Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Guten Morgen Zillertal


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie!Najważniejsze,że towarzystwo dopisało! To pozwoliło zapomnieć o niewygodach,a wracać tam nie musimy. Cóż,zdarza się. To pokazuję,że nie ważne,czy to Austria czy Polska - wszędzie można trafić na dziadostwo!Podobnie jak zjazd na sam dół Hoch Zillertal - to nie powinno być otwarte!!! Taka poważna stacja narciarska,a ma w nosie bezpieczeństwo swoich klientów? To tak dla przykładu. :rolleyes::

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest gigant, a nie slalom:rolleyes::, a bramki były pod napięciem?:wink:

:tongue:

To jest: Slalom Gigant... :wink:

Bramki były ok,ale tory pod nimi już mocno rozryte.Chwilę przedtem jechał jakiś Austriak i się rozmaślił na przedostatniej.Cóż,to już było późne południe. :) Ale podobnych atrakcji jest tam sporo! U nas to chyba rzadkość... :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest: Slalom Gigant... :wink:

Bramki były ok,ale tory pod nimi już mocno rozryte.Chwilę przedtem jechał jakiś Austriak i się rozmaślił na przedostatniej.Cóż,to już było późne południe. :) Ale podobnych atrakcji jest tam sporo! U nas to chyba rzadkość... :rolleyes::

późne południe,tory mocno "rozryte".....no to jest powód,:confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

późne południe,tory mocno "rozryte".....no to jest powód,:confused::

Atenko,nikt z nas nie jest zawodnikiem i nie jeździ codziennie na tyczkach.Po za tym to był ostatni dzień jazdy i ostatnia godzina - nikt już nie chciał ryzykować kontuzji,których parę było podczas tego wyjazdu... To był taki rekreacyjny przejazd. Jakbym wiedział,że będzie wzbudzać jakieś negatywne emocje,to bym tego zdjęcia nie puszczał,tylko pozostawił na Nasz prywatny użytek - pamiątkę. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości aż weszłam na opinię tego Waszego apartamentu Regina i głównie są złe i bardzo złe... dziwię się, że tego wcześniej nie sprawdziliście

Jeśli przeglądasz stronę z opiniami, to widać, że są złe i bardzo złe. Ale gdy jesteś na stronie zawierającej opis Appartement Regina - http://www.booking.com/hotel/at/appartement-regina.pl.html - to w "chmurce" wyświetlają się tylko same pozytywne komentarze!

Warto o tym pamiętać korzystając z Booking.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że został zablokowany :sorrow:

Marcinie, u mnie chodzi ze wszystkich urządzeń - zarówno z kompa, tableta i telefonu. Film był zablokowany ze względu na prawa autorskie do muzyki - ale do tego utworu je posiadam i YT odblokował filmik dzisiaj rano. Trudno mi zatem powiedzieć gdzie leży problem?

Już wiem...odblokowali filmik tylko do mojego użytku :frown:: po wylogowaniu z YT - też nie mogę tego obejrzeć :mad:: Wieczorem coś wymyślę.

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie uporałem się z muzyką do pierwszego filmiku i wgraniem go na YT.

Wyszło inaczej jak chciałem...efekt możecie obejrzeć poniżej.

Proponuję w ustawieniach włączyć max rozdzielczość i jakość 1080p60HD.

[video=youtube;lnqjU3j9-9Q]

Jutro może uda się ukończyć drugą produkcję :happy:

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę mniej przyjemne zdjęcia, ale takie też są na pamiątkę z tej fantastycznej wyprawy. Tak wyglądam po pięciu dniach od upadku.Cieszę się że kości całe, bo było chyba na granicy wytrzymałośći.

DSC_0148.jpg

DSC_0146.jpg

DSC_0143.jpg

Ogólnie to mega dobrze że skończyło się tylko tak jak na zdjęciu a nie gorzej. Od wczoraj jestem w pracy z coraz mniejszym bólem i wszystko wraca do normy. :biggrin:

DSC_0148.jpg.34cd9542cab2619151f88843b540f9e6.jpg

DSC_0146.jpg.fbb0799b305ac1ca63c83d98a8f19957.jpg

DSC_0143.jpg.4a00070acf1cdcf9be6e8d27376c3471.jpg

Edytowane przez artix
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę mniej przyjemne zdjęcia, ale takie też są na pamiątkę z tej fantastycznej wyprawy.

Tak wyglądam po pięciu dniach od upadku.

Cieszę się że kości całe, bo było chyba na granicy wytrzymałośći.

Ogólnie to mega dobrze że skończyło się tylko tak jak na zdjęciu a nie gorzej. Od wczoraj jestem w pracy z coraz mniejszym bólem i wszystko wraca do normy. :biggrin:

U mnie kostka też jak bania - szczególnie wieczorem ? ,ale do Kasprowego mam nadzieję się zagoi?.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...