Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zabawy kamerką, nasze filmiki, pomysły.


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
2 godziny temu, johnny_narciarz napisał:

Ale Cię niosło... :o Chyba ponad śniegiem leciałeś... ;)

Jak pierwsze wrażenia?

PS. Dobrze, że żeś cały, bo grozą powiało z tym wysokim lotem... :o

Wrażenia Mega! A zabawa jeszcze lepsza. Poza trasa można poczuć wolność. 

Ogólnie czuje się bardzo bezpiecznie poza trasa,  więc w St Anton jechałem prawie ze wszystkiego.  

Oczywiście był to Off przy trasowy,  więc dużo bezpieczniejszy zarazem. 

Z Vallugi się nie udało,  bo pogoda była słaba,  w pierwszy dzień po podróży nie ryzykowałem i nie byłem jeszcze wjeżdżony w narty, a w ostatni dzień puścili gondole przed naszym wyjazdem.

Co się odwlecze...😉

Mimo to zaliczyłem parę pionowych ścianek 😀i jedna porządną glebę w puchu 😀

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Coż, śniegu nie widać na horyzoncie (nawet jak na palcach stanąć), ale można sobie "wspominki" posklejać 😉😃
Tym razem, jeszcze ze Stycznia z nart na Wierchomli (szkoda, że całe Dwie Doliny nie były dostępne) i Jaworzyny Krynickiej (szkoda, że tak mgliście) :)

 

:)

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, paolomario napisał:

Coż, śniegu nie widać na horyzoncie (nawet jak na palcach stanąć), ale można sobie "wspominki" posklejać 😉😃
Tym razem, jeszcze ze Stycznia z nart na Wierchomli (szkoda, że całe Dwie Doliny nie były dostępne) i Jaworzyny Krynickiej (szkoda, że tak mgliście) :)

 

 

Jaworzyna jest OK. I nawet w tym roku nie chcieli pieniędzy za parkowanie :D. Szkoda, że ze względu na bajkowość zimy nie była otwarta trasa nr 4 i trzeba było przez górę przejeżdżać z jednej strony ośrodka na drugą.

A całe Dwie Doliny, również ze względu na bajkowość zimy, były otwarte dopiero od 10 lutego - wtedy otwarto ostatni łącznik pomiędzy Wierchomlą i Szczawnikiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok wcześniej, niemal w tym samym terminie w Krynicy była bajkowa zima :) Na Jaworzynie wszystkie trasy otwarte, mrozik i piękne słoneczko :) Podobnie w Tylicz-Ski. Szkoda, że wtedy nie wybraliśmy się w Dwie Doliny. Ale pamiętam, że Słotwiny pochmurne mieliśmy. W tym roku odwrotnie: całkiem fajnie zaczęliśmy w Henryk-Ski, super na Arenie (zamieszczałem filmiki wcześniej), a potem jeszcze pogoda dopisała na Wierchomli ale już na Jaworzynie i Master-Ski słonka nie uświadczyliśmy :( Szkoda, ale w tej chwili żaden warun by mi nie przeszkadzał. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wspominka pewnego dnia (bodajże wtorku 😜 ) z Grandvaliry w Andorze :)

Wielką Brytanię nawiedziły upały, więc tak dla ochłody wziąłem się za edycję zimowych nagrań. Myślałem, że zrobię jednen kompilacyjny filmik z całego pobytu w Andorze, ale okazało się, że materiału jest sporo, a zwłaszcza ten dzień był bardzo udany narciarsko i wartoby było ulepić sobie dla niego "wspominkę" :)

 

:)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Słuchajcie mam pytanie....Mamy kamerke go pro hero black 5. Krecilismy filmiki w "normalnej" jakości i mogłam sobie zmontować filmik w windows movie maker i szło mi to super. Dzisiaj zmieniliśmy jakość na 4 k i po załadowaniu filmu do wmm nie widac obrazu. Przy próbie odtworzenia filmu w windows media player mozna go włączyć i obejrzeć jedynie od początku do końca, nie mogąc "przewinąć" - kliknąć żeby oglądac kawałek dalej, a nie cały film, jest jakby zblokowane....Macie jakies rady jak sobie z tym poradzić, oprócz przejścia na normalną jakość? Nie znam się na tym zbyt dobrze, net już przekopałam i nie dowiedziałam się nic....Mam zmontowany fajny kawałek filmu z wyjazdu, dzisiaj nagraliśmy sporo fajnych filmów i okazuje sie, że nie mogę z nimi teraz nic zrobić oprócz zaakceptowania ich w całości... Chcialam sprobowac w go pro studio coś wymyslic ale w ogole mp4 nie moge tam załadowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gdyby ktoś chciał usunąć klips GoPro z kasku, z narty itd. - poniżej filmik, dzięki któremu udało mi się ściągnąć swój z białego kasku Uvexa.

Trzeba trochę cierpliwości, długo grzać - kombinerki będą przydatne.

Mój klips nienaruszony (do ponownego użycia się nadaje) zszedł - uszkodzona została jedynie dwustronnie klejona taśma przylepna M3.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...