Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

MŚ Beaver Creek 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądż innych po sobie. Może Ty osądzasz sportowców po tym jak wyglądają , czy są zgrabni i z kim sypiają? Ja nie jestem rasistą i zlewam to czy dany sportowiec jest piękny czy brzydki , czy gruby czy jest gejem

A ja wam proponuje przenieść rozmowy na inny wątek, bo wszedłem tu dziś i myślalałem że poczytam coś o MŚ. Może któryś z moderatorów stworzy wątek np. Fair play w Pucharze Świata i tam sobie wylejecie te wszystkie argumenty za i przeciw LV, z chęcią poczytam, pomyśle i może nawet sam coś napiszę na ten temat jak wena mnie złapie.

A wracając do MŚ, nastawiłem się dziś na ściganie w super-G a tu niestety pogoda znów pokrzyżowała plany... Przenieśli na jutro, choć Didier Cuche wspominał że pogoda ma być podobna. Zobaczymy, jestem naprawdę ciekaw konkurencji szybkościowych, faworyci raczej są znani (np. Jansrud, Mayer, Paris, Reichelt) ale nie mogę się doczekać przejazdów Bodego i Aksela.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądż innych po sobie. Może Ty osądzasz sportowców po tym jak wyglądają , czy są zgrabni i z kim sypiają? Ja nie jestem rasistą i zlewam to czy dany sportowiec jest piękny czy brzydki , czy gruby czy jest gejem , czy nie. Są pewne zasady których sportowiec powinien przestrzegać (może ich nie znasz) to Fair Play. Po naszemu Czysta Gra. Jest wyrazem postawy reprezentowanej w sporcie, gdzie zwycięstwo nie jest celem , który należy osiągnąć za wszelką cenę. Postawa ta cechuje się przestrzeganiem przepisów gry i odrzuceniem korzyści wynikających z błędów sędziego oraz różnego rodzaju oszustw sportowych. Sportowca przestrzegającego zasad fair play można poznać po godnym zachowaniu zarówno w wypadku zwycięstwa jak i porażki. A pani L v po przegranych zawodach do zwycięskiej zawodniczki mówi pieprz się. I w tym jest problem drogi Piotrze_67.

Pozdrawiam Ciebie mimo wszystko!

PS: Ta odpowiedż dotyczy również marcela h. o którego też już kiedyś się spieraliśmy a także 2 panów z ligi typerów.

Widzę, że mnie znasz:smile:

Ja oceniam sportowców tylko i wyłącznie po wynikach i tym czy te wyniki nie zostały zdobyte poprzez "wspomaganie" (mam tu na myśli doping).

Tylko tyle i aż tyle.

Wzdragam się ocenami na bazie "doniesień prasowych" itp.

Biorąc pod uwagę takie "doniesienia" nie powinienem szanować praktycznie 80% sportowców. W tym i wspomnianą Tinę, która też niema dobrej prasy (szacunek do trenerów itp.).

Co się tyczy wspomnianych przez ciebie zachowań LV, to czy masz wiedzę czy Tina nie "przysrała" jej kiedyś?

A może się nie trawią?

Sport to walka o zwycięstwo a co za tym idzie o kasę. Sportowcy to tylko ludzie, są różni. Jeden jest taki a drugi inny, właśnie z tego powodu sport jest taki ciekawy i się nim interesuję. Gdyby wszystko było takie cacy to było by nudno.

PS:Nie musisz mnie pozdrawiać na siłę. Możesz mi powiedzieć Fuck Piotr:biggrin::wink:. Przynajmniej wiem, że szczerze.

To zresztą tak samo jak ze sportowcami. Wolisz jak ktoś sztucznie sili się na uprzejmości? Ja nie.

Pozdrawiam

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport to sport - tu liczą się uczciwe wyniki.

A człowiek to człowiek.

Ja to rozróżniam.

Kostelica niezbyt lubię (pomimo, że uważam Go za wielkiego sportowca) odkąd zobaczyłam jak w Kitz odmawia swoim fanom autografu i zdjęcia - dzieciaki były w wielku kilku-kilkunastu lat... i miały łzy w oczach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

"Dopiero tama we Włocławku powstrzymała wieloryba w pochodzie na Kraków":laughing: taka jest wiarygodność doniesień prasowych.:biggrin:

To powinno być w nagłówku wszelkich publikatorów ze wskazaniem na Fakty, SuperExpressy itp. ścierwo.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ostrej rywalizacji,zawsze komuś mogą puścić nerwy i powie o jedno słowo za dużo.Jednak to wcale nie musi oznaczać nienawiści czy braku szacunku dla drugiej osoby. Czy Wam się nigdy nie zdażyło komuś bliskiemu przygadac? A później żałować i przepraszać? Sportowcy nie są ideałami pod każdym względem i też popełniają błędy jak My. Być idealną narciarką,nie musi się przekładać na być idealnym charakterem. :cheerful:

Wiem,to skrajny przykład, ale popatrzcie jak się zachowują niektórzy bokserzy przed i po walce. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dopiero tama we Włocławku powstrzymała wieloryba w pochodzie na Kraków":laughing: taka jest wiarygodność doniesień prasowych.:biggrin:

Czyż byś chciał powiedzieć, że GW, a także np. pani z kropki, niejaka Stokrotka, nie są wiarygodni? :smile:

A propos rywalizacji. Ja wszystkich nienawidzę jak mnie wyprzedzają! Ot i tyle! :smile:

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś SG Panów ma wystartować o 19 ( CET). Spodziewam się niespodzianki w postaci medalu dla kogoś z nw T.Ganong, T.Ligety i O.Striedinger.

a ja licze ze A.Pinturault, B.Miller lub ew. A.Weibrecht coś namiesza

Edytowane przez gira
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyż byś chciał powiedzieć, że GW, a także np. pani z kropki, niejaka Stokrotka, nie są wiarygodni? :smile:

Chociaż bardzo się udzielałem przy zakładaniu GW :sad:, to jej wiarygodność jest dla mnie poniżej tytułów wymienionych przez Mitka.:biggrin:

A pani zootechnik nie jest warta wzmianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŚ Beaver Creek 2015

Wielkie brawa :-) a ja w niego nie wierzyłem :-D

Edit: jednak nie pomyliłem się bardzo w typach. Poza ALS'em po którym spodziewałem się jednak trochę mniej. Myślałem, że pojedzie bardziej zachowawczo. Bode standardowo - jak tornado, albo z tarczą albo na tarczy za co bardzo go lubię i cenię.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez m!xeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...