Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nalepki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.02.2017 o 23:32, Annaa napisał:

A odbiór osobisty naklejek jest możliwy? 

Raczej nie, ciężko jest się ze mną umówić, często wyjeżdżam, mam nie normowany czas pracy i sam nie wiem kiedy będę w domu.

 

A tak poza tym no to widzę że jak się okazało że ktoś by musiał poświęcić trochę czasu i ogarnąć dostarczenie naklejek chętnym, to wszyscy nabrali wody w usta, najlepiej żeby Sławek wszystkim przywiózł pod drzwi i jeszcze nakleił...

A mnie kiedyś się chciało, wymyślić, z pomocą Kasi(Wróżki) zrobić projekt, znaleźć firmę która to zrobi, wyłożyć moje prywatne pieniądze, a potem wysyłać wszystkim chętnym.

A że innym się nie chcę, to mi też....

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zebrać zamówienia. Proponuje czas na ich składanie do końca przyszłego tygodnia. Na priv abysmy byli pewni kto chce a nie szukali po wątku. 

SB plis ustabilizuj na chwile polozenie i poddaj namiar - poniewaz to beda w wiekszosci naklejki nie dla mnie wole odebrac je jednak osobiscie. Dało by sie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2017 o 16:48, christof napisał:

 

SB plis ustabilizuj na chwile polozenie i poddaj namiar - poniewaz to beda w wiekszosci naklejki nie dla mnie wole odebrac je jednak osobiscie. Dało by sie?

Napisałem na PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2017 o 16:48, christof napisał:

Ja mogę zebrać zamówienia. Proponuje czas na ich składanie do końca przyszłego tygodnia. Na priv abysmy byli pewni kto chce a nie szukali po wątku. 

SB plis ustabilizuj na chwile polozenie i poddaj namiar - poniewaz to beda w wiekszosci naklejki nie dla mnie wole odebrac je jednak osobiscie. Dało by sie?

Jak już się dogadasz z SB to daj znać by ponowić zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2017 o 04:45, christof napisał:

up!

No ja Ci chłopie nie zazdroszczę, normalnie zadeptają Cię, tak się rzucili wszyscy na Twoją inicjatywę, będziesz jak świstak siedział i zaklejał w koperty naklejki, tylu chętnych że hoho:P

 

A tak poważnie daj sobie spokój, jak bardzo chcesz to dla Ciebie za inicjatywę mam naklejki w prezencie, umówimy się tylko na odbiór :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi naklejkami. Właścicielowi portalu nie zależy na reklamie. Chce jeszcze pobierać kasę za te naklejki!!! Świat przewrócił się do góry nogami, ja już nic nie pojmuje. Ps. Mam jedną małą  naklejkę na kasku i dużą na boksie. Przy najbliższym WZF mogę je oddać potrzebujacemu, trzeba będzie je jedynie odlepić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Bumer napisał:

Dajcie spokój z tymi naklejkami. Właścicielowi portalu nie zależy na reklamie. Chce jeszcze pobierać kasę za te naklejki!!! Świat przewrócił się do góry nogami, ja już nic nie pojmuje. Ps. Mam jedną małą  naklejkę na kasku i dużą na boksie. Przy najbliższym WZF mogę je oddać potrzebujacemu, trzeba będzie je jedynie odlepić. 

Zanim napiszesz kolejną bzdurę z swoim znamiennym stylu, to wpierw zapoznaj się z całością zagadnienia i przeczytaj temat dokładnie i ze zrozumieniem.

 

Jak byś to uczynił to byś wiedział że właściciel portalu nie ma nic wspólnego z oferowanymi naklejkami i również dowiedział byś się dla czego nie są one darmowe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bumer napisał:

Mam gdzieś wiedzę "dla czego" nie są darmowe. Coś mi się wydaje, że ich produkcja i dystrybucja jest spójna z Twoim pisaniem. Nie mam zamiaru wdawac sie w dyskusje kto pisze bzdury. 

No to zamilcz, teraz i na wieki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki jak by nie było są reklamą dla właściciela strony który zarabia na  skionline

więc chyba może się wysilić w celu reklamy i wydrukować trochę dla chętnych tym bardziej że to groszowe koszty dla takiego portalu.

Być może nie zależy mu jednak na takiej formie reklamy stąd brak naklejek.

Kwestie że te konkretne naklejki od @SB zostały wydrukowane prywatnie i chce odzyskać pieniądze rozumiem i ok.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się należeć do tego forum i się z nim identyfikuje a wiec kupiłem naklejki lata temu i mam. I w du...e to że to reklama dla właściciela. 

Nie rozumie waszego podejścia. Kupujecie reklamówki w Lidlu... Też płacicie a tam też jest reklama!

Ja pierdziu! najlepiej czepiać się wszystkich i z wszystkiego robić problem. 

Nie chcesz nalkejek to nie kupuj! przykleiłeś a nie chcesz to je sobie odklej! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sapient napisał:

Naklejki jak by nie było są reklamą dla właściciela strony który zarabia na  skionline

więc chyba może się wysilić w celu reklamy i wydrukować trochę dla chętnych tym bardziej że to groszowe koszty dla takiego portalu.

Być może nie zależy mu jednak na takiej formie reklamy stąd brak naklejek.

Kwestie że te konkretne naklejki od @SB zostały wydrukowane prywatnie i chce odzyskać pieniądze rozumiem i ok.

 

 

100/100. Koszt wydruku i przesyłki w zamian za reklamę na kasku, aucie, boksie praktycznie żaden. Jeżeli Sławek zrobił naklejki z własnej kasy, to Jacek niech mu zapłaci i rozsyła zainteresowanym na własny koszt. Sam bym nakleił sobie nawet na tyłek, ale jeździć gdzieś i płacić to CHORE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, krono napisał:

100/100. Koszt wydruku i przesyłki w zamian za reklamę na kasku, aucie, boksie praktycznie żaden. Jeżeli Sławek zrobił naklejki z własnej kasy, to Jacek niech mu zapłaci i rozsyła zainteresowanym na własny koszt. Sam bym nakleił sobie nawet na tyłek, ale jeździć gdzieś i płacić to CHORE !!!!

Przecież nikt Cię do niczego nie zmusza, nie musisz nigdzie jechać, nie musisz nikomu nic płacić.  Proszę nie pisz  SB czy JC co mają robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JC napisał:

I dlatego nie mogą być za darmo!

Czy Skionline płaci czy pobiera opłaty za umieszczanie reklam na swojej stronie ? Wysyłka zwykłym listem plus wydruk naklejki to są "groszowe sprawy".

 

6 minut temu, magres napisał:

Przecież nikt Cię do niczego nie zmusza, nie musisz nigdzie jechać, nie musisz nikomu nic płacić.  Proszę nie pisz  SB czy JC co mają robić.

Dlatego nawet grosza nie zapłacę za ozdoby na kasku. Dlaczego mam nie pisać? Cenzura w wolnym kraju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krono napisał:

Czy Skionline płaci czy pobiera opłaty za umieszczanie reklam na swojej stronie ? Wysyłka zwykłym listem plus wydruk naklejki to są "groszowe sprawy".

 

Dlatego nawet grosza nie zapłacę za ozdoby na kasku. Dlaczego mam nie pisać? Cenzura w wolnym kraju ?

Nie cenzura tylko zwróciłem Ci uwagę żebyś nie ustawiał SB i JC . Napisałeś co zrobisz i to jest Twój wybór pozwól wcześniej wymienionym także robić to co uważają za słuszne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JC napisał:
9 godzin temu, krono napisał:
Sam bym nakleił sobie nawet na tyłek...

 


I dlatego nie mogą być za darmo!

To teraz już znamy wszyscy powód.

Jeśli mam płacić za twoją reklamę to ja poproszę jedną sztukę w celu naklejenia na deskę klozetową  w BSA bo tam jest jej miejsce.

No a całkiem poważnie to nie wstyd ci ? że forumowicze chcą się integrować pod logiem Skionline i mają za to płacić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sapient napisał:

To teraz już znamy wszyscy powód.

Jeśli mam płacić za twoją reklamę to ja poproszę jedną sztukę w celu naklejenia na deskę klozetową  w BSA bo tam jest jej miejsce.

No a całkiem poważnie to nie wstyd ci ? że forumowicze chcą się integrować pod logiem Skionline i mają za to płacić ? 

 To jest jJC strona i on decyduje czy się reklamuje czy nie, czy zrobi naszywki, naklejki kaski itp i rozda je za darmo lub sprzeda lub wystawi na aukcji a może nic nie zrobi. Na temat wstydu to na kujawach mówią,, wstyd to kraść i z d... spaść"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wasze g...e posty to się żygać chce. 

Jeszcze raz powtórze: 

Nie chcesz NASZEGO LOGO ( nie mam profitów od slionline. ) to qrva nie kupuj i nie naklejaj! 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...