Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Fiesta

Chile narty z pustynią Atacama

Recommended Posts

Chile narty z pustynią Atacama
zapraszamy na niesamowity wyjazd do najlepszych ośrodków narciarskich w Chile z 3 dniową wyprawa na pustynie Atacama gdzie zobaczymy niesamowite krajobrazy tego najbardziej suchego miejsca na Ziemi.
termin 15-26 .09.2017
Cena 1500 USD +1200 euro
  Cena  obejmuje
-przelot na trasie Polska-Chile-Polska
-przelot na trasie Santiago-Calama-Santiago
-wszystkie transfer-prywatny bus do dyspozycji grupy
-10 noclegów w hotelach 4* (8 noclegów w Santiago i 2 noclegi na Atacamie)
-wstępy do parków Narodowych
-wycieczki po Santiago
-zwiedzanie winnic połączone z degustacja znakomitych win chilijskich
-obiady podczas zwiedzania Atacamy
-10 śniadań
-polski przewodnik na całej trasie.
-kameralna grupa 8-10 osób.

więcej informacji Hanna Śniegowska
+48 690128752
Biuro Podróży Fiesta Sp.J
81-543 Gdynia
ul.Przebedowskich 38

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By JC
      Trzeci dzień mojego pobytu w Tyrolu. Zabieram Was do najmniejszego, liczącego tylko 41 km tras ośrodka See. Polecam Wam odwiedzić to miejsce. Mały region, ale ma wiele bardzo mocnych stron. Ciekawe trasy, urozmaicone, tereny dla dzieci oraz doskonale miejsce dla miłośników jazdy poza trasami.. Sam miałem okazję zakosztować jazdy w puchu, ale jak nie spróbować kiedy w nocy spadło prawie pół metra świeżego puchu!
      Zapraszam też do restauracji Panorama, gdzie pysznie zjecie, a ja miałem okazję rozkoszować się olbrzymią porcją Kaiserschmarrn! Palce lizać!

• By Wujot
      Przypadkiem (bo czytałem o starym górnictwie na Dolnym Śląsku) trafiłem na:
      http://www.goryizerskie.pl/?file=art&art_id=544
      Tekst o rozwoju narciarstwa w Karkonoszach i Izerach w XIX wieku. Widać z tego, że już wtedy nowe idee błyskawicznie rozpowszechniały się po Europie. W Szklarskiej powstała np pierwsza w Europie (poza Skandynawią  ) sekcja narciarska. Na zachętę taka perełka - i kto tu mówi, ze skitury się rozwijają teraz dynamicznie???
      Dom Śląski!

Pozdro
      Wiesiek
    • By JC
      Przed Tobą pierwszy z serii kilku vlogów jakie nagrałem w trakcie mojej podróży do Tyrolu. Odwiedziłem dolinę Paznaun, w której znajdują się takie ośrodki narciarskie jak: Kappl, See, Galtuer i najsłynniejszy Ischgl. W pierwszym vlogu, zobaczycie jak dostałem się do Paznaun, ile czasu zajmuje dojazd, oraz gdzie warto zjeść kolację.

• By Arek1982
      Z informacji które znalazłem w sieci, kilka ośrodków w tym roku planowało nowe inwestycje ( nowe wyciągi ), Flachau miało lub ma  połączyć się z Kleinar, nowe wyciągi planowali w Ischgl, Schladming,  Reiteralm i pewnie gdzieś jeszcze.
      Pytanie, czy wcześniejsze zamknięcie ośrodków nie wpłynie na kondycje finansowe ośrodków, a co za tym idzie wstrzymanie nowych inwestycji.
    • By JC
      Hej Wszystkim.
      Nagromadziło mi się sporo filmów z różnych ośrodków, dodatkowo wygląda, iż trochę więcej czasu będę miał niż zwykle  (powinien być uśmiech bo kto nie lubi mieć czasu wolnego no ale sami wiecie). Stanąłem przed mały dylematem, od którego ośrodka zacząć. Pomyślałem, żeby zrobić mały quiz, ala głosowanie i sprawdzić jakie są Wasze preferencje.
      Sportego360
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...