Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Guten Morgen Zillertal


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki dajcie spokój - nie ma co na zaczepki reagować i wody na koło młyńskie dostarczać.

Nasz wspólny Współtowarzysz podróży do Ziller niestety w szpitalu. Michał wylądował tam ledwo żywy - powikłania pogrypowe. Kolejna ofiara wyjazdu...bo choroba mu się zaczęła w trakcie wyjazdu...

...ale da sobie radę - Góral jest w końcu :happy:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz wspólny Współtowarzysz podróży do Ziller niestety w szpitalu. Michał wylądował tam ledwo żywy - powikłania pogrypowe. Kolejna ofiara wyjazdu...bo choroba mu się zaczęła w trakcie wyjazdu...

...ale da sobie radę - Góral jest w końcu :happy:

:eek: O ku... :frown::

Oby szybko doszedł do sebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny film. Ujęcia w większości kręcone z klatki piersiowej, czyżbyś nie chciał być teletubisiem z kamerką na głowie? :D

Na kasku trudno (przynajmniej dla mnie) ustawić kamerę...a to niebo całkiem znika, a to w ogóle stoku nie widać - drgania w czasie jazdy są większe.

Uczę się dopiero posługiwania kamerą i próbuję różnych technik nagrywania oraz różnych gadżetów.

A tak swoją drogą - szkoda, że się nie zgraliśmy...bo Twoja oferta sprzedaży Hero 4 Silver była bardzo atrakcyjna zważywszy na to, że nowy sprzęt zdrożał (to pewnie na skutek osłabienia złotówki względem dolara).

Z Zillertal zmontowałem już trzy filmiki...

...a ten z Hoch, zamieszczony wczoraj w wątku, miał być inny niż poprzednie - stąd tak dużo ujęć z kamery umiejscowionej na piersi, na szelkach - myślę, że dynamika z tej perspektywy jest o wiele lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie ogląda się twoje filmiki, naładowane pozytywną energią skupiającą wokół zamiłowania do nart osoby praktycznie się nieznające. Ale właśnie tak to działa, sam tego doświadczyłem na Kasprowym. Mariusz a tak a` propos "gigantowej" jazdy, nieźle rzucasz się w przepaść w kilku fragmentach filmu. Pozdrowienia dla gwiazdy filmowej - Pauliny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla gwiazdy filmowej - Pauliny.

Gwiazda filmowa bardzo się ucieszyła z pozdrowień i przesyła całuski...:eek:

Ja jej dam...ja jej dam! :wink:

Dzięki Chłopaki za dobre słowa, co do tych, "moich dzieł".

Ta ostatnia produkcja była trudna, bo praktycznie nie miałem z czego zmontować tego filmu - za mało materiału, a Wy na stoku zwiewaliście jakoś za szybko...bądź ja źle ustawiałem kamerę - z Harakiri, choć ją skręciłem trzy razy, praktycznie nie ma co pokazać.

Cóż - uczę się dopiero.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak sobie czytam te Wasze relacje i cieszę się, że byłem w tych samych miejscach tydzień później :-) Pogodę miałem podobnie piękną, 2 dni pochmurne (ale bez mgły), 4 dni lampy - szczególnie piątek na Tuxie (na zakończenie) był boski - nawet mi się zaćmienie słońca trafiło na 3250 m.

Dla mnie to był również najlepszy dotychczas narciarski tydzień w życiu.

Po Waszych obszernych relacjach niewiele mogę dodać - od siebie dodam może tylko to, że piękna była trasa 18 w Zell (na początek dnia dwa przejazdy po sztruksie taką trasą to sama radość i doskonała rozgrzewka :-)), jak również nie zapomnę zjazdu 36 w Gerlos - bardzo fajne nachylenie i trasa ciekawa.

O Hintertuxie ciężko coś więcej napisać - może tylko 'trochę' za bardzo zachęcał do szybkiej jazdy :-)

Filmik wstawię jak coś zmontuję.

Statystyki z SkiTracks: (Ski distance/Total vertical)

Hochfugen/Hochzillertal - 44,3 km / 17193 m

Zell - 39,4 km / 16112 m

Gerlos - 53,3 km / 16849 m

Tux 1 - 53,9 km / 19584 m

Mayrhofen - 40,5 km / 14880 m

Tux 2 - 49,8 km / 19867 m

O prędkościach lepiej nie piszę, bo zakładam, że GPS ma zbyt duży błąd - chociaż przy pomiarze speed check na Gerlos akurat GPS niewiele się pomylił zaniżając, hm...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prędkościach lepiej nie piszę, bo zakładam, że GPS ma zbyt duży błąd - chociaż przy pomiarze speed check na Gerlos akurat GPS niewiele się pomylił zaniżając, hm...
Odległości też czasami są czasami zawyżane - gdy GPS ma problem ze znalezieniem lokalizacji, czasami szuka najbliższej, oddalonej np. o kilkaset metrów, a czasami kilka kilometrów. Oto mapka iSKI TRACKER z jednego dnia z Chopoku:

Screenshot_2015-03-23-18-30-24.jpg

Screenshot_2015-03-23-18-30-24.jpg.4e98cb6449afa23ed05cb4987706d3fb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kilka informacji o Kolegach z wyjazdu...

Paweł dochodzi do siebie, po skręceniu nogi - powinien wrócić po rehabilitacji w połowie kwietnia do pracy...

...a Michał, po powikłaniach pogrypowych jeszcze kuruje się w domu i niestety jest słabiutki - na WZF na Kasprowym się niestety z Młodym nie pojawi :frown::

Johnny, Bumer, KP, Artix - macie od Chłopaków pozdrowienia :happy:

Edytowane przez marboru
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji o Kolegach z wyjazdu...

Paweł dochodzi do siebie, po skręceniu nogi - powinien wrócić po rehabilitacji w połowie kwietnia do pracy...

...a Michał, po powikłaniach pogrypowych jeszcze kuruje się w domu i niestety jest słabiutki - na WZF na Kasprowym się niestety z Młodym nie pojawi :frown::

Johnny, Bumer, KP, Artix - macie od Chłopaków pozdrowienia :happy:

Szkoda, fajnie byłoby się znów spotkać. Pozdrowienia również dla nich.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji o Kolegach z wyjazdu...

Paweł dochodzi do siebie, po skręceniu nogi - powinien wrócić po rehabilitacji w połowie kwietnia do pracy...

...a Michał, po powikłaniach pogrypowych jeszcze kuruje się w domu i niestety jest słabiutki - na WZF na Kasprowym się niestety z Młodym nie pojawi :frown::

Johnny, Bumer, KP, Artix - macie od Chłopaków pozdrowienia :happy:

Chłopaki,dla Was też pozdrowienia!!!

Wracajcie ekspresowo do zdrowia!!!

Nie poddawać się i szybko wracać na stok!!! :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Czesc podobno dziala jeszcze hintertux w maju,

Hintertux działa przez cały rok, także w lecie.

mam takie pytanie moze ktos wie czy mozna tam gdzies blisko znalezc tanio nocleg na kilka dni

Takie rzeczy, to tylko w Erze!

Albo blisko, albo tanio :)

Tanio możesz znaleźć nocleg w rejonie Mayrhofen lub Zell am Ziller, ale im bliżej Hintertuxu, tym drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...