_l=youtube-reduced.3..0l3.254500.256863.0.257041.18.8.0.10.10.0.231.878.2j5j1.8.0...0.0...1ac.1.rcuGwl0f3Bo można się pośmiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale źle to zabrzmi, mnie idiotów nie żal, z drugiej strony dobrze, że komuś innemu nic się nie stało.

Ja NIKOMU źle nie życzę i nie mam ŻADNYCH uprzedzeń narodowościowych, ale kiedyś to się nazywało selekcja naturalna, mniej rozgarnięci, słabsi i ci co mieli pecha wypadali na zakręcie życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to idąc dalej w temacie Rosjan - przykład z Zakopanego - cytując za TOPR:

"2.01.2013.

Do niespotykanego zdarzenia doszło w godzinach wieczornych na trasie narciarskiej na Szymoszkowej. W górnej części trasy narciarz, obywatel Rosji, najechał na narciarkę. W wyniku zderzenia kobieta doznała poważnego urazu miednicy i kręgosłupa. Będący najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu Rosjanin przeszkadzał ratownikom podczas udzielania I pomocy kontuzjowanej kobiecie i groził ratownikom. Zawiadomiono policję, która zabrała ze stoku krewkiego narciarza" - ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to idąc dalej w temacie Rosjan - przykład z Zakopanego - cytując za TOPR:

"2.01.2013.

Do niespotykanego zdarzenia doszło w godzinach wieczornych na trasie narciarskiej na Szymoszkowej. W górnej części trasy narciarz, obywatel Rosji, najechał na narciarkę. W wyniku zderzenia kobieta doznała poważnego urazu miednicy i kręgosłupa. Będący najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu Rosjanin przeszkadzał ratownikom podczas udzielania I pomocy kontuzjowanej kobiecie i groził ratownikom. Zawiadomiono policję, która zabrała ze stoku krewkiego narciarza" - ..........

kierowca powodujący takie obrażenia może się liczyć z pójściem za kratki

a taki nagrzany (narodowość dowolna) narciarz to już nie koniecznie

wiem,że pójście za kratki nie przywraca nikomu zdrowia

ale czym takiego cepa ukarać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jego wina jest ewidentna. plus stan po spożyciu (czy też bardziej w tym przypadku-pod wpływem?). do tego świadkowie. jeżeli jeszcze uszkodzenia ciała pow. 7 dni to wydaje mi się, że odpowiednie organa mają co z tym zrobić.

miednica i kręgosłup - tylko można współczuć (rehablitacja, ból....) - oby dziewczyna jeszcze pośmigała.

kierowca powodujący takie obrażenia może się liczyć z pójściem za kratki

a taki nagrzany (narodowość dowolna) narciarz to już nie koniecznie

wiem,że pójście za kratki nie przywraca nikomu zdrowia

ale czym takiego cepa ukarać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...