Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk czy sCyrk


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dyrekcja COS-u w Szczyrku (dla mniej wtajemniczonych właściciel kolejki na Skrzyczne) przed sezonem na parkingu pod dolną stacją krzesła zaczęła budowę... no kto zgadnie, no kto????

Nie zgadniecie.......

F O N T A N N Y

Tak, tak czytajcie dwa razy i więcej to nie jaja!

Teraz cały, były parking jest w śniegu zasłany kostką brukową. Nie miejsca na samochody, nie ma na kolejkę, nie ma dla ludzi.

Jakie są Wasze propozycję co dalej budujemy? Piszcie niech się stanie wola Wasza narciarze!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk czy sCyrk

Oj Jacku, Jacku. Przecież fontanna jest symbolem ("to taka nowa stara tradycja") Szczyrku!!! Szczyrk bez fontanny jest jak Warszawa bez Syrenki albo Kraków bez Smoka Wawelskiego ;-)))). Dobrze, że mam bliżej do Białki, Wierchomli, Kluszkowców i na Słowację bo jakbym miał "cuś" takiego oglądać to nie wiem czy bym zdzierżył. )) Można palmę z Warszawy przenieść - ponoć przeszkadza w rozbudowie drogi. W Kluszkowcach mają strusie to może wielbłądy się w Szczyrku przyjmą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk czy sCyrk

A to zapieprzyli- przecierz jest ładna fontanna w Bielsku koło teatru trzeba było ją przenieść a przed teatrem zrobić parking dla narciarzy chcących pojęździć na Skrzycznym.

Nareszcie po nartach będzie se można obolałe nogi wymoczyć w fontannie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk czy sCyrk

COSię popier....ły temu komuś pory roku , miejsca, w głowie zresztą też. Proponuję szybką wizytę u jakiegoś specjalisty od głowy.Tak z czystej ciekawości pojadę tam kiedyś pooglądać to dziwo. Bo na narty to już chyba nie ma sensu.

Proponuję , żeby cały sCyrk zamienić w skansen narciarski ,gdzie będzie można oglądać takie różne dziwa jak np. płoty na trasach narciarskich, czy też ten najnowszy pomysł z fontanną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk czy sCyrk

COSię popier....ły temu komuś pory roku , miejsca, w głowie zresztą też. Proponuję szybką wizytę u jakiegoś specjalisty od głowy.Tak z czystej ciekawości pojadę tam kiedyś pooglądać to dziwo. Bo na narty to już chyba nie ma sensu.

Proponuję , żeby cały sCyrk zamienić w skansen narciarski ,gdzie będzie można oglądać takie różne dziwa jak np. płoty na trasach narciarskich, czy też ten najnowszy pomysł z fontanną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk czy sCyrk

byłem.. widziałem.. zacny kawałek architektury ;))

znajomy ze szczyrku tłumaczył że zapatrzono się w tym pomyśle na urokliwe miasteczka szwajcarskie i ta fontanienka ma być początkiem zmian na lepsze; w następnej kolejności zamkną połowę stoków i ustawią tam leżaki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk czy sCyrk

a wogole to dlaczego jeszcze nie podano informacji ze znowu jakies płoty stoją w szczyrku....???

juz tak się przyzyczaiłem... ze brakuje mi tego z początku sezonu... :))

nie ma to jak te narastające napięcie...

otworza... czy nie otworzą... ???

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk czy sCyrk

No to już są jaja!

Myślałem że remontują parking bo stary był tak wyboisty, że jak przyszła odwilż to człowiek chodził po kostki w wodzie ale może w fontannie będzie więcej wody więc bedzie przyjemniej :)

A pozatym zawsze to można buty narciarskiej i narty w niej opłukać bo jak jest moło śniegu to się trochę brudzą ;)

Nowemu dyrektorowi życzę szybkiej wymiany kolejki krzesełkowej bo już nawet przeglądy sezonowe nie są w stanie wyelyminować pewnych wad tej kolejki :) (awaria sprzęgła 3.12.05)

serdecznie pozdrawiam

Szymek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk czy sCyrk

Tak jak wczoraj postanowiłem wziołem dzisiaj narty i pojechałem do szczyrku(nie nie nie jeździłem tam na nich jestem szalony ale nie do tego stopnia- do ostrzenia zabrałem) i organoleptycznie sprawdziłem - zwracam honory Jackowi.

Ps: Jak byście mnie pytali gdzie w szczyrku ostrzę narty to odpowiadam:

W budzie po lewej koło fontanny.

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk czy sCyrk

I proszę! Oto dałeś odpowiedź na pytanie: po co w Szczyrku fontanna? Przecież to znakomity punkt orientacyjny ;)

Gdzie ostrzę narty? W budzie po lewej koło fontanny.

Gdzie jem? W barze 100m od fontanny w prawo.

Gdzie mam nocleg? Super miejsce! 5 min od fontanny!

Gdzie się spotkamy? O 9.00 przy fontannie.

itd

Pozdrawiam

Pełen podziwu dla światłych idei COS

Niwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...