Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Odbarczanie buta


fosek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Kupiłem nowe Atomiki B90. Chodziłem w nich po dywanie 2 dni i w porządku ale po pierwszej wizycie na stoku buty bardzo gniotą w śródstopie ( mogą by pewnie trochę za wąskie), stopa cierpnie i boli. Słyszałem że można maszynowo poszerzyc skorupę ( odbarczyc) robią to w Krakowie. Czy ktoś ma jakies doświadczenia w tej materii, czy faktycznie da sie znacznie poszerzy skorupę czy jest to tylko taki bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No właśnie... Mam podobny problem z butami SOMA 9000 Race Ti. Nie powiem żeby nie dało się w nich wytrzymać, ale w miarę komfortowo czuję się w nich po dwóch pełnych dniach na stoku. Mam dość szerokie stopy i niestety (szczególnie w lewej) w paru punktach od zewnętrznej strony but gniecie dość dotkliwie. Po dwóch dniach jest ok...

Możliwe, że przyzwyczajam się nie zwracając na dyskomfort uwagi, ale nie powinno tak być. :mad:

Odpinanie dolnych klamer po każdym zjeździe jest dość upierdliwe. :mad:

Czy w Wawce jest ktoś kto robi to tak jak u Żura w Gliwicach? :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Odpinanie dolnych klamer po każdym zjeździe jest dość upierdliwe. :mad:

Czy w Wawce jest ktoś kto robi to tak jak u Żura w Gliwicach?

Odpinanie klamer po zjezdzie jest rzecza normalna. Wiekszosc narciarzy, ktorym but podczas zjazdu dobrze trzyma noge, po zjezdzie odpinaja but.

Co sie tyczy odbarczania, to wez zagladnij w Wawie do sklepu vis a vis Stegien, to jest chyba ul. Sobieskiego (nie jestem z Wawy ;) ) Oni chyba maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpinanie klamer po zjezdzie jest rzecza normalna. Wiekszosc narciarzy, ktorym but podczas zjazdu dobrze trzyma noge, po zjezdzie odpinaja but.

Tak, ale nie robią tego w sekundę po zjeździe z miną taką jakby mieli zaraz komuś przyp... nartą przez łeb. ;)

Ja tak mam. :D

Co sie tyczy odbarczania, to wez zagladnij w Wawie do sklepu vis a vis Stegien, to jest chyba ul. Sobieskiego (nie jestem z Wawy ;) ) Oni chyba maja.

Ok, w czwartek podjadę tam ze skorupami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zrobiłem rozeznanie we własnym zakresie. Na Stegny się nie wybrałem, bo to mi trochę nie po drodze (mieszkam i pracuję na Pradze Płd), ze to dowiedziałem się, że odbarczanie robią w serwisie na Ostrobramskiej (mniej więcej na przeciwko Media Marktu). Cena: 50 zł za punkt. Jakość usługi: nie wiem, bo w końcu zrezygnowałem - buty wziąłem w ramach rękojmi do domu na 3 dni i po dłuższych przymiarkach doszedłem do wniosku, że są odrobinę za małe (stąd też ucisk na mały palec). Odbarczanie raczej by tu nie pomogło.

pozdr

niwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...