Narty - skionline.pl
Jump to content

9 dni w Południowym Tyrolu - Podróż (Vlog #051)

Recommended Posts

W sobotę o godz. 10:00, zapraszam na premierę pierwszego vloga z 9-dniowej podróży po 11 ośrodkach narciarskich w Południowym Tyrolu.

Przed Tobą pierwszy odcinek, serii vlogów, jakie nagrałem w trakcie mojego dłuższego niż zwykle pobytu w Południowym Tyrolu. Przez 9 dni odwiedziłem 11 mniejszych i większych, mniej lub bardziej popularnych ośrodków narciarskich.

W pierwszym odcinku zobaczysz jak wyglądała moja podróż do północnych Włoch. Podróż rozpocząłem na lotnisku w Krakowie, ale tym razem podróżowałem najszybszym możliwym połączeniem z Innsbruckiem. Następnie wynająłem samochód i w dalszą podróż udałem się Skodą kombi. Ze względu na brak miejsca w samolocie, zmuszony zostałem do wypożyczenia narty we Włoszech.

Zobaczysz, gdzie i jakie narty wypożyczyłem oraz ile to kosztowało. Zaproszę Cię także do mojego pokoju w hotelu Lamm. Na koniec zobaczysz paradę strasznych Krampusów, których ponad 2000 przyjechało do Kastelruth.

• Like 3
Godzinę temu, Chrumcia napisał:

O nie, znowu będziesz się znecal 😂

Tak na serio to uwielbiam te vlogi i czekam na każdy następny i nie wiem jak przetrwam do połowy lub końca marca..... 

A czemu do marca?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By rob vengr
      May 8 !!! na nartach
      Chopok/Jasna (foto z web kamer)

• By lski@interia.pl
      A na Jaworzynie Krynickiej  ciągle jeżdżą.Może nieliczni,ale jednak.Jeździli wczoraj,w deszczu,będa jeździć jutro...
      VID_20210418_091459.mp4
    • By yaro1771
      Czy jest ktoś zainteresowany wyjazdem na lodowiec Pitztal w dniach 18.05-23.05.21. Najlepiej osoby z dzieckiem/dziećmi w wieku 7-13. Szczegóły na priv.
    • By Bumer
      Obserwując świat wokół mnie, obserwując zmiany zachowań społeczeństw i ich przywódców, proponuje wprowadzenie "prawa jazdy" dla narciarzy!!! Oczywiście wszystkie działania z tym związane będą wprowadzane tylko z troski o człowieka, jego bezpieczeństwo, zdrowie, oraz rozwój.
      Prawo jazdy otrzymywałby każdy narciarz po odbyciu kursu jazdy na nartach, zapoznaniu się z przepisami prawnymi i technicznymi (tak, tak, ale o tym za chwilę), i zdaniu egzaminu. Można byłoby wprowadzić kilka kategorii tego prawa jazdy, gdzie najwyższa upoważniałaby do jazdy na wszystkim , wszędzie i w każdych warunkach. 
      Żeby "branża nie szorowała po kamieniach" wszystkie kursy, egzaminy, dokumenty, byłyby oczywiście płatne.  Ileż to kasy wpłynęłoby do "branży" z tej przyczyny. Dodatkowo, oczywiście, tylko i wyłącznie  z troski o ochronę narciarzy, wprowadziłbym okresowe przeglądy sprzętu narciarskiego. Sieć  serwisów dokonywałaby przeglądów, napraw, gdy takie byłyby potrzebne, ustawiała wiązania i na wszystko dawała certyfikat np. nalepkę z hologramem i dokument papierzany (dostępny byłby też w bazie danych elektronicznie). Narty wraz z certyfikatem dobierane byłyby pod konkretnego narciarza, (nie tak jak w przypadku aut, gdzie kilka osób może nimi jeździć!). Takie uregulowanie spowodowałoby wzrost zatrudnienia i rozwój "branży" aby nie szorowała po kamieniach i nie wyciągała  ręki po dotacje, (czytaj społeczne pieniądze obywateli).  Takie skodyfikowanie i zbiurokratyzowanie "branży" uruchomiłoby kreatywność służb sprawdzających i karzących (mandaty), ubezpieczeniowców wszelkiej maści i influencerów oczywiście. 
      Nie będę rozwijał tematu dalej, mam nadzieję że zrobimy to razem w dyskusji, bo chyba na braki w wyobraźni i kreatywności nie powinniśmy narzekać  patrząc na naszą rzeczywistość, choćby ostatni hit  " paszporty covidowe"!
      A więc do dzieła koledzy forumowi! Popracujmy trochę jak politycy, lobbyści, rząd....
    • By tankowiec
      Tak się zastanawiam poco wyważać otwarte drzwi jak już od lat  istnieje taki "paszport". 

Sam taką posiadam i wbite tam szczepienia są ważne na całym świecie.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...