Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Janek nadzieja polskiego free


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Tak się jeździ w wieku 10 lat jak się chce jeździć na nartach a nie ślizgać.

Ten film to odpowiedź na dziesiątki filmów pod tytułem: "Jasio już ekstra jeździ" - i tu chłopiec zsuwający się lub tnący techniką zamachu dupy na jakiejś górce.

Ten film to właśnie jazda - reszta to badziew bo nasze dzieci są w stanie spokojnie jeździć znakomicie ale nie jeżdżą bo ich rodzice nawet nie wiedzą co to znaczy jeździć.

Tak prawda.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie ma warunków, sprzętu i Alp w Polsce, gdzie się niby mają rozwijać? Ten dzieciak ma szczęście ze ktoś z rodziców dał mu tę szansę.

Snow park potrzebuje trzystu czterystu metrów i pomysłowego gościa. Wpadnij do Czarnego Gronia zobaczysz co zawodowiec potrafi zrobić. Co do końcówki - pełna zgoda - rodzice po prostu wiedzieli na czym polega umiejętność jazdy na nartach.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Snow park potrzebuje trzystu czterystu metrów i pomysłowego gościa. Wpadnij do Czarnego Gronia zobaczysz co zawodowiec potrafi zrobić. Co do końcówki - pełna zgoda - rodzice po prostu wiedzieli na czym polega umiejętność jazdy na nartach.

Pozdrowienia

Chyba pierwszy raz zgodzę się z Mitkiem. Chyba bo mam wątpliwości czy rodzice z dzieckiem osiągną ten poziom na Czarnym Groniu bez zanudzenia dziecka tym mini parkiem...

Z drugiej strony, jak widzę co młodzież ciut starsza wyprawia na czymś czego nie można nazwać nawet mini parkiem w WPKiW w Katowicach/Chorzowie, to mam wrażenie, że chcieć jednak dalej znaczy móc. Ale na pewno dawka pieniędzy i spora dawka wyobraźni rodziców mogą to ułatwić.

Edytowane przez mysiauek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem często w skateparku w Malmö. Wiem co dzieciaki wyprawiają. Ale do tego trzeba właśnie skateparku, lub $$$. Gdzie dzieciaki z Sopotu mają trenować? No zawsze można przecież wyskoczyć w Alpy albo do miejsca które opisuje Mitek :wink:

NIE. Do postępów trzeba ekipy albo trenera albo rodzica itd. Wyprawianie na skateparku to tylko zabawa ( A co Ty tam robisz???)

Skate park to jedyna rzecz do zrobienia jak ma się mały stok lub górkę ze słabym śniegiem. Ale żeby zrobić dobry skate park trzeba być zawodowcem e tej dziedzinie i to nielichym więc zazwyczaj jest to parę górek do skakania i poręcz do tego skonfigurowane debilnie, nie pozwalające na szybki dojazd (bo bezpiecznie itd). Zerknij na filmiki w YT i zobacz gdzie goście jeżdżą. Nie CT tylko amatorów i sorry ale nie chrzań.

Nie zrobimy w Polsce zjazdu ani SG a i trening pełnych SL jest taki sobie ale parki można walić wszędzie tylko trzeba trochę pomyśleć a nie być nastawionym tylko na kmiotka z kasą.

Byłem teraz na suwalszczyźnie i jak zobaczyłem stok skateparkowy to kopara mi opadła. Niestety nie naśnieżony bo za mało armatek i wody aby naśnieżyć od razu wszystko a najpierw należy naśniezyc to co daje kasę czyli stoki dla początkujących.

Taka prawda.

No i powtórnie... Co Ty tam robisz na tych skateparkach?? ;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Masz rację myślałem o snowparkach a zasugerowany Twoim wpisem pisałem skate....Sorry ale wiadomo o co chodzi więc nie będę już zmieniał. Uważam, że snowparki mają niezwykły potencjał tylko... jest tak jak ze wszystkim czyli nie ma napięcia na szkolenia jak należy. Każdy przyjeżdża i jak sobie skoczy na górce to już jest cały dumny a nie o to chodzi. Ten chłopiec właśnie wie już o co chodzi i fajnie byłoby gdyby jak najwięcej osób go naśladowało, żeby miało możliwości do treningu i podnoszenia poziomu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale by zamknąć to kółko to by rozwijać dalej ten talent musi mieć najlepsze snowparki, kumatych rodziców i najlepszych trenerów ;-)

I sponsora. Bo Polski Związek Skoków Narciarskich i Justyny Kowalczyk chyba nie wspiera tego typu narciarstwa ;-)

Ciekawe czy trenując przy Warszawskim Klubie Narciarskim (na Górce Szczęśliwickiej, na dendixie) to tam załapał bakcyla na free? Ustawiają tam jakieś rampy czy poręcze?

U nas chłopaki (i dziewczyny) co piątek rozstawiają sobie na stoku "akcesoria" i "czeszą triki" ;-) Głównie snowboardziści ale jest kilku na nartach. Jest ŁAŁ! :) W różnym wieku towarzystwo.

Nasz stok "urodził" Billy'ego Morgan'a, który ostatnio zrobił to:

Wersja z "historią" tutaj:

Oby więcej takich talentów jak młody Janek i oby było gdzie ich znajdywać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...