Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

X9s - krzywa/nierówna warstwa titanalu


Tatita

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Forumowicze! Przychodzę z dziwnym problemem.

Kupiłem sobie nowe X9s z zeszłego sezonu, dzisiaj przyszły i od razu rzuciła mi się w oczy zwichrowana linia widoczna nad krawędzią. Ta warstwa to jak rozumiem widoczna warstwa titanalu i z tego co wiem to powinna przylegać do krawędzi na całej jej długości tymczasem w obu sztukach mam widoczne punkty gdzie ta warstwa odsuwa się od krawędzi a między nią a krawędzią jest czarny materiał (klej, pvc?)

Potrzebuję opinii ekspertów - co o tym myślicie? Może to potencjalnie być problem? Przeszkadzać w czymś? Podstawa do zwrotu albo renegocjacji ceny? Co byście zrobili, bo teraz nie wiem czy odsyłać i szukać gdzie indziej czy się nie martwić :/ 

IMG_20211220_192022.jpg

IMG_20211220_192110.jpg

IMG_20211220_192118.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tatita napisał:

Cześć Forumowicze! Przychodzę z dziwnym problemem.

Kupiłem sobie nowe X9s z zeszłego sezonu, dzisiaj przyszły i od razu rzuciła mi się w oczy zwichrowana linia widoczna nad krawędzią. Ta warstwa to jak rozumiem widoczna warstwa titanalu i z tego co wiem to powinna przylegać do krawędzi na całej jej długości tymczasem w obu sztukach mam widoczne punkty gdzie ta warstwa odsuwa się od krawędzi a między nią a krawędzią jest czarny materiał (klej, pvc?)

Potrzebuję opinii ekspertów - co o tym myślicie? Może to potencjalnie być problem? Przeszkadzać w czymś? Podstawa do zwrotu albo renegocjacji ceny? Co byście zrobili, bo teraz nie wiem czy odsyłać i szukać gdzie indziej czy się nie martwić :/ 

Czy możesz wstawić zdjęcie, na którym będzie wdać krawędź? Zajęcie z widokiem ślizgu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tatita napisał:

Cześć Forumowicze! Przychodzę z dziwnym problemem.

Kupiłem sobie nowe X9s z zeszłego sezonu, dzisiaj przyszły i od razu rzuciła mi się w oczy zwichrowana linia widoczna nad krawędzią. Ta warstwa to jak rozumiem widoczna warstwa titanalu i z tego co wiem to powinna przylegać do krawędzi na całej jej długości tymczasem w obu sztukach mam widoczne punkty gdzie ta warstwa odsuwa się od krawędzi a między nią a krawędzią jest czarny materiał (klej, pvc?)

Potrzebuję opinii ekspertów - co o tym myślicie? Może to potencjalnie być problem? Przeszkadzać w czymś? Podstawa do zwrotu albo renegocjacji ceny? Co byście zrobili, bo teraz nie wiem czy odsyłać i szukać gdzie indziej czy się nie martwić :/ 

IMG_20211220_192022.jpg

IMG_20211220_192110.jpg

IMG_20211220_192118.jpg

Jak sugerują inni,

oddać , jeśli jest możliwość. No cóż, dzisiejszość, koszty, przetrwanie, jakość coraz droższa do upilnowania,

pokusa coraz większa do upchnięcia niewypałów i ich łyknięcia.

Co pan panie zrobisz jak nic pa nie zrobisz.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JC kilka dodatkowych fotek. Ogólnie krawędź i ślizg wyglądają OK. Tutaj zdjęcia z widokiem na więcej.

IMG_20211220_215921.thumb.jpg.dcfcc178e3254033d791fec4da874a4f.jpgIMG_20211220_215957.thumb.jpg.30b283fb9da8b0cf3a4655fc51a41810.jpgIMG_20211220_220003.thumb.jpg.d3fa6e3169d5d800c4badfa4384b4e3a.jpgIMG_20211220_215952.thumb.jpg.db9acf7e7e2d7a65a1a5e5aa1d1a956d.jpg

Dzięki wszystkim za opinie - jutro przydzwonię do sklepu jeszcze spytać czy w ogóle o tym wiedzieli, ale po Waszych opiniach już raczej jestem zdecydowany na zwrot. Szkoda bo się ucieszyłem z prezentu pod choinkę 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mikoski napisał:

Narta w procesie klejenia czyli nagrzewania w wysokiej temperaturze nie była dobrze ściśnięta i warstwy które miały przylegać do siebie są już na tym etapie rozwarstwione . Fajny film o procesie produkcji.

 

 

Tak :D,  im kleju "cieniej" tym lepiej, niby wiadomo ale życie,

trudno już coś dodawać. Zawsze, jak się da, próbować z reklamacją, bez wojenek 

resztę energii  jeżdżenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czesio napisał:

trudno już coś dodawać. Zawsze, jak się da, próbować z reklamacją, bez wojenek 

resztę energii  jeżdżenie

No kupione przez neta więc mam 14 dni na zwrot tak czy siak. Ale myślę, że jak usłyszą powód to nie będą mieli zastrzeżeń.

Dzieki forumowicze za oceny i to dosyć jednogłośne. Tak to właśnie wygląda jakby tam było nakitowane kleju i się zwichrowała ta warstwa. Znając moje szczęście to nic by się nie stało, ale wolę nie ryzykować i zwrócę je.

Dzięki dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tatita napisał:

No kupione przez neta więc mam 14 dni na zwrot tak czy siak. Ale myślę, że jak usłyszą powód to nie będą mieli zastrzeżeń.

Dzieki forumowicze za oceny i to dosyć jednogłośne. Tak to właśnie wygląda jakby tam było nakitowane kleju i się zwichrowała ta warstwa. Znając moje szczęście to nic by się nie stało, ale wolę nie ryzykować i zwrócę je.

Dzięki dla wszystkich.

Nie podobają mi się Twoje narty, ale... skonsultowałem się jeszcze z Marcinem Szafrańskim. Podjechałem do jego serwisu i pokazałem zdjęcia. Marcin potwierdził, że narty nadają się tylko do zwrotu. Nie powinny wyjść z fabryki w takim stanie.

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JCWow! Jacku, wielkie dzięki za taką pomoc! Podziękuj ode mnie Marcinowi przy okazji. To dopiero jest siła forum narciarskiego 💪

Rozmawiałem już ze sklepem i powiedzieli że bez problemu przyjmą zwrot i zareklamują u producenta. Nie wiem czy rzeczywiście to zrobią. Nie chcę w ciemno zakładać że szukali laika, który tego nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JC napisał:

Nie podobają mi się Twoje narty, ale... skonsultowałem się jeszcze z Marcinem Szafrańskim. Podjechałem do jego serwisu i pokazałem zdjęcia. Marcin potwierdził, że narty nadają się tylko do zwrotu. Nie powinny wyjść z fabryki w takim stanie.

OCHY I ACHY i lajki bo admin potwierdził, wazelina że hej  kilka osób wczoraj jasno napisało że to szajs ale Szafrański musiał potwierdzić 😕 Każdy kto trochę jeździ i zna sprzęt widzi że to bubel.

Ciekawe jak długo będzie  widoczny mój post .

Edytowane przez Mikoski
  • Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikoski Ale po co gównoburza? :D Ja już wczoraj wszystkim podziękowałem, Tobie również, bo między innymi Twój post mnie "zdecydował" do zwrotu. Dzisiaj jeszcze zanim Jacek wrzucił swoje 3 grosze ja już byłem dogadany ze sklepem, że odsyłam.

Ale jednocześnie chyba fajnie, że JC pogadał z MSz, pewnie zostawiał u niego sprzęt na serwis i przy okazji podpytał. Mógł albo to zrobić, albo tego nie zrobić, zdecydował się zrobić. Jakbym był Tobą to bym się cieszył że na podstawie kilku fotek dokonałem takiej samej oceny jak MSz, zamiast się o to bulwersować.

Wesołych Świąt! :D Narty już spakowane 🤙

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...