Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tour de Ski ze skipasem Superskrima 19-28.01.2017


marcinn

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bumer napisał:

 W tej chwili nie pamiętam nazw ani numeracji, ale w Madonna zaliczyłem czarna o sporej trudności,  a ze było to na początku  kwietnia, nie było lekko walczyć w cukrze.

Spinale Direttissima, na początku trasy było ostrzeżenie :" Pista nera, solo per sciatori esperti" (czarna trasa tylko dla narciarzy ekspertów) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PIT napisał:

Chyba wszystkie odwiedzone przez Ciebie ośrodki borykają się z brakiem naturalnego śniegu. W tej sytuacji wszystko oparte jest na systemach naśnieżania.

Jak w Twojej ocenie wygląda przygotowanie tras. Który ośrodek wypada najlepiej?

Systemy do naśnieżania robią tu dobrą robotę

Który lepszy,bo ja wiem 9_9 Ja tam jakiejś przewagi jednym ośrodkiem nad drugim nie zauważyłem

Przygotowanie tras bez zarzutu

 

Ponte di Legno

 

Kilka kilometrów od Tonale leży zaciszna górska wioska(jest połączenie gondolą z Tonale)

Trasy tutaj nadają się dla zaawansowanych narciarzy

Gdy jechaliśmy rano gondolką cała masa rodzin z dziećmi jechała do Tonale

Wydaje mi się że było to potraktowane właśnie różnorodnością obu stacji

Przygotowanie tras bez zarzutu,mało ludzi

 

 

IMAG3437.jpg

IMAG3442.jpg

IMAG3443.jpg

IMAG3447.jpg

IMAG3448.jpg

IMAG3450.jpg

IMAG3452.jpg

IMAG3456.jpg

IMAG3455.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinzalo

Tak to dojeżdziliśmy do końca naszej przygody w Alpach Wschodnich czyli w Dolomitach Brenda :)

Dziś zaczęliśmy jazdę na południowych stokach Madonny

Po paru wjazdach i zjazdach kierujemy się w gondoli która łączy Madonne z Pinzalo

Cała jazda gondolka trwa ok 20 min

Sama stacja to ok 30 km tras ukierunkowanych na różny sort narciarzy

Są niebieski trasy,parę czerwonych,czarne

Można sobie fajnie pojeżdzić

Jedyne czego brakowało nam na tym wyjeżdzie to więcej śniegu co by wszystko wyglądało zimowo a nie jak na koniec marca

No nic trza targać w Beskidy,tam prawdziwa zima B|

 

 

 

IMAG3441.jpg

IMAG3442.jpg

IMAG3544.jpg

IMAG3546.jpg

IMAG3550.jpg

IMAG3554.jpg

IMAG3563.jpg

IMAG3566.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ponte di Legno i Temu brak śniegu poza trasami w styczniu to jest klasyk w ostatnich latach. Co nie zmienia faktu, że trasy w leśnych przecinkach są genialne, szczególnie tamtejsze czarne :).

Całkowita zgoda ! Trasy w Ponte czerwone i czarny są pierwsza klasa [emoji108][emoji41]. Mieszkaliśmy zaraz przy wyciągu na Valbione, codziennie po zajechaniu dzieciarni z Tonale katowałem te trasy od około 15 do końca, czasami aż do przegonienia przez obsługę . I co dziwne te trasy były w doskonałym stanie i prawie puste !![emoji847]

Tutaj zdjęcia koło godziny 15 z przed 2 tygodni

dee66292b98ce6ad347f19ff7c379705.jpge147b653b105d3922a37b1fa815bf584.jpgaa38594af417a0724daae5efcd9251b9.jpg7cc0e8a4bdcfe0a7c9476f03119432e8.jpgde544bd8c1356817e186150bb85a8707.jpg04a0915f8cb5820504aa6e257b1ea3e6.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...