Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wiek nie jeździ...


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Było już na forum sporo o jeżdżących seniorach na nartach. Byli dziewięćdziesięciolatkowie, stulatkowie prezentowani na forum... MB pokazywał filmik z Seniorem rodu +70 ale większość z tych filmików, to jazda osób starszych na trasach, w dobrych warunkach.

Poniżej będzie filmik nieco inny. Filmik, który świadczy, że nie wiek jeździ na nartach...że wiek, to tylko same cyfry i na nartach można wszystko.

"Dziewczyna", a w zasadzie Babcia - 63 lata.

Spójrzcie na technikę jazdy i na to co robi kobieta poza trasą. Coś niesamowitego!!!

Tylko bić brawo i modlić się za to by forma tak dopisywała zawsze :applause: :applause: :applause:

[video=vimeo;40310478]

https://vimeo.com/40310478

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie poproszono mnie o zapisanie na sześciokilometrową Gardenissimę znajomego z Zakopanego-pan Bolek powiedział,że to nic trudnego,zapisałem w ostatniej chwili i jedzie po zwycięstwo w swojej grupie wiekowej.Widziałem niedawno,jak zjechał w eliminacjach MPA slalom na Harendzie po lodzie,prawie od samej góry,więc da sobie radę.

Pan Bolek urodził się w 1933 roku a więc ma 83 lata...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu...szacun na Maxa :applause: za 10 lat też wam to nakręce :biggrin: :stupid:

Kobieta pozytywnie zakręrona na MAXA daj boże aż do setki potem może być trochę...trochę gorzej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu...szacun na Maxa :applause: za 10 lat też wam to nakręce :biggrin: :stupid:

Kobieta pozytywnie zakręrona na MAXA daj boże aż do setki potem może być trochę...trochę gorzej :biggrin:

Trzeba ćwiczyć trzeba ćwiczyć :laughing: Do 63 roku życia mam jeszcze na to 22 latka by jej dorównać :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super babka, pełen podziw z mojej strony :applause: Ja zaczęłam jeździć w wieku 30 lat i uznaję to za jedno z lepszych zrządzeń losu. Zawsze jak jestem w Alpach mam problem z ukryciem swojej fascynacji i zainteresowania starszymi ludźmi jeżdżącymi na nartach. Już nieraz miałam taką sytuację, że wchodzi do knajpy para bardzo szczupłych, wysportowanych ludzi, a jak zdejmują kaski okazuje się, że mogliby być prawie moimi dziadkami, głowa mi się wtedy skręca za nimi. Też bym tak chciała!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super babka, pełen podziw z mojej strony :applause: Ja zaczęłam jeździć w wieku 30 lat i uznaję to za jedno z lepszych zrządzeń losu. Zawsze jak jestem w Alpach mam problem z ukryciem swojej fascynacji i zainteresowania starszymi ludźmi jeżdżącymi na nartach. Już nieraz miałam taką sytuację, że wchodzi do knajpy para bardzo szczupłych, wysportowanych ludzi, a jak zdejmują kaski okazuje się, że mogliby być prawie moimi dziadkami, głowa mi się wtedy skręca za nimi. Też bym tak chciała!!!

Ja wcześniej, miałem 9, może 10 lat jak zaczynałem. Jak się tak zastanowię, to nie mam pojęcia kiedy cała ta reszta lat mi na garb wskoczyła?

Mam koleżankę, od 4 lat jest na emeryturze. Skromna narciarka. Dwa lata temu przekonałem się na własne oczy dlaczego tak lubi południową stronę Chopoka. Jakież było moje zaskoczenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek nie jeździ....

Świetne filmiki.

I szczególnie w tym drugim widać: wiek nie jeździ no i sprzęt też nie :smile:

Zwróćcie uwagę na buty tego Pana :smile:

Jakiż tam jest flex????:rolleyes:::wink:

Jak się to ma do naszej pogoni za sprzętem lepszym, nowszym etc.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szczególnie w tym drugim widać: wiek nie jeździ no i sprzęt też nie :smile:

Zwróćcie uwagę na buty tego Pana :smile:

Jak patrzę na takie filmiki, to zastanawiam się, czy nie sprzedać wszystkiego, spakować się i nie wyjechać gdzieś np. do Tyrolu bądź w Dolomity na stałe...

Marzenia...

Ja wcześniej, miałem 9, może 10 lat jak zaczynałem. Jak się tak zastanowię, to nie mam pojęcia kiedy cała ta reszta lat mi na garb wskoczyła?

Andrzej po co się wstecz oglądać? Trzeba do przodu patrzeć :happy: Całe życie przed nami jeszcze :cheerful:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na takie filmiki, to zastanawiam się, czy nie sprzedać wszystkiego, spakować się i nie wyjechać gdzieś np. do Tyrolu bądź w Dolomity na stałe...

Byleś Mi się z forum nie wymiksował. Masz zakaz :biggrin:

A czy będziesz pisał z pod Matternhornu czy ze Szwajcarii Kaszubskiej to mnie wsio ryba.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...