Narty - skionline.pl
Jump to content
marboru

Ballada o kładącym się i latającym ze skrzydłami na nartach

Recommended Posts

Jedna z legend narciarstwa z Chamonix - Bernard Garcia.

Prekursor narciarstwa free o charakterystycznym sposobie jazdy w puchu - kładąc się i jeżdżąc na tyłach nart.

Entuzjasta eksperymentów... (skrzydła - efekt poduszki powietrznej).

Warto popatrzyć na filmiki do końca :) 

Jazda ze skrzydłami :) 

• Like 6
  • Thanks 2

5 minut temu, aklim napisał:

no nie wiem , facet w pierwszym filmie ewidentnie siedzi na tyłach ;) 

Myślę, że nasz forumowy Kolega Mitek mógłby mu udzielić kilku wskazówek ;) (żart oczywiście) :D 

• Like 1

22 minuty temu, marionen napisał:

Świetny gość, dzięki za film, mogę oglądać godzinami. Dawaj więcej!  

Mario trochę dłuższa broda, mniej kolorowe ciuchy na nartach i prawie jak Ty ;)

A tak na serio - gość jest odjechany :)

Muzyka gitarowa na tych filmikach - to jego muzyka, oprócz tego, że to świetny narciarz, to równie dobry, jak nie lepszy gitarzysta - warto obejrzeć i posłuchać.

Poniżej jeszcze dwa jego klipy ze specjalnie stworzoną przez samego siebie muzą :)

A tak w ogóle, to podobnie jak Mitek ćwiczył akrobatykę na nartach :)

Muza? Cudna!!!

I SKIROK... ja bym ten filmik nazwał Ski ROCK ;) 

Edited by marboru
  • Like 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Sariensis
      Od 11 listopada w końcu możemy swobodnie odwiedzać amerykańskie ośrodki narciarskie z prawdopodobnie, najlepszym śniegiem na Świecie. Aby nasza radości z tego powodu była jeszcze większa, do odwiedzania tych ośrodków może posłużyć jakże interesujący karnet The Mountain Collectice, który umożliwia jazdę do 36 dni w ośrodkach :
      Alta Ski Area Arapahoe Basin Aspen Snowmass Banff Sunshine Big Sky Resort Coronet Peak + The Remarkables Jackson Hole Mountain Resort Lake Louise Mammoth Mountain Mt Buller Niseko United Revelstoke Mountain Resort Snowbird Squaw Valley Alpine Meadows Sugarbush Resort Taos Ski Valley Thredbo Alpine Village Valle Nevado a do tego można sobie w cenie wyskoczyć na dwa dni do Chamoinix  . Ile taka przyjemność kosztuje? Znając ceny w Aspen Snowmass (150 USD.dzień) myślałem, że pewnie z 3000,00 USD, a tu miła niespodzianka , na sezon 2019/2020 tylko 509,00 USD dla dorosłych i 199,00 USD dla dzieci do 12 roku życia, w każdym ośrodku w tej formule można jeździć 2 dni, jeśli chcemy dłużej, wówczas dopłacamy 50% ceny skipassu w danym ośrodku, szczerze mówiąc jest się nad czym zastanawiać spoglądając na szalejące ceny noclegów i skipassów w Alpach. Niezła oferta na wymarzone ferie w tym sezonie.
      https://mountaincollective.com/#details

Udanego szusowania w prawdziwym powder.
    • By MarioJ
      Vallée Blanche “The Classic Route”

The famous "Vallée Blanche" in Chamonix is an off-piste ski route in the Mont Blanc range, Discover Sam Favret revisiting this classic one with his own style !
      Skier: Sam Favret
      Filmed by: Alexis Blaise / Maxime Moulin / Thomas Guerrin / Hensli Sage 
      Edited by: Jean-Rémy Ceron 

• By kakalaka
      szukam 1 osoby ktora ma ochote dojechac na narty w domene mont blanc, na boze narodzenie 23-30 grudnia
      jedyne koszty doplata do apartamentu tylko 100 euro i 100ero do wspolnego buzetu na posilki
      glowny cel to towarzystwo podczas jazdy na nartach,..pozdrawiam
    • By artix
      Zapraszam do wrzucania staroci narciarskich. Fajna sprawa będzie cofnięcie się w czasie i przypomnienie starego sprzętu na jakim kiedyś się szusowało. 
      Ja dziś ustrzeliłem coś takiego w piwnicy u koleżanki 😀
      Ślizg jeszcze z rowkiem 😉

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...