Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Olimpiada Vancouver 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Na 99% wystartuje...Ser pomoże?

USA mogą (raczej) odetchnąć z ulgą. - Jestem gotowa na 99 procent. Zrobię wszystko, żeby wystartować - powiedziała kontuzjowana gwiazda narciarstwa alpejskiego Lindsey Vonn. Śliczna, ale przede wszystkim bardzo utalentowana narciarka ujawniła, że stosuje nowatorską kurację z użyciem... sera.

25-letnia Lindsey Vonn bolesnej kontuzji goleni prawej nogi doznała 3 lutego podczas treningów w Austrii. Właśnie z "kraju Mozarta" pochodzi serowa kuracja, którą zastosowała. - Robię wszystko, żeby poczuć się lepiej. Owinęłam nogę serem - powiedziała Vonn i zaznaczyła, że nie używa środków przeciwbólowych.

W czwartek wieczorem czasu polskiego alpejczycy wezmą udział w treningu. - Zdecydujemy tuż przed. W tej chwili szanse jej występu oceniam na 100 procent - powiedział lekarz reprezentacji USA Bill Sterett.

W środę kibice zadrżeli po konferencji prasowej jaką Vonn zwołała w Vancouver. - To najgorsza kontuzja jaką miałam. Ból jest nie do wytrzymania - mówiła.

Dominuje od dwóch lat

Vonn planuje występ we wszystkich pięciu alpejskich konkurencjach. Pierwsza z nich, superkombinacja, odbędzie się już w niedzielę. Nadzieją może napawać fakt, że podczas igrzysk w Turynie Amerykanka po groźnym upadku na jednym z treningów (trafiła nawet do szpitala), dwa dni później stanęła do walki i zajęła ósme miejsce. W Vancouver Vonn jest faworytką do złota w zjeździe i supergigancie, ale w konkurencjach technicznych też nie jest bez szans.

25-letnia Amerykanka od dwóch lat triumfuje w alpejskim Pucharze Świata. Ma na koncie dwa złote medale mistrzostw świata. W karierze odniosłą aż 31 zwycięstw. Wcześniej występowała pod panieńskim nazwiskiem Kildow.

http://www.tvn24.pl/-1,1642765,0,1,pieknosc-walczy-o-igrzyska-owinela-noge-serem,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd mężczyzn w ramach igrzysk w Vancouver został przełożony na inny termin.

Organizatorzy największej imprezy w sportach zimowych byli zmuszeni przesunąć zawody ze względu na duże opady śniegu i deszczu. Stok jest w złym stanie i rozegranie zawodów w takich warunkach byłoby narażaniem na szwank zdrowia zawodników.

Wcześniej z tego samego powodu na inny termin przeniesiono kobiecą rywalizację w superkombinacji.

źródło informacji: INTERIA.PL/AFP:mad:

Trzymajmy kciuki za Adama i Spółkę;):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd mężczyzn w ramach igrzysk w Vancouver został przełożony na inny termin.

Organizatorzy największej imprezy w sportach zimowych byli zmuszeni przesunąć zawody ze względu na duże opady śniegu i deszczu. Stok jest w złym stanie i rozegranie zawodów w takich warunkach byłoby narażaniem na szwank zdrowia zawodników.

Wcześniej z tego samego powodu na inny termin przeniesiono kobiecą rywalizację w superkombinacji.

źródło informacji: INTERIA.PL/AFP:mad::

Pamiętam jak parę miesięcy temu przeprowadzali w TV jakiś wywiad(chyba z władzami miasta).Spytano,czy nie obawiają się barku śniegu... :rolleyes: Odpowiedź brzmiała:"tutaj zazwyczaj w zimie mamy 4 - 5 metrów śniegu"... :cool: Chyba wyjątkowo im nie poszło. :eek:

rzymajmy kciuki za Adama i Spółkę;):rolleyes:

Ja też! :) I czekam na konkursy.

Fajnie wyglądały treningi - najpierw rekord ustanowił Hula,następnego dnia Małysz - oby tak w konkursie!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd..dotyczący DHDeszcz i plusowa temperatura zmusiły organizatorów igrzysk do przełożenia na poniedziałek zaplanowanego na sobotę zjazdu mężczyzn - poinformowała Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS). Godzina rozpoczęcia konkurencji na trasie imienia Dave'a Murraya nie została jeszcze ustalona

f13cd44bc1039ceb0917816cbbbf7c30,10,1.jpg

57da81023fd57_f13cd44bc1039ceb0917816cbbbf7c30101.jpg.711580fd34e18896a1878d9251112ae4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek wywiadu z Adasiem:

"Jak wyglądał pana dzień? Przed kwalifikacjami miał pan problemy ze snem. Czy teraz było podobnie?

- Rzeczywiście wczoraj już o piątej godzinie byłem na śniadaniu. Oczy mnie bolały i chodziłem taki trochę "przytrzymany". Wczoraj poszedłem sobie spać koło 23. Chciałem pospać do szóstej, ale o czwartej godzinie Stefankowi (Hula, mieszka z Mąłyszem w jednym pokoju - przyp. red.)... zadzwonił telefon i obudziłem się (śmiech). Nie mogłem zasnąć ponownie. Chyba godzinę patrzyłemw sufit, ale udało się. Obudziłem się o szóstej. Proszę Stefanowi wybaczyć (śmiech). A wiem też, kto do niego dzwonił - biuro obsługi klienta (śmiech)."

Nie wiem jaka sieć,ale chyba powinni dać sobie na wstrzymanie... :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy srebro :D:D Boże, jak ja bym chciała, żeby Małysz zdobył jeszcze to upragnione, zasłużone złoto!! Ciężko będzie przy obecnej formie Simiego ale będę trzymać kciuki :) Trzeba być sportowcem światowej klasy, żeby wstrzelić się z formą na IO tak jak Małysz.

PS: Jak czytam te komentarze na wiadomym portalu pod info o medalu to aż trudno mi czasem uwierzyć, że niektórzy ludzie to totalne parapety :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planu - transmisje na Eurosporcie

Poniedziałek (15.02.)

19:30 - DH M

Wtorek(16.02.):

19:00 - DH M comb

22:30 - SL M comb

Środa(17.02.):

20:00 - DH W

Czwartek(18.02.):

20:45 - DH W comb

23:45 - SL W comb

Piątek(19.02.):

20:30 - SG M

Sobota(20.02.):

19:00 - SG W

Niedziela(21.02.):

19:00 - GS M 1-run

22:45 - GS M 2-run

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko ten cholerny śnieg wytrzymał.

Osiem tysięcy kibiców otrzyma zwrot pieniędzy za zakupione bilety na olimpjskie konkurencje snowboardowe w Vancouver. Ze względu na ulewne deszcze organizatorzy musieli zamknąć jedno z miejsc przewidzianych wcześniej dla publiczności.

Dwudniowe opady sprawiły, że rozmyty został śnieg m.in. w strefie przeznaczonej pierwotnie dla fanów.

Organizatorzy wyjaśnili, iż pozostało zbyt mało czasu do rozpoczęcia rywalizacji sportowej i nie zdążą z przywiezieniem śniegu (wcześniej dowożony był samochodami i helikopterami). Dlatego zamierzają zwracać pieniądze za wejściówki kupione na dwa pierwsze dni zawodów w snowboardzie.

W nocy z poniedziałku na wtorek (czasu polskiego) na Cypress Mountain w snowcrossie startować będą Maciej Jodko i Mateusz Ligocki.

PAP/onet.pl;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...