Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

hahaha ale jaja


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie wszyscy, to przynajmniej 99% uczestników filmu to albo członkowie ekipy albo statyści. Widać to w 49s, a i trudno uwierzyć, że jechali z saniami pod skocznią akurat w momencie skoku. Że nie było to na żywioł, to widać po kilku śladach wcześniejszych, próbnych przejazdów. Gość jest fenomenalny, ale też i w tym co robi o guza nietrudno bo każdy z tych numerów wymaga wielu wcześniejszych, nieraz bolesnych prób. Czy nie wydaje się Wam, że film jest przyspieszony ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

......

PS: Nie mów mi Tadek, że moment "wskoczenia" na koniec do tej gondolki nie wywołał u ciebie uśmiechu.

Pozdrawiam

To akurat w prawie identycznej formie było już w połowie lat 80 na Gąsienicowej. ;)

Pozdrowienia

Cześć

Jeśli nie wszyscy, to przynajmniej 99% uczestników filmu to albo członkowie ekipy albo statyści. Widać to w 49s, a i trudno uwierzyć, że jechali z saniami pod skocznią akurat w momencie skoku. Że nie było to na żywioł, to widać po kilku śladach wcześniejszych, próbnych przejazdów. Gość jest fenomenalny, ale też i w tym co robi o guza nietrudno bo każdy z tych numerów wymaga wielu wcześniejszych, nieraz bolesnych prób. Czy nie wydaje się Wam, że film jest przyspieszony ?

Jasne, że to ustawka totalna od początku do końca, każdy element tego filmu jest przygotowany przez ekipę. Montaż jest pewnie z dziesiątek jeżeli nie setek ujęć. Odpowiednie sekwencje są przyspieszone lub zwolnione. Przygotowane są zawody, goście z akią, w miejscach newralgicznych stoją goście wskazujący dokładnie tor jazdy, gdzie trzeba hopy są podsypane, usypane czy też utwardzone itd. Sorry ale żeby pomyśleć, że to jest żywiołowe nagranie trzeba być lekko odkorowanym i tyle.

Co do wartości sprawczej idealnie to określił Juice (Piotuś drugie piwo kawa czy całus jest - przestań pisać bo się nie wypłacę :)):

"Kosmiczna jazda. Dlatego zagrożenie porównywalne do tego z Gwiezdnych Wojen."

Naśladować czy brać przykład może tylko zwykły kretyn, który kretynem będzie i bez filmu. Chcąc zastosować tok Myślenia niektórych kolegów należałoby zablokować praktycznie wszystkie media bo złe przykłady to 90% ich zawartości.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany, że o trafności jakiejś tam riposty decydują osoby trzecie, a nie sam autor riposty, no ale ok, widzę że byłem, jestem w błędzie:cool::

Riposta byla celna.

Masz problem chyba z dosc pochopna ocena i wyzywaniem ludzi. Mi zarzuciles glupote w temacie o kijach kilka dni temu, a gdy wyjasnilem o co mi chodzi - nie potrafiles powiedziec "sorry" a zamiast tego napisales cos niezrozumialego dla mnie (chyba gwarą?). Teraz autora filmu nazywasz debilem, ktorego wyeliminowalbys ze stoku, podczas kiedy caly film jest ustawka ze statystami. I znowu nie potrafisz powiedziec "'sorry, pomylilem sie".

Z calego serca zycze Ci wiecej dystansu, mniej zawzietosci, i troche wiecej luzu.

Pzdr Serdecznie.

PS. Film genialny. Umiejetnosci powalaja. Dzieki za wrzucenie.

Nelis

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riposta byla celna.

Na razie jesteś odosobniony w tym przekonaniu, więc to trochę mało:tongue:

Masz problem chyba z dosc pochopna ocena i wyzywaniem ludzi. Mi zarzuciles glupote w temacie o kijach kilka dni temu, a gdy wyjasnilem o co mi chodzi - nie potrafiles powiedziec "sorry" a zamiast tego napisales cos niezrozumialego dla mnie (chyba gwarą?). Teraz autora filmu nazywasz debilem, ktorego wyeliminowalbys ze stoku, podczas kiedy caly film jest ustawka ze statystami. I znowu nie potrafisz powiedziec "'sorry, pomylilem sie".

Jo zapomniałeś jaki był szczęśliwy koniec tematu z kijami, więc przypomnę Ci że koniec końcowi sam się przyznałeś że pytanie było mówiąc już bardzo łagodnie bez zasadne:rolleyes::

A tak poza tym, kto mnie zna to wie że to moje ulubione zajęcie jest podłożyć ogień i z za winkla obserwować jak się poli(pali) i zacierać z radości rączki:applause: :tongue: :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też już dawno postanowiłem że się na stoku i towarzysko, nigdy nie spotkamy, bo zwyczajnie nadajemy na różnych falach:cool::

Zaproponuję coś w ramach ugody.:rolleyes::

KAJAK!:stupid:

Kajakiem przez świat.

Wtedy będzie na jednych i tych samych falach.:applause:

I nie trzeba sobie patrzeć w oczy.:biggrin:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem że Figo (dawniej MB) i CR7 (dawniej SB) działają razem.

Dużo wypiłeś? bo pokręciłeś nieźle:tongue:

A odkrycia niesamowitego dokonałeś że MB(dawniej Figo) i SB(nigdy CR70) do zawsze działają razem, no normalnie nasza największa tajemnica legła w gruzach:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo wypiłeś? bo pokręciłeś nieźle:tongue:

A odkrycia niesamowitego dokonałeś że MB(dawniej Figo) i SB(nigdy CR70) do zawsze działają razem, no normalnie nasza największa tajemnica legła w gruzach:stupid:

Ja pierdzielę to dlatego :eek: toż ja Was razem widziałem nawet na żywo na jednym noclegu i przy jednej wódce i nie skumałem że to tak się kręci :biggrin:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę to dlatego :eek: toż ja Was razem widziałem nawet na żywo na jednym noclegu i przy jednej wódce i nie skumałem że to tak się kręci :biggrin:

No widzisz... bo to robota MB(dawniej Figo) mówi mi lej...lej Soczkowi żeby się mu film urwał, bo jak nie to nas zdekonspiruje:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...