Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzedam idealne auto dla narciarza...


Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy w kiepskich warunkach?

Widziałem A6 nie allraoud, oczywiście 4x4, 3.0 tdi, co zrobiła na zimowym przejeździe, skrócie za Zieleńcem z Mostowic na Ricky, na nie odśnieżanej drodze, kilkadziesiąt centymetrów nowego śniegu, dosłownie po kolana.

Utknęliśmy tam na amen, a toto.....masakra, jeszcze na 18 cali chyba, z raczej niskim zimowym profilem i nisko osadzonym zawieszeniem. Wyglądało to jak połączenie czołgu z pługiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem A6 nie allraoud, oczywiście 4x4, 3.0 tdi, co zrobiła na zimowym przejeździe, skrócie za Zieleńcem z Mostowic na Ricky, na nie odśnieżanej drodze, kilkadziesiąt centymetrów nowego śniegu, dosłownie po kolana.

Utknęliśmy tam na amen, a toto.....masakra, jeszcze na 18 cali chyba, z raczej niskim zimowym profilem i nisko osadzonym zawieszeniem. Wyglądało to jak połączenie czołgu z pługiem.

Ale samo Audi nie jedzie.

Musi być jeszcze odpowiedni "Ernest" za kierownicą.:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem A6 nie allraoud, oczywiście 4x4, 3.0 tdi, co zrobiła na zimowym przejeździe, skrócie za Zieleńcem z Mostowic na Ricky, na nie odśnieżanej drodze, kilkadziesiąt centymetrów nowego śniegu, dosłownie po kolana.

Utknęliśmy tam na amen, a toto.....masakra, jeszcze na 18 cali chyba, z raczej niskim zimowym profilem i nisko osadzonym zawieszeniem. Wyglądało to jak połączenie czołgu z pługiem.

To tak a propo pługa

Wprawdzie dziadziuś ale daje rade na miętko

http://www.maxior.pl/film/169188/audi-quattro-idzie-jak-plug

Edytowane przez marcinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam o niedawna trochę nowszą ,4drzwi i jest całkiem całkiem,narty 181cm wchodzą w tą otwieraną 'dziurę' i się jedzie .A to quatro naprawdę daje radę w nawet dość kiepskich warunkach:laughing: a coś o tym wiem bo wcześniej miałem 2 terenówki. Za to teraz na cpn-ie luzik:biggrin: i przyśpieszenie całkiem ok.

Do mojej wchodzą nawet najdłuższe narty z mojej kolekcji tj.193 cm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale mam specjalnie zrobiony wór mocowany do uchwytów bagażowych.

To zmienia postać rzeczy :wink:

PS. Pakuj większe turbo do esy a nie sprzedawaj :biggrin: Nowa propozycja tunera Gregor10 to hybryda pozwalająca na 340km :biggrin:

Edytowane przez kajeran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak a propo pługa

Wprawdzie dziadziuś ale daje rade na miętko

http://www.maxior.pl/film/169188/audi-quattro-idzie-jak-plug

To było coś podobnego. Tylko nie miał rozpędu, było trocge więcej sniegu chyba, i musiał robic przód - tył, przód tył.

Jak się za to zaczął zabierać to myślałem, że gościu jest szalony.

Po czym opadła mi kopara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy to ośka daje sobie rade w napnaprawde kiepskich warunkach. Ja na zimowych 245 pojechałem pod nie jedną stromizne w Zakopanem i okolicach, a zimy bywały ostre.

Góry tam straszne są. :tongue:

Jednak ja nie tym chciałem.

Tylko o "pługu".

Moja stara A6 Quattro nie pracowała jeszcze jako pług.

Ale Subaru Libero 1,2 benzyna 54 KM "chodziło" nie jeden raz jak ta Audiczka na filmie.

200208_1.jpg

Śnieg (oczywiście tylko puszysty) miewałem na wysokość tablicy rejestracyjnej (jak na zdjęciu) i autko "szło jak burza".

Edytowane przez MB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak a propo pługa

Wprawdzie dziadziuś ale daje rade na miętko

http://www.maxior.pl/film/169188/audi-quattro-idzie-jak-plug

Miałem kiedyś starą 80 Quattro z blokada tylnego mostu. Trochę betonu do bagażnika tak ze 150kg i nie było mocnych, ciężkie terenówki z tymi elektronicznymi pseudo wynalazkami napędowymi mogły się schować. Raz musiałem z łopatą podejść do tematu. Tyle że zaspa była taka (kiedyś to było śniegu nawet na północy) że musiałem oknem wychodzić bo się drzwi nie dało otworzyć. Jest jeszcze tylko jeden napęd lepszy od tego SH AWD w Legendach i XC70. Myk był taki, że z blokadą w śniegu to tylko prosto w bok ni w ząb.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś starą 80 Quattro z blokada tylnego mostu. Trochę betonu do bagażnika tak ze 150kg i nie było mocnych, ciężkie terenówki z tymi elektronicznymi pseudo wynalazkami napędowymi mogły się schować. Raz musiałem z łopatą podejść do tematu. Tyle że zaspa była taka (kiedyś to było śniegu nawet na północy) że musiałem oknem wychodzić bo się drzwi nie dało otworzyć. Jest jeszcze tylko jeden napęd lepszy od tego SH AWD w Legendach i XC70. Myk był taki, że z blokadą w śniegu to tylko prosto w bok ni w ząb.

Pozdrawiam.

He,he przypomiałeś mi stare dobre czasy :rolleyes::

Miałem 90 quattro i niezłą polewkę z sąsiadów

Wyjaz z garażów mieliśmy dosyć stromy i jak napadało to ciężko było wygramolić się

Ja miałem ubaw po pachy jak wyjeżdżałem na letnich opanach bez problemu i tak kilka razy z rzędu ku nie uciesze sąsiadów :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...