Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do oceny, filmik:-)


siluete

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki:-) Nawet nie wiesz jak mi zależy!:-))))

Aż się fajnie czyta o takim entuzjazmie:smile:

Koledzy już Ci wystarczająco powiedzieli, nie ma co więcej mącić w "tej wodzie":wink:

Faktycznie zwróć uwagę na węższe prowadzenie nart, bo to trochę Cie destabilizuje i psuje inne rzeczy.

Z noga wewnętrzną taka mała podpowiedź - przećwiczone i sprawdzone - nie wciskaj nogi w śnieg i nie dociskaj przy ćwiczeniu, ale.....przechyl delikatnie od stopy na zewnątrz. Możesz sprawdzić również na sucho przy ścianie jak się ułożą nogi (równoległość).

POza tym, przynajmniej na tym filmie, to ilość ludzi na stoku chyba konfortu jazdy nie dawała do końca.

Pozostałe filmiki - córka naprawdę fajnie, ale młody, ten to czad :biggrin:

Acha, fajne ujęcie na koniec Twojego filmu :wink:

Pozdrawiam,

Edytowane przez juice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się fajnie czyta o takim entuzjazmie:smile:

Koledzy już Ci wystarczająco powiedzieli, nie ma co więcej mącić w "tej wodzie":wink:

Faktycznie zwróć uwagę na węższe prowadzenie nart, bo to trochę Cie destabilizuje i psuje inne rzeczy.

Z noga wewnętrzną taka mała podpowiedź - przećwiczone i sprawdzone - nie wciskaj nogi w śnieg i nie dociskaj przy ćwiczeniu, ale.....przechyl delikatnie od stopy na zewnątrz. Możesz sprawdzić również na sucho przy ścianie jak się ułożą nogi (równoległość).

POza tym, przynajmniej na tym filmie, to ilość ludzi na stoku chyba konfortu jazdy nie dawała do końca.

Pozostałe filmiki - córka naprawdę fajnie, ale młody, ten to czad :biggrin:

Acha, fajne ujęcie na koniec Twojego filmu :wink:

Pozdrawiam,

hehe, masz na myśli moją zniesmaczoną minę? Czy gogle, które dostałam pod choinkę;-))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi imponuje taka jazda ,ale wziąłem na luz. Wystarczy mi jazda płynna ze średnią szybkością a takich ambicji jak ty nie mam.Styl własny ,koślawy:smile: Podziwiam za ambicję i powodzenia życzę .Ten też jest niezły

Janku, mam ambicje jak najbardziej, ale patrzę tez na siebie realnie. W moim wieku (32), po sportowych przejściach nie będzie mi łatwo nagle super hiper jeździć na nartach. Ale staram się jeździć coraz lepiej i muyśleć na stoku nie tylko o sobie ale też o innych. I ogromnie cenię rady wszystkich, którzy odpisują w moim wątku. Gracias Panowie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... W moim wieku (32), po sportowych przejściach nie będzie mi łatwo nagle super hiper jeździć na nartach....

No faktycznie, po 30-tce to już prawie geriatryk :wink: Hehe. Jeszcze będziesz śmigać "zawodowo", ale najważniejsze chyba, żeby mieć z tego radochę! Swoją drogą, który to sezon na nartach u Ciebie?

Co do juniorki - widać u niej zacięcie, będą z niej ludzie! Ani się obejrzysz, a będziesz miała problem ją dogonić :biggrin: Moja Julka (pod koniec stycznia kończy 8 lat) ma straszną radochę, jak mi ucieka. Strasznie to fajne jak dzieciaki chcą jeździć i nie trzeba ich do tego namawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, po 30-tce to już prawie geriatryk :wink: Hehe. Jeszcze będziesz śmigać "zawodowo", ale najważniejsze chyba, żeby mieć z tego radochę! Swoją drogą, który to sezon na nartach u Ciebie?

Co do juniorki - widać u niej zacięcie, będą z niej ludzie! Ani się obejrzysz, a będziesz miała problem ją dogonić :biggrin: Moja Julka (pod koniec stycznia kończy 8 lat) ma straszną radochę, jak mi ucieka. Strasznie to fajne jak dzieciaki chcą jeździć i nie trzeba ich do tego namawiać

Oj chciałabym bardzo ładnie, technicznie jeździć a nie stylem "na niedzwiedzia" widocznym bardzo często na naszych stokach:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) witamy ponownie.

Wg. mnie za mało pracy góra-dół. Nóżki trochę za szeroko i przez to są Xy. Jest progress :).

Pozdrawiam

Canting:

http://www.skionline.pl/sprzet/sprzetowe-abc,technologia,canting,342.html

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/2457-Canting-co-to-i-do-czego

Potem udawało mi się nogi trochę węziej i wydaje mi się, że było lepiej, ale już nie mam filmu z tego:-(

Rzeczywiście góra-dół u mnie kiepska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem udawało mi się nogi trochę węziej i wydaje mi się, że było lepiej, ale już nie mam filmu z tego:-(

Rzeczywiście góra-dół u mnie kiepska...

sprobuj tzw "pompowanie" czyli w fazie sterowania (jazda w poprzek stoku, po wykonaniu skretu), uginaj nogi w kolanach, tak jakbys robila przysiady. raz, dwa, trzy i na cztety, w momencie wyjscia do gory robisz skret i po skrecie schodzisz znowu nisko i liczysz dalej.

Oczywiscie liczbe przysiadow pomiedzy skretami mozesz zmieniac, tak by dostosowac ja do swojej jazdy i warunkow.

moje zdanie jest takie, ze w porownaniu do filmiku z zeszlego roku jest niestety troche gorzej - ale moze to kwestia filmu wlasnie, badz jest to nagranie z pierwszego dnia itp.

aha i jeszcze jedno, co wg mnie jest wazne.

nie staraj sie jezdzic modelowo - co widac u wielu obecnie narciarzy - np w temacie Analiza wideo forumowiczow.

w jezdzie na nartach najwazniejszy jest luz i swoboda :)

Edytowane przez gregor_g4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostało to uwiecznione, niestety.

Ale jest jeszcze jeden kolega z forum który to ze mną widział na żywo :smile:

Juice, na pewno jest filmik Jarka jest na forum- pamiętam, bo jego jazda bardzo mi się podobała, a jestem pewien, że Jarka nie widziałem "na żywo" :smile:. Póki co nie mogę znaleźć, ale jeszcze poszukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...