Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kasia-wróźka


marcinn

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nasza forumowa pięknośc zmieniła stan cywilny :applause:
Byłeś?Widziałeś?Wiesz czy to aby na pewno prawda?Ja i MB(dawniej Figo) możemy coś na ten temat powiedzieć, bo byliśmy, widzieliśmy i słyszeliśmy :)Ale po kolei....Kiedy w marcu spotkaliśmy się z Kasią na narach w Białce to okazało się że od 2 dni ma na paluszku pierścionek zaręczynowy i wtedy też poznaliśmy jej narzeczonego Bartosza.Jednak z racji że się przeziębił, nie jeździł z nami wtedy na nartach.W karczmie był czas wypytać Kasi co jak i kiedy. Kasia żartowała że na ślubie nie powie do Bartosza BIORĘ SOBIE CIEBIE BARTOSZU NA MĘŻA, tylko powie BARTKU, choć wie że Bartosz nie lubi jak się zwraca do niego Bartek, wszak to 2 różne imiona, a o sobie mówiła że nie lubi oficjalnej formy swojego imienia czyli KATARZYNA i na pewno nie powtórzy za księdzem JA KATARZYNA, tylko powie ja KASIA.Na co ja wyjąłem telefon i powstał taki film(trochę tam pokręciłem ale sens powinien być zrozumiały)[video=youtube;qLy2QT3LTpA]
Dziś w kościele nie filmowałem, mi nie wypada, były osoby odpowiedzialne za to, ale słyszałem Było Bartoszu i było JA KASIA:applause:A ów film jak stwierdzam na jego końcu dołączyłem na karcie pamięci i wręczyłem z kartką z życzeniami :smile:

20150822_145630_001.jpg

20150822_145715_001.jpg

20150822_145630_001.jpg.df990cfdf5712a175a8ea42fb8ae52fe.jpg

20150822_145715_001.jpg.d72810a45c8d076be23d763b0d494be2.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do teraz mnie ściska w gardle ze wzruszenia.:proud:

Warto było jechać ten kawałek drogi ,żeby zobaczyć Kasię w innym niż sportowo-narciarski strój.

Niepowtarzalne wrażenia.:applause:

Kasiu oboje prezentowaliście się pięknie.

I ten luzik.

Wszystko bez zbędnego zadęcia.

Bardzo mi się podobał Wasz ślub.

Niech Was szczęście nie opuszcza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia, fotki i... filmik. Na SB to trzeba uważać bo On rzeczywiście wszystko nagrywa, hehe :) ...a że Figo taki wrażliwy to nie wiedziałam :)Co do podróży to ruszamy w weekend na 2 tygodnie. Robimy na luzie objazdówkę po Austrii i Italii - zobaczymy gdzie nas autko zawiezie :) Jedynymi sztywnymi punktami wyjazdu są:Mariazell, Schladming, Molltaler (tu chyba teraz trenuje Marcel) i MdiC :)Buziaki!!! :*

Kasia_i_Bartosz.jpg

Kasia_i_Bartosz.jpg.42790a9c8355257ef08699a61e3856dd.jpg

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Mamy, chyba większość z nas ma nadzieję, że zamążpójscie nie przesłoni Ci udziału w forum, Ty nasz rodzynku :);):cool:

Bądź spokojny - dzień po zaręczynach jeździliśmy na Harendzie. Uwierz mi Pinio (numer Valentino Rossi), że Nowożeńcy są NORMALNI (tak normalni po naszemu), więc możesz być spokojny o wróżkowe zaangażowanie w forum - stawiam browara, że co tydzień będzie cieplutki program eurosportu ;-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle życzeń dla Kasi to nie będę taki monotematyczny i powtarzający się żeby od nadmiaru słodzenia związek się nie przecukrzył :wink:

Więc dla odmiany wszystkiego najlepszego dla tego "żółtego krótkiego Ktoś" koło Kasi i za Kasią :redface:

U,uuuuu widzę starzejemy się.:crazy:

Młode laseczki się podobają.:cheerful:

Nie martw się soku.Mnie ten temat też dotyczy.:tongue:

(ktoś= Agata):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
U,uuuuu widzę starzejemy się.:crazy:

Młode laseczki się podobają.:cheerful:

Nie martw się soku.Mnie ten temat też dotyczy.:tongue:

(ktoś= Agata):wink:

Rocznika nie oszukasz, niemniej bardzo to nie boli :smile:

Podobały się i podobają odpowiednie i wcale mnie to nie martwi, a zazwyczaj cieszy. Niemniej miło być w dobrym zespole w tej materii :tongue:

Agata brzmi słonecznie, też na zdjęciach :wink:

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznika nie oszukasz, niemniej bardzo to nie boli :smile:

Podobały się i podobają odpowiednie i wcale mnie to nie martwi, a zazwyczaj cieszy. Niemniej miło być w dobrym zespole w tej materii :tongue:

Agata brzmi słonecznie, też na zdjęciach :wink:

Pozdrawiam,

Nie martw się.

Ja też mogę być tylko cichym "podziwiaczem" podobnie jak Ty.

Nie zostaliśmy sobie przedstawieni.

Mam jednak swoje źródło osobowe i się dowiedziałem jak ma na imię.:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie??? Nie przedstawiłam Cię Gustawkowi??? ...co za nietakt z mojej strony....

Gustawek (inaczej Agata) to moja młodsza kuzynka z którą kiedyś na narty jeździłam do VdiS i Val Gardeny :) Od roku jest szczęśliwą mężatką (zresztą ja Jej świadkowałam). Na forum nie jest ale przekażę Jej życzenia od Ciebie Soczku :)

Nie wiem czy będzie foto-relacja z podróży poślubnej - może się zepnę i wstawię kilka zdjęć z Tuxa dla ochłodzenia klimatu.

Podróż była genialna - zaliczyliśmy kawałek Europy miejsc, popróbowaliśmy różnych atrakcji i mamy apetyt na więcej :)

Trasa:

Brno

Mariazell

Mayrhofen

Tux (1,5 h nartowania wystarczyło mi w takich warunkach)

Trafoi (camping)

Stelvio (przepiękna serpentynowa droga z zapierającymi dech widokami)

Bormio

Dimaro

Jezioro Garda

Verona

Modena

Maranello (Ferrari)

Florencja

Siena

Asyż

Loreto

Padwa

Wyspa Krk (nurkowanie z butlą)

Primosten

Medjugorie

Zagreb

Wiedeń

okolice BB i mały WZF :)

Powiem tylko że nartowanie na Tuxie w takich warunkach jakie były (lód i strumyki) to średnia przyjemność, ale postanowiłam tego spróbować i przynajmniej teraz mogę mieć własne zdanie na ten temat :)

Fotki pewnie będą mówiły same za siebie więc postaram się je jak najszybciej wstawić :)

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...