Narty - skionline.pl
Jump to content

Kilka dni bez nart...


Recommended Posts

Chyba przyszedł czas na krótki odpoczynek od nart.

Kupiłem tani bilet, zarezerwowałem hotel, wynająłem samochód i spróbuje zapomnieć przez kilka dni o śniegu!?

Plan na dzisiaj: KRK - LPL - FAO

Link to post
Share on other sites

Nie kilka dni a miesięcy!!! Ale można też inaczej się zabawić. W sobotę i niedzielę wybieram się na ostre ściganie, wreszcie po suchym ( mam taką nadzieję, bo prognozy pogody jakoś tego nie potwierdzają):mellow:. Sobota Superoes w Miedzianej Górze - Tor Kielce, w niedzielę StarOES w Starachowicach.

Link to post
Share on other sites
JC, co się stało, że tam wylądowałeś? Jesteś tam z własnej nieprzymuszonej woli czy jesteś tam w jakimś konkretnym celu?
Z własnej! Tak postanowiłem, bo nigdy w Portugalii nie byłem, bo dawno morza nie widziałem (Barcelona sie nie liczy), bo wyjazd do Portugalii jest tańszy niż nad nasze morze, bo tu jest ciepło, bo woda czysta, bo nie ma cepeliady na każdym kroku, bo jest wspaniałe jedzenie... Mógłbym tak długo. Taka ciekawostka. Tydzień w Portugalii można spędzić za 900 zł plus jedzenie, z przelotem. A np dzisiaj było tak :)taga8ajy.jpg

ImageUploadedByTapatalk1366567527.956009.jpg

ImageUploadedByTapatalk1366567527.956009.jpg.24a72cc79e862ecdf84cc19c8a51c424.jpg

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

JC, Ty sie zastanów!:smile: Zobacz jakie piękne zdjęcia z Kasprowego,Chopoka, Austrii czy nawet z Gruzji, publikują koledzy! A Ty co, plażę? Plaża to jest dla mięczaków. Tam to się tylko byczyć można. Szkoda że się nie sfotografowałeś z jakąś piękną panią, pod parasolem i drinkami. Czy Ty nie rozumiesz że takie spędzanie czasu może się komuś spodobać i stracimy narciarza!!!!:sorrow: W zimie będzie do jakiegoś Egiptu latał!:mad::

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

ja od kilku lat zawsze jeżdzę na wypoczynek do Chorwacji - na jeden z tamtejszych festiwali muzycznych (Garden Festival). W tym roku jednak przyjaciółka namówiła mnie na wczasy letnie w Karkonoszach. Zabokowalismy tutaj promocyjnie hotel w Jeleniej Górze i będziemy sobie zwiedzać okolicę. W planach też wyskok do Czech i może na 2 dni do Pragi. Co śmieszne. NIgdy w Karkonoszach nie byłem na nartach..a teraz przyjdzie mi je zwiedzać w lecie)

Edited by Ciekawski
Link to post
Share on other sites

ja od kilku lat zawsze jeżdzę na wypoczynek do Chorwacji - na jeden z tamtejszych festiwali muzycznych (Garden Festival). W tym roku jednak przyjaciółka namówiła mnie na wczasy letnie w Karkonoszach. Zabokowalismy tutaj promocyjnie hotel w Jeleniej Górze i będziemy sobie zwiedzać okolicę. W planach też wyskok do Czech i może na 2 dni do Pragi. Co śmieszne. NIgdy w Karkonoszach nie byłem na nartach..a teraz przyjdzie mi je zwiedzać w lecie:))

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
  • Create New...