Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
dolnopluk

czy karnety dla doroslych 6-dniowe w Dolinie Otz rozrozniaja plec? n/t

Recommended Posts

Jaką  płeć?  Kiedyś zacofany lud dzielił ludzi na kobiety i mężczyzn. No, niektórzy dodawali jeszcze półkurki, takie ni baba ni chłop,  ale w dokumentach polkurstwa nie zaznaczano. Musze przyznać jednak, że dziwi mnie relikt przeszłości,  podział kibli  na damskie i męskie.  A półkurki muszą chodzić na stronę,  bo nie mają się gdzie wy..... 

• Haha 3

A może autor wątku ma na myśli plecy B|? Czyli czy system rozpozna właściciela skipassu, jeśli ten ustawi się tyłem - czyli plecem - do kamery?

A Wy tu z genderami wyskakujecie, tfu ... 😏

Edited by tanova
  • Haha 1

18 godzin temu, dolnopluk napisał:

Pzdr.

Tak, nie tylko płeć ale i wizerunek osoby nim się posługujący, (i są wyjątkowo cięci na Polaków). 

Jeżeli szukasz możliwości jazdy wymiennie na nartach ze swoją 2 połówką (bo np. macie małe dziecko) to taka promocja jest dostępna w Skiamade

KARNET DLA MŁODEJ RODZINY

Oferta dla rodzin z małym dzieckiem w wieku poniżej trzech lat, które nie jeździ jeszcze na nartach (2017 i młodsze). Karnetem może posługiwać się na zmianę jedno z rodziców.

• Karnet dla młodej rodziny jest dostępny w standardowej cenie wg taryfy dla dorosłych
  • Wymagane jest zdjęcie (rodzice i dziecko)
  • Zdjęcie jest robione bezpośrednio na miejscu
  • Karnet dostępny tylko w kasach

źródło: https://www.skiamade.com/pl/zima/karnet/oferty

• Thanks 1

Morunkowi bardzo dziekuje za odpowiedz. Czy to znaczy, ze takie karnety sa ze zdjeciem, czy tez, ze w momencie zakupu w kasie kamera robi zdjecie i przyporzadkowuje (w systemie) je do karnetu? A co, gdy sie kupuje przez internet? Jest jakas rejestracja/aktywacja przy 1. uzyciu, wlasnie z kamera?

Tak, chodzi o wymiane i opieke przy malym dziecku.

Nie wszedzie tak jest. Sa osrodki, gdzie tolerowane jest wymieniane karnetow, choc chyba nie chwala sie tym w  regulaminie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By kmarcin
      Mam do odsprzedania vouchery wymienne na skipassy w Szwajcarii Bałtowskiej https://www.szwajcariabaltowska.pl/ po cenie, po której kupiłem je przed sezonem za 50% ceny.
      3x skipass 3 godzinny dla dorosłych - 34,5 zł za sztukę , cena normalna 69 zł.
      2x skipass 3 godzinny ulgowy - 32 zł za sztukę, cena normalna 64 zł.
    • By a_bizon
      Sprzedam dwa vouchery wymienne na 2 całodzienne karnety do wykorzystania w wybranym Ośrodku Narciarskim: Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski w Kasinie Wielkiej, Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju, Kurza Góra w Kurzętniku i Skolnity w Wiśle.
      Karnety do wykorzystania w dowolnym dniu sezonu narciarskiego 2019/2020.
      Cena 80zł/szt.

• By przemo_narciarz
      Nie chcąc zaśmiecać innego wątku zakładam nowy temat, jak już jest taki proszę o dodanie tam gdzue należy.
      Jako że od 15 miesięcy nieustannie nartuje pytanie o dostępne na rynku w przedsprzedaży karnety sezonowe na austriackie stoki oczywiście mowa o nartach od czerwca i później.
      Aktualnie korzystam z moltkowej sezonowki w zimie w lecie kupuje karnety na kitzterhorn lub hintertux dlatego od razu pytanie o letnie sezonowki. 

• By Narciarz_warszawski
      Witam,
      Które ośrodki w Beskidach mają już kamerki na bramkach przy zczytywaniu skipassu?
      Moje obserwacje:
      Mają:
      Wisła: Skolnity, Nowa Osada, Klepki
      Nie mają:
      Wisła: Stożek
      Czy działają tego nie wiem. Jak ktoś wie to proszę się podzielić tą wiedzą.
      Przydatne dla ceniących sobie prywatność.
      Proszę o dopisywanie swoich obserwacji.
      Pozdrawiam
      Stołeczny narciarz.
    • By niki364
      Hej!
      Od razu Nowym Roku wybieram się z grupą przyjaciół do Szczyrku. Będzie to nasz pierwszy wypad do tego ośrodka narciarskiego. Chciałabym od was wyciągnąć kilka informacji i rad    
      Jaką wypożyczalnie nart możecie mi polecić? 
      Jak to wygląda z karnetami cenowo? Wiem że jest gopass, ale nie obejmuje on jazdy nocnej, ile trzeba dopłacić w takim wypadku? Najlepiej wytłumaczcie mi wszystko jak to jest z tym gopass 😜 

Pozdrawiam 
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...