Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wisła, Ustroń nowe inwestycje


JC

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie, jaka jest odpowiednia objetośc takiego zbiornika? (pewnie w korelacji z mozliwością uzupełniania wody). Na NO w Wisle jest niewiele wieksze 'bajorko' a stok zawsze nasnieżony 'jak trzeba'. Na Czantorii nie widać wcale 'kaczoka' a problemem są raczej temperatury niz brak wody..... jak to jest?

--

Pozdrawiam

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam pesymistą jesteś...

Może na fotce to tylko zatoczka wielkiego zbiornika??? :biggrin:

Tadek

Ja raczej opty...,a właściwie realistą.

I żeby nie było.

Jestem za każdą taką nawet najmniejszą inwestycją.

Całe chmary dzieciaków które będą na feriach np.w Wiśle będą mogły korzystać z tej górki.

Zyskają wszyscy.Miasto i jego goście.

A "kaczok" dla tej górki jest z pewnością wystarczający.:laughing:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[....]

Jedyne co by mogli zrobić to trasy w tym kwadracie (tam gdzie jest niebieska trasa)

no i wystarczy. Tej górze nie trzeba nic wiecej. Porzadne nasnieżanie niebieskiej (na czerwonej jest całkiem przyzwoite) i nieco robót ziemnych w niektórych miejscach na tej trasie, + np. cos nowego zamiast wyciagu orczykowego na górze niebieskiej, choćby powolna 4. Będzie całoroczny lunapark. Po obu stronach osrodka są tereny ze wspaniałymi chronionymi lasami - połnocna nawet o statusie rezerwatu (po obu stronach granicy).

Edytowane przez mig12345
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby był snieg.... to będzie, jak zwykle- ale nielegalna.

A można tak sobie bezkarnie szusować pod słupami wyciągu? W sumie nigdy nie jeździłem poza trasami, a las.... za dużo drzew :D

@offtop: Nie sądzicie że TMR i ich Skrzyczne rozjedzie niczym walec ośrodki narciarskie w Wiśle? Ewentualnie będzie sytuacja taka jak w Białce Tatrzańskiej: Dużo tras, dużo wyciągów i masakryczne kolejki, w tedy dużo osób będzie jeździć do wisły bo nie ma kolejek :P

Edytowane przez cody3223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy... na razie wygląda, że TMR zakopał się w szczyrkowskim (polskim) bagienku... Chyba się nie spodziewali, że aż tak grząsko tam jest... No nic... za kilka dni będę w Szczyrku. W niedzielę jadę do Wrocka do rodzinki na 2 dni. Myślę, że tak koło środy/czwartku powinienem się pojawić pod Skrzycznem. Muszę zobaczyć na żywo co tam się dzieje... Potem jadę do Chorwacji więc relacja dopiero 2 września...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można tak sobie bezkarnie szusować pod słupami wyciągu? W sumie nigdy nie jeździłem poza trasami, a las.... za dużo drzew :D

@offtop: Nie sądzicie że TMR i ich Skrzyczne rozjedzie niczym walec ośrodki narciarskie w Wiśle? Ewentualnie będzie sytuacja taka jak w Białce Tatrzańskiej: Dużo tras, dużo wyciągów i masakryczne kolejki, w tedy dużo osób będzie jeździć do Wisły bo nie ma kolejek :P

nie sądzimy. I nie tylko my, ale i właściciele ośrodków w Wisle i Istebnej (oczywiscie tych z sensowna infrastrukturą). Gdzies tu na forum był nawet wywiad z Pania z ze Złotego Gronia. Liczą wręcz, całkiem rozsądnie, na zwiększenie obrotów. W końcu teraz Wisła i Istebna stoi 'jednodniowcami',a gdy w sąsiedzwie będzie sensowny 'magnes' dla wyjazdów tygodniowych to i im przybędzie. Kto sie jednak spóźni z modernizacją - będzie odstawał......

A można tak sobie bezkarnie szusować pod słupami wyciągu? W sumie nigdy nie jeździłem poza trasami, a las.... za dużo drzew :D

W zasadzie, wg regulamnu, nie wolno. Ale nikt nie bedzie Cie gonił - jak na Kasprowym.... Ale taka ilośc sniegu to co kilka lat najwyżej.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat... byłem przez ten tydzień w Krynicy Zdroju i zobaczyłem że Henryk się rozbudowuje! Chwilowo nie mam zdjęć (potem je wrzucę) ale "kładka" nad drogą (ul. Zamkowa) jest już prawie gotowa, a stare orczyki/talerzyki zostały zdemontowane, a las za kładką został wycięty. Krzesła nie widać na horyzoncie (nawet fundamentów dolnej/górnej stacji nie ma).

Została tylko tajemnicza "wieża" i nie mam pojęcia co to jest... (jak będę miał zdjęcia to dam tu zdjęcie tej "wierzy")

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...