Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

MŚ Beaver Creek 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Farciarz Hirscher w slalomie zamiast startować 31 ruszył 1 . Ten to ma szczęście.:frown::

Zgadzam się w całej rozciągłości.

Mało tego, to ten fart zawdzięcza biednemu Ondrejowi. Gdyby nie ten upadek to najprawdopodobniej Bank byłby po zjeździe 3 i miałby duże szanse na medal.

A tak Hirscher wylądował na 30 i wykorzystał to w 100%.

Jak to mówią "Szczęście sprzyja lepszym"

Pozdrawiam

PS: Najważniejsze, że Bank jest w miarę cały.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Gdyby nie niepoprawne przejechanie tej bramki Bank miał by ten przejazd zaliczony.

Nie widziałem tego później ale byłem pewien, że Bank prawidłowo przeciął światła bramek i mety. Do zakończenia zjazdu figurował w wynikach.

Bardzo szkoda bo jechał po medal.

POzdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 9.02

17:45 Vail / Beaver Creek - Zjazd kobiet do kombinacji (106min)

21:17 Vail / Beaver Creek - Zjazd kobiet do kombinacji (44min)

22:00 Vail / Beaver Creek - Superkombinacja kobiet, slalom (60min)

Wtorek 10.02

22:00 Vail / Beaver Creek - Konkurencja drużynowa (105min)

Czwartek 12.02

18:00 Vail / Beaver Creek - Gigant kobiet, 1. przejazd (75min)

21:30 Vail / Beaver Creek - Gigant kobiet, 1. przejazd (30min)

22:00 Vail / Beaver Creek - Gigant kobiet, 2. przejazd (75min)

Piątek 13.02

18:00 Vail / Beaver Creek - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (75min)

21:30 Vail / Beaver Creek - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (30min)

22:00 Vail / Beaver Creek - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (75min)

Sobota 14.02

17:45 Vail / Beaver Creek - Slalom kobiet, 1. przejazd (90min)

21:30 Vail / Beaver Creek - Slalom kobiet, 1. przejazd (30min)

22:00 Vail / Beaver Creek - Slalom kobiet, 2. przejazd (75min)

Niedziela 15.02

17:45 Vail / Beaver Creek - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (90min)

21:45 Vail / Beaver Creek - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (30min)

22:15 Vail / Beaver Creek - Slalom mężczyzn, 2. przejazd (75min)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem pewien, że Bank prawidłowo przeciął światła bramek i mety. Do zakończenia zjazdu figurował w wynikach.

Bardzo szkoda bo jechał po medal.

POzdrowienia

Bank na bank miałby medal.

W oficjalnych wynikach został zdyskwalifikowany po pierwszym przejeździe, mimo, że jak pisze Mitek był początkowo w tabeli wyników na 21 pozycji.

W świetle bramki się zmieścił, ale chyba jest przepis mówiący o tym , że metę zarówno jak światło bramki należy przekroczyć na obydwu nartach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na facebook-u:

10376047_857009637690822_4769073490347110102_n.jpg

Tę fotkę pobrałem z oficjalnej strony Ondreja na FB.Jak widać nie jest źle, choć facjatę ma trochę pokiereszowaną.No cóż jak chłop :)Z tego co piszą i wujek google przetłumaczył:smile: to wypisany jest na domowe leczenie. Ma wstrząs mózgu, dwie rany szyte pod okiem i złamany "zanartni wahacz?????":eek::confused::I to jest bardzo dobra informacja.Pozdrawiam

10376047_857009637690822_4769073490347110102_n.jpg.149a88ec952d0034d5765ed461e1656a.jpg

Edytowane przez Piotr_67
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda Ondreja bo świetnie jechał, ale Hirscher pokazał klasę w slalomie - śmialiśmy się z żoną że specjalnie słabiej pojechał zjazd żeby mieć lepszą trasę na slalom bo wiedział że jak pojedzie pierwszy to nikt go nie dogoni jak już się trasa wyjeździ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

szkoda Ondreja bo świetnie jechał, ale Hirscher pokazał klasę w slalomie - śmialiśmy się z żoną że specjalnie słabiej pojechał zjazd żeby mieć lepszą trasę na slalom bo wiedział że jak pojedzie pierwszy to nikt go nie dogoni jak już się trasa wyjeździ ;)

To był chyba jeden z najlepszych zjazdów Hirschera w życiu.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...To był chyba jeden z najlepszych zjazdów Hirschera w życiu...

Mam nagrany ten slalom i oglądałem go 3 razy.

Przejazd Hirschera nie był bezbłędny. Górę przejechał przeciętnie. Dół to już była bajka.

Czytałem twoją wypowiedź na SF i muszę się z tobą nie zgodzić w kwestii przejazdu Teodora L.

Moim zdaniem był to jak na niego rewelacyjny przejazd. Popełnił jeden błąd w środku trasy i to zaważyło.

Czas góry miał lepszy jak Marcel. Myślę, że gdyby nie ten błąd to by był pierwszy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam nagrany ten slalom i oglądałem go 3 razy.

Przejazd Hirschera nie był bezbłędny. Górę przejechał przeciętnie. Dół to już była bajka.

Czytałem twoją wypowiedź na SF i muszę się z tobą nie zgodzić w kwestii przejazdu Teodora L.

Moim zdaniem był to jak na niego rewelacyjny przejazd. Popełnił jeden błąd w środku trasy i to zaważyło.

Czas góry miał lepszy jak Marcel. Myślę, że gdyby nie ten błąd to by był pierwszy.

Pozdrawiam

Ja pisałem o zjeździe Piotrek. Slalomu nie oceniałem bo to jest strasznie loteryjna konkurencja.

Mnie osobiście właśnie w zjeździe Teodor (świetne) zwiódł. To nie była jazda mistrzowska a przecież nie są mu tak bardzo obce długie narty. Co innego Hirscher nie umie i się z tym nie kryje dlatego też uważam, że wynik był wyjątkowo sprawiedliwy.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kurcze a ja przejazdu TL w SG nie widziałem i nie nagrałem.

Sorry, źle zrozumiałem :smile:

Nie mniej wynik całości był super. Szkoda tylko naszego sąsiada (Ondreja) bo to mogło być pudło i to zasłużone.

Pozdrawiam

Tutaj jechali zjazd do kombinacji a trasa była naprawdę wymagająca. Ilośc skoków po kilkanaście kilkadziesiąt metrów była bardzo duża i to mogło być dla niektórych niespecjalistów eliminujące.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tutaj jechali zjazd do kombinacji a trasa była naprawdę wymagająca. Ilośc skoków po kilkanaście kilkadziesiąt metrów była bardzo duża i to mogło być dla niektórych niespecjalistów eliminujące....

Nie no pewnie, że DH:smile:

Ja ten zjazd oglądałem, ale jak jechał Teodor to musiałem wyjść z psem na spacer, a zapomniałem włączyć nagrywarki:biggrin:

Suczka pomimo, że załatwiła się szybko to przejazd diabli wzięli:wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w regulaminie FIS dlaczego Bank nie miał zaliczonego przejazdu i został zdyskwalifikowany. Częściowo artix miał rację i częściowo ja, ale obydwaj nie do końca.

Ostatnią bramkę pokonał przez jej światło, ale został zdyskwalifikowano ponieważ upadek był przed ostatnią bramką a nie pomiędzy ostatnią bramką i metą.

Oto przepis mówiący kiedy przejazd przez metę jest ważny.

615.3 Crossing of the Finish Line and Recording of the Times

The finish line must be crossed:

- on both skis or

- on one ski or

- with both feet in case of a fall between the last gate and the finish line.

In this case the time is taken when any part of the competitor's body

stops the timekeeping system.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w Czeskiej TV Sport był wywiad z Ondrejem... ale twarz ma poharataną strasznie

PS. wiecie na Slovaki są takie inne TV ale za to Hirchera na żywo dawali a nie jak Eurosport. I nawet Macieja widziałem :wink:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...