Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Livigno


andder7114

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego na jakie warunki się trafi, czy jest słońce czy sypie śnieg i różne miejsca mogą nam się różnie prezentować i możemy mieć różne odczucia. Bo nawet jakiś polski czy czeski ośrodek przy super pogodzie i małej ilości ludzi (marzenia?;) ) może być atrakcyjny.

A w Livigno byłem w pięknym słońcu, a mimo to uważam, że jest pare lepszych miejsc w Austrii. Zillertal, Soelden, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego na jakie warunki się trafi, czy jest słońce czy sypie śnieg i różne miejsca mogą nam się różnie prezentować i możemy mieć różne odczucia. Bo nawet jakiś polski czy czeski ośrodek przy super pogodzie i małej ilości ludzi (marzenia?;) ) może być atrakcyjny.

A w Livigno byłem w pięknym słońcu, a mimo to uważam, że jest pare lepszych miejsc w Austrii. Zillertal, Soelden, itp

No właśnie,jakbyś trafił najpierw na gigantyczny korek do tunelu,a potem przez tydzień opady śniegu i mgły przez tydzień to Livigno nie byłoby już takie THE BEST.Dlatego wszystkie dywagacje na temat lepszości pewnych ośrodków nad innymi to lanie wody.Oczywiście prawdopodobieństwo ładnej pogody-co jest według mnie jakieś 70% zadowolenia z pobytu-jest dużo większe we Włoszech po południowej stronie Alp niż w Austrii.No i ludzie:D jak jest fajne towarzystwo to i kiepska pogodę da się przeżyć.

Moje THE BEST;

1 Soelden+Hochgurgl,Obergurgl

2 Val Gardena

3 Val di Fiemme(za pogodę i ludzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
mam w planach jechać w tym roku do livigno marzec-kwiecien i nie wiem czy to nie za poźno będzie;d

ja byłem w tym okresie na Maso Corto a jak sie póżniej okazało w tym samym okresie znajomi byli w Livigno...nie mam żadnej fotki,ale oglądałem ich krótki filmik...waruny super,stoki jak stół....to bardzo fajna stacja...i strefa bezcłowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w tym okresie na Maso Corto a jak sie póżniej okazało w tym samym okresie znajomi byli w Livigno...nie mam żadnej fotki,ale oglądałem ich krótki filmik...waruny super,stoki jak stół....to bardzo fajna stacja...i strefa bezcłowa:)

Ja wybieram się w Lutym, jeszcze tam nie byłem. Ale mój najwierniejszy kolega nartownik jeździ tam już chyba 4 lata co roku. Trza z nim teraz sie wybrać. Chyba wezmę rodzinkę, bo z tego co na tej stronie to maluch i żonusia będą mieli co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się w Lutym, jeszcze tam nie byłem. Ale mój najwierniejszy kolega nartownik jeździ tam już chyba 4 lata co roku. Trza z nim teraz sie wybrać. Chyba wezmę rodzinkę, bo z tego co na tej stronie to maluch i żonusia będą mieli co robić.

co mi opowiadali znajomki(byli z jednym dzieckiem)to trasy są bardzo ładnie utrzymane i stopien trudności powiedziałbym rodzinny...nie wykluczam odwiedzić tego miejsca,ale w tym sezonie jadę na Austrię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jade w tym roku od 13 grudnia do livigno (free ski). Jaki to jest karnet? Tylko na Livigno czy rowniez na oscienne miejscowosci, tak jak to jest w folgarida marilleva ?

Czy duzo jest orczykow w Livigno?

I jeszcze jedno: Czy ktos kupowal (albo sie interesowal) jakis sprzet elektroniczny w Livigno? Jest duzo taniej ? Chce kupic kamere i sie zastanawiam, czy zakupic ja juz teraz, czy kupic w Livigno. Bylbym wdzieczny za odpowiedz

Pozdraiwam

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: Czy ktos kupowal (albo sie interesowal) jakis sprzet elektroniczny w Livigno? Jest duzo taniej ? Chce kupic kamere i sie zastanawiam, czy zakupic ja juz teraz, czy kupic w Livigno. Bylbym wdzieczny za odpowiedz

Pozdraiwam

Zapomnij! Ja byłem w lutym i rozglądałem się za aparatami fotograficzny i... ceny w sklepach wyższe niż u nas na allegro!

Nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
tam bimberek tani 2L za 3E rozrabiając 2;1 to wychodzi hmmm niezla popijawa:D, a i okulary są tam tanie ja ray beny kupilem za 50E u nas w przeliczeniu na zlotowki ok 600:)

A co Ty z tym pijaństwem! :mad:

Sprzęt fotograficzny w tych samych cenach co u nas w sklepach!!! :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt fotograficzny w tych samych cenach co u nas w sklepach!!! :eek:

Często słyszę od ludzi jako jeden z poważniejszych argumentów dlaczego do Livigno?? pada odpowiedź że paliwo tańsze, tylko chyba nikt nie policzy że to raptem kilkadziesiąt zł oszczędności na zbiorniku.

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jezdze do Livigno, bo tam ladnie. Blisko do Bormio, Stnaa Kaśki, Isolacci, St. Moritz.

I tak w ogole.....

A ze litr Absoluta tanszy niz w Polsce - to tylko cieszy i grzech bylby nie zakupic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...