Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W Alpach sypnęło!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
pamiętna cortina z 2008roku w cztery godziny spodło 80cm śniegu utkneliśmy na tofane w schronisku a takich płatków śniegu nigdy wsześniej ani póżniej nie widziałem były jak aluminiowe 5 złotówki z prl-u masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Mam info od kolegi TNT, który siedzi w Folgardzie/Marilevie że wczoraj duppnęło zdrowo śniegiem. W Andalo, na szczycie Paganeli, jak wyjeżdzałem tydzień temu było 2,5 m śniegu, teraz zobaczcie: http://paganella.net/sito/bollettino-neve.php

Lecę seniorowi donieść :happy:

Za 6 godzin będzie siedział w autokarze do Andalo.:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Alpach francuskich nie jest za wesoło, za tydzień ruszam do http://www.alpedhuez.com/ (ośrodek położony między 1500 a 3300)

Statystycznie nie jest żle, na dole 100 cm śniegu, na górze 200 cm.

Jednak wiele tras jest nadal zamkniętych: 113/136 i najgorsze jest to, że Sarenne również ....najdłuższa ich trasa ponad 15 km , a to był powód wybrania tego ośrodka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dembus, byliśmy w Andalo w tym samym czasie, pewnie się gdzieś mijaliśmy:smile:. Szkoda, że wcześniej się nie zgadaliśmy, byłaby okazja poznać się.

Pozdrawiam

No szkoda Byłem z biura Do...y Tour, a dzieciaki w szkółce z tego biura - ty również ? Mieszkałem w apart. Eden

Tu moja relacja, nieskończona, ale przez weekend nadrobie :wink: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/18582-Andalo-Paganella-stycze%C5%84-2014?p=186434&viewfull=1#post186434

Edytowane przez dembus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda Byłem z biura Do...y Tour, a dzieciaki w szkółce z tego biura - ty również ? Mieszkałem w apart. Eden

Tu moja relacja, nieskończona, ale przez weekend nadrobie :wink: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/18582-Andalo-Paganella-stycze%C5%84-2014?p=186434&viewfull=1#post186434

Byliśmy z tego samego biura, dzieciaki w tej samej szkółce:smile:. To już na bank musieliśmy się widzieć:happy: My mieszkaliśmy w Hotelu Andalo, praktycznie 30 m od dolej stacji.

No i relacja fajna-dokończ, dokończ :wink:

Edytowane przez Przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Alpach francuskich nie jest za wesoło, za tydzień ruszam do http://www.alpedhuez.com/ (ośrodek położony między 1500 a 3300)

Statystycznie nie jest żle, na dole 100 cm śniegu, na górze 200 cm.

Jednak wiele tras jest nadal zamkniętych: 113/136 i najgorsze jest to, że Sarenne również ....najdłuższa ich trasa ponad 15 km , a to był powód wybrania tego ośrodka .

Ta trasa często jest zamknięta. Mnie się udało, bo sypało 3 dni ciurkiem. A tak poza () ona jest tylko fajna jakieś 5-7 km, potem to nartostrada, ale ze względu na długość trzeba zaliczyć. Fajna jest Tunnel, szczególnie zaraz za tunelem. Tylko, może wiesz, ale czarne w Fr. to trasy natur, i rzadko są przygotowywane. Sarenne, jak jechałem była przeleciana ratrakiem, chyba dlatego, że wzbudza zainteresowanie większej grupy ludzi, ze względu na długo,,,,,,,,,,ść! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta trasa często jest zamknięta. Mnie się udało, bo sypało 3 dni ciurkiem. A tak poza () ona jest tylko fajna jakieś 5-7 km, potem to nartostrada, ale ze względu na długość trzeba zaliczyć. Fajna jest Tunnel, szczególnie zaraz za tunelem. Tylko, może wiesz, ale czarne w Fr. to trasy natur, i rzadko są przygotowywane. Sarenne, jak jechałem była przeleciana ratrakiem, chyba dlatego, że wzbudza zainteresowanie większej grupy ludzi, ze względu na długo,,,,,,,,,,ść! :)

Dzięki za info - Tunnel - zdecydowanie nie dla mnie - sporo słyszałem o tej trasie :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłoby tak koło Wiednia chociaż z pół metra sypnąć.:rolleyes:: :laughing:

Jest o Alpach ,ale..... w okolicach Wiednia może być zielono a w Beskidach niech w końcu porządnie sypnie ( przynajmniej 70 cm). Spotkamy się wtedy wszyscy na stokach w SON lub COS a o okolicach Wiednia zapomnisz:biggrin:Takie marzenia:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...