Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko oby nie dosypało tak, jak w w2014 roku [ATTACH=CONFIG]29080[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]29081[/ATTACH]

Zdaje się, że Juice był tam bezpośrednio po tych opadach. I miał szczęście bo przed jego przyjazdem chyba było zamknięte ze dwa dni z powodu......zbyt dużej ilości śniegu:biggrin:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tydzień po. Właścicielka domu, w którym miałem zamówioną kwaterę w Rattendorf w czwartek przed moim przyjazdem przysłała maila z informacją, że sytuacja jest już opanowana i można przyjeżdżać. Podczas tygodniowego pobytu dwa razy tak padało, że po dwóch godzinach opadu warstwa śniegu na dachu auta była równa z boxem.

Tym co od jutra zaczynają życzę bardziej umiarkowanych opadów i dużo słońca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górze spadło 60 świerzego podają że już w sumie 280 góra, 25 dół. Faktycznie miejscami śniegu po dachy. Dziś warunki trudne, tworzyły się giga muldy. Cały dzień można było spotkać ratraki ale nie pomagało to za bardzo, ciągle świeży opad i wiatr. Dla szerokich nart rewela, a ja na slalomkach :(. Ogólnie fajnie nie będę narzekał na śnieg. Zdjęć brak nie brałem aparatu bo wiedziałem co głoszą.

Edytowane przez marek_kapica
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Podkład muzyczny do bani.:biggrin:

Pozdrawiam.

A mnie się właśnie muzyczka podoba. No może poza fragmentem gdzie "napięcie "rośnie zawyciem, po którym nie następuje jakiś zwrot akcjii, czy coś podobnego. Przynajmnie nie ma tu agresywnego szarpania strun i darcia się i ryczenia w niebogłosy na temat miłości czy po prostu egzystencji! Gdybyś filmik nagrywał w czasie takiej pogody jak ja tam miałem...... "łOskar" murowany!:smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia, super film.

Jestem alpejskim żółtodziobem, to jeśli pozwolisz zadam kilka pytań.

- jak ten ośrodek wg. Twojej subiektywnej opinii wypada na tle innych austriackich miejsc ? Ja mam póki co zaliczoną dolinę Zillertal, od Fugen po Hintertux.

- czy te 120 km tras wystarcza na 6/7 dni jazdy ? Na mapie widzę, dużo niebieskich. Lubie takie, ale pytanie czy nie są to tzw. "dojazdówki" ? Są to pełnoprawne trasy ?

- jak wyglądają ceny ? Skipass sobie sprawdzę, ale jedzenie, zakwaterowanie i inne atrakcje (termy, apres itp.)

Z góry dzięki! Oby do zimy :)

M.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...