Narty - skionline.pl
Jump to content

SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy


leitner

Recommended Posts

Jeżeli ktoś z Was wybiera się na SNOW EXPO, to będzie mi miło, jak zostaniecie moim gośćmi, poproszę o adres email w wiadomości do mnie.

Wyślę Wam zaproszenie, co pozwoli na bezpłatne wejście na targi :)

Ilość zaproszeń ograniczona.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • JC changed the title to SNOW EXPO 2013 - Tauron Arena Kraków
12 godzin temu, marionen napisał:

No to się minęliśmy, bo ja w niedzielę, szkoda bo byłoby co powspominać...

Cze

No widzisz, ja też byłem w niedzielę, ale gościa z napisem na klacie i plecach "Mario" nie widziałem :). Szkoda. Trafiłem na pogadankę mastersów, fajne chłopaki, ciekawe. Kijki młodemu kupiłem za dobre pieniądze. Ale generalnie to bardzo mała impreza. Mało wystawców. Szkoda. Ludzi średnio, niektóre stoiska puste. Pewnie prelekcje ciekawe, wartościowe. @JC gdzieś tam mignął, ale nie zaczepiałem. Wiem że przy 6 000 000 aktywnych użytkowników ciężko znaleźć czas aby odpisać choćby "zapraszam". Trudno, ja się tam nie lubię narzucać, każdy ma swoje priorytety.

pozdrawiam

Edited by marekbtl
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

W dniu 14.11.2023 o 12:00, marekbtl napisał:

Cze

No widzisz, ja też byłem w niedzielę, ale gościa z napisem na klacie i plecach "Mario" nie widziałem :). Szkoda. Trafiłem na pogadankę mastersów, fajne chłopaki, ciekawe. Kijki młodemu kupiłem za dobre pieniądze. Ale generalnie to bardzo mała impreza. Mało wystawców. Szkoda. Ludzi średnio, niektóre stoiska puste. Pewnie prelekcje ciekawe, wartościowe. @JC gdzieś tam mignął, ale nie zaczepiałem. Wiem że przy 6 000 000 aktywnych użytkowników ciężko znaleźć czas aby odpisać choćby "zapraszam". Trudno, ja się tam nie lubię narzucać, każdy ma swoje priorytety.

pozdrawiam

Cześć. No nie dane nam było się spotkać, trzeba będzie jednak na śniegu. Byłem od 10.30 do 16. W Krakowie faktycznie dużo mniej wystawców jak w Warszawie. Czasy takie, że większość firm szuka oszczędności. Pogadanki czy prelekcje jednak warte uwagi i odwiedzin przez osoby zainteresowane narciarstwem. Tauron Arena prezentuje się ciekawie.

PSX_20231113_225127.thumb.jpg.81555a7c83d543793b2816bf6e33e614.jpg

Na wywiadzie z mastersami Jakubem Gajewskim-Głodkiem i  Bartoszem Hamerą oczywiście byłem i fajnie było ich posłuchać. 

PSX_20231113_224433.thumb.jpg.5129bb75882b33c3f5eb9d7202baf248.jpg

A @Chrumcia lub Mikołaj (byli razem ) zrobili mi nawet zdjęcie...

PSX_20231115_214958.thumb.jpg.be401c6a80ee1dfea7eccfcb37a53db2.jpg

Z Kubą G-G miałem okazję kilka razy nawet trenować, ale nie ze względu na poziom sportowy, tylko znamy wspólnie kilku trenerów. Ostatni raz jeździliśmy ładnych (może 8-9) kilka lat temu w Kamienicy. My na jednych nartach, a Kuba miał chyba z 5 par samych slalomek Rossignola, wszystko codziennie ostrzone i smarowane. On i Krzysztof "Śląski" Ślęzak (który zginął tragicznie 3 lata temu na skiturach w Tatrach) wieczorami zajmowali się sprzętem i omawiali techniczne aspekty slalomowych skrętów, a my pozostali na wieczorne (nocne) Polaków rozmowy. Wszyscy karnie jednak stawialiśmy się na kolejnym dniu treningowym. 

Jakub G-G w akcji...

kuba.thumb.png.5f180c18cf7f2ff5a822f11a11c5457b.png

kuba2.thumb.png.4f29b671cdc33344793be7d30a552e93.png

kuba3.thumb.png.b0ed2bc4abec4c23b049ccff4a445af2.png

Ja też coś tam próbowałem...

mario.thumb.png.13ee660b78ef3eb41ed88a225d281ae0.png

mario3.thumb.png.2eec5c4479c9fb21f673009c207fa44d.png

Marek a dlaczego się nie spotkaliśmy? Ja miałem przed Snow Expo bardzo zajęty piątek i sobotę, na forum zaglądałem w nocy, jednak Twój piątkowy post był dla mnie już niewidoczny. Nawet w niedzielę rano patrzyłem czy ktoś coś nie napisał, niestety było dużo postów w innych tematach i niedziela przeleciała. Pozdrawiam i czekam na kolejną okazję gdzieś na śniegu... 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, marionen napisał:

Cześć. No nie dane nam było się spotkać, trzeba będzie jednak na śniegu. Byłem od 10.30 do 16. W Krakowie faktycznie dużo mniej wystawców jak w Warszawie. Czasy takie, że większość firm szuka oszczędności. Pogadanki czy prelekcje jednak warte uwagi i odwiedzin przez osoby zainteresowane narciarstwem. Tauron Arena prezentuje się ciekawie.

PSX_20231113_225127.thumb.jpg.81555a7c83d543793b2816bf6e33e614.jpg

Na wywiadzie z mastersami Jakubem Gajewskim-Głodkiem i  Bartoszem Hamerą oczywiście byłem i fajnie było ich posłuchać. 

PSX_20231113_224433.thumb.jpg.5129bb75882b33c3f5eb9d7202baf248.jpg

A @Chrumcia lub Mikołaj (byli razem ) zrobili mi nawet zdjęcie...

PSX_20231115_214958.thumb.jpg.be401c6a80ee1dfea7eccfcb37a53db2.jpg

Z Kubą G-G miałem okazję kilka razy nawet trenować, ale nie ze względu na poziom sportowy, tylko znamy wspólnie kilku trenerów. Ostatni raz jeździliśmy ładnych (może 8-9) kilka lat temu w Kamienicy. My na jednych nartach, a Kuba miał chyba z 5 par samych slalomek Rossignola, wszystko codziennie ostrzone i smarowane. On i Krzysztof "Śląski" Ślęzak (który zginął tragicznie 3 lata temu na skiturach w Tatrach) wieczorami zajmowali się sprzętem i omawiali techniczne aspekty slalomowych skrętów, a my pozostali na wieczorne (nocne) Polaków rozmowy. Wszyscy karnie jednak stawialiśmy się na kolejnym dniu treningowym. 

Jakub G-G w akcji...

kuba.thumb.png.5f180c18cf7f2ff5a822f11a11c5457b.png

kuba2.thumb.png.4f29b671cdc33344793be7d30a552e93.png

kuba3.thumb.png.b0ed2bc4abec4c23b049ccff4a445af2.png

Ja też coś tam próbowałem...

mario.thumb.png.13ee660b78ef3eb41ed88a225d281ae0.png

mario3.thumb.png.2eec5c4479c9fb21f673009c207fa44d.png

Marek a dlaczego się nie spotkaliśmy? Ja miałem przed Snow Expo bardzo zajęty piątek i sobotę, na forum zaglądałem w nocy, jednak Twój piątkowy post był dla mnie już niewidoczny. Nawet w niedzielę rano patrzyłem czy ktoś coś nie napisał, niestety było dużo postów w innych tematach i niedziela przeleciała. Pozdrawiam i czekam na kolejną okazję gdzieś na śniegu... 

cze

Ja na prelekcji siedziałem na górze, bo z daleka lepiej widzę😉. Cóż…. NEXT time.

pozdrawiam

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
55 minut temu, moruniek napisał:

@marekbtl @marionen mam wasze nr telefonów, przy następnej okazji Was ze sobą skontaktuję. Tylko dajcie znać wcześniej, bo fajne z Was chłopaki i na nartach stać umiecie. 

Dzięki Krzysiu, najwyższy czas nauczyć się na tych nartach jeździć, bo stanie mamy opanowane😉. Ja, nie wiem jak Mario od soboty będę się uczył we Włochach…. Ale nie tych pod Wawą.

pozdro

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, marekbtl napisał:

Dzięki Krzysiu, najwyższy czas nauczyć się na tych nartach jeździć, bo stanie mamy opanowane😉. Ja, nie wiem jak Mario od soboty będę się uczył we Włochach…. Ale nie tych pod Wawą.

pozdro

To żeś teraz pojechał 😉. Włochy to dzielnica Warszawy o 1951 roku. Żadne tam pod Wawą a w Warszawie. (Wiem, w Internetach jest napisane, że to dzielnica podmiejska) Wyjazdu zazdroszczę i powoli przebieram nóżkami, bo nie mogę doczekać się swojego wyjazdu na narty. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • JC changed the title to SNOW EXPO 2023 - BIałka Tatrzańska

Już w ten weekend, w dniach 16 i 17 grudnia 2023 roku zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski dwudziestu pięciu producentów sprzętu!

W pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki: Bataleon Snowboards, Capita, Burton Snowboards Poland, DAKINE, Dynafit, Dynastar, Elan Skis, Flux Polska, Fischer Ski Polska, GoPro, HEAD, Julbo, Kästle Ski, K2 Skis, Low Presure, MAJESTY Skis, Nordica, Oakley, POC, RIDE SNOWBOARDS, Rossignol, SIMS Snowboards, Telos Snowboards, Union, VÖLKL Polska.

Kto się wybiera???

 

IMG_7073.jpeg

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, JC napisał:

Już w ten weekend, w dniach 16 i 17 grudnia 2023 roku zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski dwudziestu pięciu producentów sprzętu!

W pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki: Bataleon Snowboards, Capita, Burton Snowboards Poland, DAKINE, Dynafit, Dynastar, Elan Skis, Flux Polska, Fischer Ski Polska, GoPro, HEAD, Julbo, Kästle Ski, K2 Skis, Low Presure, MAJESTY Skis, Nordica, Oakley, POC, RIDE SNOWBOARDS, Rossignol, SIMS Snowboards, Telos Snowboards, Union, VÖLKL Polska.

Kto się wybiera???

 

IMG_7073.jpeg

..apage, Satanas... jak najdalej - mam słaby charakter i nie ma bata żebym nie zostawił na takiej imprezie kilku tysi.. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • JC changed the title to SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy
  • JC pinned and featured this topic
  • JC featured and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Create New...