Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Hintertux,co się tam dzieje


dodo

Rekomendowane odpowiedzi

Mój idol nie marnuje czasu.

[ATTACH=CONFIG]22805[/ATTACH]

Wielce jestem rad, że Ivica tryska optymizmem i wygląda na zdrowego, pełnego sił i gotowego podjąć jeszcze walkę.

A 20 marca nie wyglądało to dobrze. Oby problemy zdrowotne były już za nim!!!

11077844_828457663874809_3332748764298051891_n.jpg?oh=0edd07e490f86c7666d79c50d7b3e39f&oe=55F9EB35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te zdjęcia dochodzę do wniosku, że na Boże Ciało o wiele lepszą destynacją byłby wyjazd na Hintertux niż czarter łódki na Mazurach!

Nie koniecznie.

Byłem od środy wieczorem do niedzielnego południa. Piękna Góra - Mamry - Święcajty - Piękna Góra. Trochę słabo wiało.

Ale że towarzystwo dobre i bardzo atrakcyjny program (regaty) to jestem bardzo zadowolony z tego kierunku... :smile:

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielce jestem rad, że Ivica tryska optymizmem i wygląda na zdrowego, pełnego sił i gotowego podjąć jeszcze walkę.

A 20 marca nie wyglądało to dobrze. Oby problemy zdrowotne były już za nim!!!

Ughhh, 2 mc temu nóżka wyglądała bardzo podobnie, tzn. pomarańcze kolory, wygolenie i dziurki. Tylko, że lewa i że opuchlizna była :smile:

Za 1,5 mc drugi etap i z powrotem się kuruj i byle do zimy :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Tuxie fajnie, ale do 11 czerwca sporo deszczu.

Od 4 do 8 codziennie mogą być burze, a od 9 do 11 zachmurzenie i deszcz:mad::

Ja czekam na lepszą pogodę!

To jest już po zawodach, już jest ciepło i temperatura nawet w nocy pw 0, wszystko płynie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest już po zawodach, już jest ciepło i temperatura nawet w nocy pw 0, wszystko płynie...

Ja nie jestem nadmiernie wymagający. Dla mnie wystarczyłby jeden czynny orczyk i też byłbym zadowolony. Boję się tylko, że jak będzie mało tras to zrobi się tłoczno na tych czynnych. Tego bym bardzo nie chciał. Dla siebie potrzebuję niestety wolnej przestrzeni, a to przy tłoku jest niemożliwe. Nie wiem jak o tej porze wygląda możliwość jazdy pozatrasowej(do tej pory na lodowcach jeździłem tylko do początków maja). Jeśli masz jakieś doświadczenia w tym temacie to proszę o podpowiedź. I jest jeszcze jeden duży minus - nie ma tam już niestety Ivicy, a bardzo Go cenię, ale może gdzieś kiedyś...

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...