Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chopok w długi weekend...


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co to można mnie poznać po nartach :smile:

- czarne Head Chip Monster 177 cm, albo

- białe Head Icon TT 80 176 cm.

Oprócz tego krótka broda i okulary. Będę z dziewczyną.

Martwi mnie trochę prognoza:

http://www.skionline.pl/pogoda/slowacja-tatry-niskie-jasna-chopok,osrodek,354,prognoza,2013-05-02.html

ma padać od czwartku do soboty. Z tym, że i tak już się poprawiła, bo miało padać cały tydzień :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ! Wjazd do Liptowskiego Mikulasza dla polaków jest płatny. Mnie skasowali 10 euro.Podjechałem dziś pod Chopok i wygląda mniej więcej tak:- trasa nr 13, mimo że napisali "V prevadzke", to nadaje się tylko na narciarstwo błotne:

cIMG_8405.jpg

- trasa nr 7 wygląda na przejezdną, także 1abc:

cIMG_8401.jpg

cIMG_8405.jpg.45b9acbfbd4814dc1cc1031f32fd2641.jpg

cIMG_8401.jpg.646c89f3950204a18a4b975c3d7ac06c.jpg

Edytowane przez Plywak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co pobierają 10 Euro i tylko od Polaków ?

Proszę o wyjaśnienie, bo tak jak podałeś bez szczegółów to nie jest w porządku i brzmi tak, że nas dyskryminują w stosunku do innych nacji.

Na drodze z Zuberca, kilka km przed Tatralandia stoją miśki i suszą, podobnież jechałem 60 km/h w miejscu gdzie można jechać 50, przede mną kasowali inny polski samochód. Wyglądało to jak zorganizowana akcja w jednym celu - początek długiego weekendu, droga do Tatralandi i Besenovej, przyczaili się za zjazdem z wzniesienia, tak, że samochód sam się lekko rozpędził. Takie myto dla weekendowych Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze z Zuberca, kilka km przed Tatralandia stoją miśki i suszą, podobnież jechałem 60 km/h w miejscu gdzie można jechać 50, przede mną kasowali inny polski samochód. Wyglądało to jak zorganizowana akcja w jednym celu - początek długiego weekendu, droga do Tatralandi i Besenovej, przyczaili się za zjazdem z wzniesienia, tak, że samochód sam się lekko rozpędził. Takie myto dla weekendowych Polaków.

Ciesz się że dostałeś tylko 10 euro (41zł 50 gr) mandatu! W Polsce nie ma tak niskich mandatów. Widocznie na Słowacji budżet w lepszej kondycji:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od jutra już nie działa gondola z Kosodreviny.

Zgodnie z tym co piszą na swojej stronie, to ma być ponownie czynna 4, 5 i 8 maja. Może w sobotę lub niedzielę się wybiorę, bo mam narty do przetestowania.

Dziwne jest to, że trasę nr 13 uważają za otwartą, a nie ma niej nawet 2 m pasa śniegu, żeby nią zjechać.

Mogliby też zrobić jakąś promocję na karnet przy takich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się że dostałeś tylko 10 euro (41zł 50 gr) mandatu! W Polsce nie ma tak niskich mandatów. Widocznie na Słowacji budżet w lepszej kondycji:smile:

Jak powiedział 10 euro, to nie wdawałem się w dyskusję, bo by się pewnie zaczęło szukanie brakujących żarówek itp. :wink:

Absurdalne jest to, że całą trasę z Zuberca jechałem dosyć wolno jakieś 60-70, zwalniając jeszcze bardziej w terenie zaudowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...