Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Marysia S - Rysy


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda Ta Pani zasługuje na osobny temat, ale równie nieźle wpisuje się ze swoim projektem w konwencję tego - w mini na Kasprowym :smile:.

[video=youtube;jFmUtIobdSk]

BTW polecam jej stronę tj. Klaudi Tasz najlepszej polskiej skialpinistki oraz wywiad z nią w ostatnim npm.

Pod tym linkiem znajdziecie fragment.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważniej to jazda bez ciuchów może czasem nieźle boleć. Przy mnie na Monte Rosie upadł Serb i zjechał po stoku 25-30 m zanim wyhamował. Był podobnie jak i my tylko w gaciach (upał niemiłosierny). Jak wstał to był cały we krwi - zdarta skóra na dłoniach, udach, brzuchu. Nie były to co prawda narty tylko wspinaczka po dość stromym. Widok (i dźwięk) zsuwającego się człowieka po takim stoku zapamiętam do końca życia...

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna miała marzenie by zjechać z Rysów w bikini i dopięła swego, nie jeden facet nawet w spodniach by nie zjechał :biggrin:

Swego czasu puszczałem tu filmik jak goście w połowie czerwca zjeżdżali z Rysów.Nie ukrywam,że od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie taka myśl... :biggrin: Nie koniecznie jakiś ekstremalny,no i na pewno nie w bikini :stupid: ,ale tak sobie trochę podejść i śmignąć.

Dla Marysi pełen szacun! :)

A tak na poważniej to jazda bez ciuchów może czasem nieźle boleć.

Raz się wyłożyłem wyrozbierany na Pilsku i niestety kontakt ze śniegiem nie był przyjemny... Chyba nawet się lekko skaleczyłem.

Ale pojeździć w podkoszulku i krótkich spodenkach bezcenne! :angel:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru stare ale jare! :D

Johnny mam taki cichy plan aby to zrealizować w maju/czerwcu 2015r może się piszesz? :) termin tak odległy aby się na spokojnie przygotować i zrobić kilka innych zjazdów.

Jak już wrzucamy filmiki Marysi to na mnie największe wrażenie zrobił ten:

[video=vimeo;41620482]

Szacun!

Pozdro ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajorSki,zaproszenie przyjęte! :wink:

Jak będę czuł się na siłach to chętnie się wybiorę razem z tobą.Potrenujemy zobaczymy. :rolleyes::

Co do tego ostatniego filmiku,to niezły ekstrem! :eek:

Widać,tam było za stromo.Nieźle nartki poleciały...

Ale lepiej się wycofać niż na własne życzenie rozmaślić się na skale. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wrzucamy filmiki Marysi to na mnie największe wrażenie zrobił ten:

[video=vimeo;41620482]

Szacun!

Pozdro ;)

Zjazd Honoratką to nie jakieś pitu pitu ale jeden z trudniejszych zjazdów w Polsce (5 stopień w skali Życzkowskiego) nachylenie w końcowej części, czyli gdzie Marysia odpina narty osiąga ok. 50 stopni (albo ok. 120 %). Na początku sezonu zimowego to normalna droga wspinaczkowa, gdzie trzeba się asekurować :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zjazd Honoratką to nie jakieś pitu pitu ale jeden z trudniejszych zjazdów w Polsce (5 stopień w skali Życzkowskiego) nachylenie w końcowej części, czyli gdzie Marysia odpina narty osiąga ok. 50 stopni (albo ok. 120 %). Na początku sezonu zimowego to normalna droga wspinaczkowa, gdzie trzeba się asekurować :)

Widać, że pewniej czuje się w rakach niż na nartach.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...