Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
MarcinBTZKatowice

Wolne miejsca w autokarze do Val di Sole - 15.03-23.03

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By mirekn
      Jadę jutro z Katowic na Pilsko. Wyjazd około 6:30-7:00, powrót tj. wyjazd z P około 14:30-15:00. Mam 2 miejsca i bagażnik na narty. Zabiorę nieodpłatnie zainteresowanych.

Pozdrawiam
      mirekn  
    • By piterek55
      ODSPRZEDAM - 28.02 - 08.03.2020 - VAL DI SOLE - MARILLEVA   odsprzedam 2 miejsca w pokoju 6 osobowym na wyjazd: 28.02 - 08.03.2020 - VAL DI SOLE - MARILLEVA   4 osoby pozostale ktore sa to osoby z przedziału 27-30 lat bardzo spoko kontaktowe.   Co do ceny myślę, że się dogadamy. Proszę o kontakt pod numerem: 511 692 547 https://www.winterevent.pl/wyjazdy/wlochy/val-di-sole-marilleva-28-02-08-03-2020   dojazd możliwy samolot, autokar lub wlasny samochód (lot jest na obecna chwile 600zl za osobe w dwie strony) 
        Myślę, że co do ceny się dogadamy.         
    • By swilk93
      Cześć,
      razem ze znajomymi planujemy jechać na narty do Włoch w terminie od około 6-7 marca do 15-go. Jest to nasz pierwszy wypad w Alpy i nie chcemy być zawiedzeni :) jedziemy samochodem w 4 osoby, wszyscy poniżej 30stki. Z informacji jakie znalazłem bierzemy pod uwagę głównie Madonna di Campiglion. Marilleva, Tonale. Czy w tych kurortach można liczyć na dobre warunki w tym czasie? Oprócz tego ważne dla nas jest żeby w miejscowości gdzie mielibyśmy mieszkać działo się coś ciekawego wieczorami w barach, restauracjach itp. Czy macie może jakieś rekomendacje innych miejsc we Włoszech odpowiednie dla młodych ludzi? 
    • By lukasz.mikolajczyk
      Przebywając w rejonie Folgarida, Val di Sole- serdecznie zapraszamy dorosłych młodzież oraz dzieci do skorzystania ze szkoły narciarskiej AEvolution. Kursy narciarskie , snowboardowe , freeride i kursy dla całej rodziny, początkujący i zaawansowani.
    • By Olgierd
      Cześć,
      nie wiem czy do końca w dobrym miejscu to piszę, jak nie, to proszę o reprymendę  Czy korzystał ktoś z Was lub Waszych znajomych z wypożyczalni sprzętu w Val di Sole i jeśli tak, to gdzie? Moja luba potrzebuje wypożyczyć parapet (wiem, wiem, forum narciarskie, ale liczę na Wasze dobre przedświąteczne serca i wiedzę  ) na 6 dniowy wypad. Niestety u nas w mieście nie ma żadnej wypożyczalni i jesteśmy lekko w kropce. Miłego weekendu życzę  
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...