Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raport śniegowy 07/08


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

warunki sniegowe

wczoraj po pracy bylem w rabce zaryte ,warunki doskonale,sniegu -na trasie-sporo,warunki doskonale ,mimo 0 -rowej ,tloku nie bylo /12 ludzikow,/po 30 zjezdzie odczulem syndrom windziarza i wrocilem zatloczona zakopianka /21/do domu,podkreslam zatloczona gdyz widac,ze na skoki juz jada kibice z kraju i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po pracy kolejny wypad do Zarytego i totalny szok,piekny stok,pogoda marzenie i nas dwoch na calym stoku,wspanialy wyjazd i az trudno uwierzyc,ze w tym czasie w Bialce ludzie mdleja w kolejkach

A może twój post powinien brzmieć następujaco(choc chciałbym sie mylić)

''Dzisiaj do pracy kolejny wypad do Zarytego(jak od dwudziestu juz lat)....

..i nas dwóch na całym stoku - ja,kóry wypuszczam orczyki i kolega na górze,który je odbiera...:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może twój post powinien brzmieć następujaco(choc chciałbym sie mylić)

''Dzisiaj do pracy kolejny wypad do Zarytego(jak od dwudziestu juz lat)....

..i nas dwóch na całym stoku - ja,kóry wypuszczam orczyki i kolega na górze,który je odbiera...:D :D :D

wpadnj to bedziesz mial okazje ,podam CI orczyk a kolega cie zwiezie,sprawisz tym samym ,ze poraz pierwszy od 20 lat zobaczysz stok i pokazemy ci narty,bedziesz mial o czym pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,że uda mi sie dotrzec na dół na własna ręke.Przeciez od dwudziestu lat nie widziałem nart i stoku więc bede w ''relaksach'' i jakos na dól sobie poczłape:D

Chyba za bardzo emocjanalnie do tego podszedłes.Na koncu były trzy''buzki , które ewidentnie swiadczą,że to humorystyczny,może troche kaśliwy komentarz.Tak sie złozyło ,że Twoje dwa pierwsze posty dotyczyły Zarytego.

Nie twierdze,że nie jest tam fajnie.Ale może miałes okazje poczytac watek o ''ciuszkach''slower,w którym pierwsze skrzypce grali kolesie aktywni wyłacznie w tym temacie.Tak zauwazłem twój post o Świeradowie zatem mam nadzieje błędnie wziąłem Cie za kolejnego darmowego reklamowicza.

Fajnie,że wpadłes ale naprawde nie masz powodu to nerwacji.;)

A wracając do tematu kolegi to jezeli bym sie zgodził na to,żeby mnie zwiózł to kto zostanie na górnej stacji przy orczykach?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,że uda mi sie dotrzec na dół na własna ręke.Przeciez od dwudziestu lat nie widziałem nart i stoku więc bede w ''relaksach'' i jakos na dól sobie poczłape:D

Chyba za bardzo emocjanalnie do tego podszedłes.Na koncu były trzy''buzki , które ewidentnie swiadczą,że to humorystyczny,może troche kaśliwy komentarz.Tak sie złozyło ,że Twoje dwa pierwsze posty dotyczyły Zarytego.

Nie twierdze,że nie jest tam fajnie.Ale może miałes okazje poczytac watek o ''ciuszkach''slower,w którym pierwsze skrzypce grali kolesie aktywni wyłacznie w tym temacie.Tak zauwazłem twój post o Świeradowie zatem mam nadzieje błędnie wziąłem Cie za kolejnego darmowego reklamowicza.

Fajnie,że wpadłes ale naprawde nie masz powodu to nerwacji.;)

A wracając do tematu kolegi to jezeli bym sie zgodził na to,żeby mnie zwiózł to kto zostanie na górnej stacji przy orczykach?:D

zadnej nerwacji, tylko humor ,dzieki za odpowiedz ,zaryte osiagam w35 minut jazdy i to juz jest adrenalina ,wybor z rozsadku,super warunki malo ludzi,mozna poszalec co zapewne w czasie gdy wiekszosc narzeka brzmi co najmniej dziwnie ale tak jest,staram sie jak najwiecej jezdzic na nartach i jak do tej pory byl to 32 wypad w tym sezonie/6x zaryte/ pozdrawiam jutro by nie prowokowac raport z innej gorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raport cd.

dzsiaj bylem w ZA......woi,cieplo,gora dobra srodek wiosenny ,dol dobry.wiaterek calkiem fajny,po 18 wracajac zaczepilem o Z....... wiecie zreszta gdzie,fajnie bylo.a tuz po 20 dwa zjazdy w kasinie wielkiej,ludzi malo warunki takie sobie,snieg tzw.kasza.pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...