Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ispo 2013 - nowości sprzętowe 2013/14


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z Monachium,

Jeszcze drobne śniadanie i jedziemy na targi ispo. Mimo, że miałem okazję zapoznać się z kilkoma kolekcjami już wcześniej, jestem bardzo ciekawy czym producenci zaskoczą nas w przyszłym sezonie. Jedno jest pewne - Rocker rozpanoszył się na dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja marki Head

[ATTACH=CONFIG]8834[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8835[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8836[/ATTACH]

Kurza twarz, w komunie miałem narty 10 lat i cały czas były fajne! Dziś co roku coś się zmienia ( a może tylko szata graficzna), a stare odchodzi w niepamięć. HEAD postawił na kolorki! Mnie się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Monachium,

Jeszcze drobne śniadanie i jedziemy na targi ispo. Mimo, że miałem okazję zapoznać się z kilkoma kolekcjami już wcześniej, jestem bardzo ciekawy czym producenci zaskoczą nas w przyszłym sezonie. Jedno jest pewne - Rocker rozpanoszył się na dobre :)

Jak zwykle zazdroszczę :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISPO 2013: Stöckli

Na NTN, bardzo ciekawy artykuł i prezentacja Stockli :smile:

"Stöckli zmieniło nieco grafikę nart sportowych – zdecydowanie z korzyścią. Ciekawe czy Tina Maze miała na to wpływ. W końcu to największa gwiazda narciarstwa jeżdżąca na nartach tego szwajcarskiego producenta. Interesująco zapowiadają się narty, które w swoim charakterze wyparły Rotory TT (zdecydowanie nowe Rotory to freestyle’ówki), czyli Laser AR. Mają charakterystykę slalomek o przedłużonym promieniu. Rozszerza się również linia Stormrider. Mimo że te najszersze mają ledwie 107 mm pod butem, ale nadrabiają długością – 201 cm.

Do świetnej, znanej już sprzed roku linii Y doszedł jeszcze jeden węższy model – pod butem 72 mm. Grafika radykalnie inna od tych rombów ze starszych Y-ów.

Redaktor naczelny NTN Snow & More Tomek Kurdziel przedstawia nowości Stöckli:"

[video=youtube;K010jzlWIx0]

Żródło: ntn.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UVO??? (drugie zdjęcie) Choć raczej wygląda jak UFO! To jakieś novum?
To system tłumienia drgań, przetestowany już przez zawodników PŚ. Od innych systemów różni się tym, że działa w trzech płaszczyznach. Sam pomysł jest banalnie prosty. W specjalnym elastycznym materiale zamontowano ciężarek, który działa jak tłumik, stabilizator. Trudnością było techniczne wykonanie UVO.[ATTACH=CONFIG]8988[/ATTACH]

IMG_0003.jpg

IMG_0003.jpg.0b7e9d2e5f5c0bf4033e7927646a1780.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...