Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jutro odbieram w Monachium osoby, które wsiadają w samolot w Warszawie i 2 godziny później są w Monachium, a w następne 2 godziny później w Karyntii... Więc odpada długi dojazd... Ceny też powalające: 72 dolary za bilet...

W 4 godziny to się jedzie samochodem z Warszawy do Szczyrku...

Ja wiem, że Ty z południa, ale Alpy to Alpy :D

Rewelacja!To rzeczywiście nie drogo! :rolleyes: No właśnie,dotychczas brakowało mi motywacji,ale jak widzę takie zdjęcia... łuuuuch!Koniecznie muszę tam pojechać!Tak swoją drogą mam znajomego w Austrii... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bidusie nie sa w stanie porządnie zratrakowac stoków przy takich ilościach śniegu no i ratrakując jak na stoku są jeszcze narciarze.

Tylko wtedy ratrakują żeby byli "widziani" i tyle, a jak czytam Figo to się zastanawiam kto tym tam rządzi: tu wyratrakować, tu nie, a tam to tylko połową stoku.... przecież to wysoce skomplikowane nie prościej by było tam operatorom powiedzieć: ma być równo jak na stole od samiuśkij góry do samiuśkiego doła i od śmreka do śmerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4 godziny to się jedzie samochodem z Warszawy do Szczyrku...

Ja wiem, że Ty z południa, ale Alpy to Alpy :D

z Wawki macie widać lepszą drogę :D w niedziele wracełem z Wisły od Stożka do Gołębiowskiego 2 h 10 minut 35 min z Gołębiowskiego do dwupasmówki :eek: prawie cztery godziny 95 km średnia 25 km/h to w Alpy bym jechał hmmm w październiku wyjade :cool: na sylwka zdąże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o takim połączeniu? (patrz daty )

WOW!Lepiej się tego zrobić nie da! :)

W zeszłym roku byłem 14 kwietnia na Pilsku,a 25 w Hiszpanii-mój najlepszy przeskok. :)

Szczerze mowiac Mysiek, to.......... od 3 zdjecia kicha, malo sniegu :D;)

:D:D:D Narty wodne pozostały...

Coś ty sie chłopie dopiero obudził.:D

Dotychczas zadowalałem się moimi okolicznymi górkami :o ,ale jak oglądam te zdjęcia... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o takim połączeniu? (patrz daty :))

:eek:A fe... odrażające....jeszcze w odwrotnej kolejności to może by mnie ktoś zmusił ale w takiej jak to zapodałeś to chyba by mnie szlak trafił jak bym sobie pomyślał że jeszcze 3 dni temu byłem ma pięknym śniegu, a teraz mi jakiś wstrętny piach do dupy włazi:D

Na szczęście na nie ma takich mocnych co by mnie do czegoś takiego zmusili:D

attachment.php?attachmentid=427&d=1235083798

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stożek

dzisiaj byłem na Stożku, warunki dobre (a rano do 10 nawet bardzo), nie padał śnieg więc jeździło się cały czas przyjemnie, ludzi przez godzine rano bylo może kilka osób...generalnie (jako, że wybrałem się naszą wspaniałą komunikacją publiczną) to wyjazd bardzo udany, w tygodniu polecam, ale uwaga właściciele nisko zawieszonych samochodów - słuchać tego co mówią miejscowi i parkingowi - stoi tam sobie na boku drogi wkopany w śniegu vw phaeton :) (właściciel w typie: co? Ja nie wyjadę???, z drogi!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berry

Nie lubię obwodnic wokół Monachium, szczególnie kierunku na Berlin... Kto to widział, żeby autostradą w Niemczech jechać na dwójce, albo stać, bo korek...

Salzburgerland: nowe, duże opady śniegu... Autostrady białe, ale nawet na nich jest szybciej niż pod Monachium...

Wokół Katschbergu również biało...

Jeśli ja komuś polecałem przejazd przez Niemcy do Austrii to się wycofuję :D... To co zyskuje się w innych częściach trasy, tam się traci stojąc... brrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos był dzisiaj na Soszowie to chetnie wysłucham jego zdania na temat przygotowania tego "osrodka" podczas dzisiejszej jazdy!!!!

Będzie trzeba czekać pewnie do późnej nocy na pierwsze info :P.

Nim nieszczęśnicy którzy się tam wybrali wykaraskają się z pomiędzy tych płotów zasypanych śniegiem :eek:.

A potem "drogą szybkiego ruchu" dojdą z Wisły do domów.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis i wczoraj trochę pośmigałem na Kiczerze w Puławach wczoraj beton i dość dużo małych kalfiorów ;) ale takich do przeżycia... a dziś od rana struksik ale szybko sie zorientowaliśmy że to kiepski snieg do jazdy raczej jazda po proszku wiec trzeba było uważać z "wciskaniem", śniegu tyle że do połowy marca jazda pewna ;):) (dziś stałem w najdłuższej kolejce w tym sezonie, własciwie to pierwszy raz w sezonie stałem w kolejce :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istebna

dojazd::D albo raczej :mad::mad: ale mi to nie przeszkadzało, do godz.10.30 na bieżąco do krzesła potem kolejka na 5-7min trasa do 10 idealna, potem bardzo dobra do 11.30 później już tylko dobra ale przed 13 przez środek pokazało się trochę lodu :D zrobiło się tam pusto i narty fajnie trzymały :D, wyjazd: tragedia :mad::mad::mad:, 1godz żeby wyjechać od wyciągu do skrzyżowania:eek:, potem już poszło łatwo

jutro powtórka ale jeszcze szybciej tak żeby być przed 9 gotowy przy krześle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazd::D albo raczej :mad::mad: ale mi to nie przeszkadzało, do godz.10.30 na bieżąco do krzesła potem kolejka na 5-7min trasa do 10 idealna, potem bardzo dobra do 11.30 później już tylko dobra ale przed 13 przez środek pokazało się trochę lodu :D zrobiło się tam pusto i narty fajnie trzymały :D, wyjazd: tragedia :mad::mad::mad:, 1godz żeby wyjechać od wyciągu do skrzyżowania:eek:, potem już poszło łatwo

jutro powtórka ale jeszcze szybciej tak żeby być przed 9 gotowy przy krześle ;)

Byłem dzisiaj i potwierdzam, nawet widziałem kolege z liściem i jechałem za tobą na marginesie zmien sobie w profilu poziom umiejetności na conajmniej dobre 5 jak nie sześć miałem biede Cie do gonić

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...