Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Olimpiada Vancouver 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Niezła afera z tymi wiązaniami.... :rolleyes:

Austriacy zapowiadają złożenie protestu,jeśli Ammann wystąpi w tych wiązaniach na dużej skoczni.Wszystkie ekipy dostały szczegółową dokumentację od nich na ten temat.No ciekawe co to będzie... :rolleyes:

Powiem jeszcze tak:

1.Mam nadzieję,że nie odbiorą Ammannowi złotego medalu.

2.Czemu Austriacy nie złożyli protestu wcześniej? :confused: Przecież Ammann startował na tych wiązaniach już w Pucharze Świata.Stratował też na nich już w treningach IO - tego też nie widzieli? :confused: Czyżby taki as w rękawie?"Jak naszym nie pójdzie,to zwrócimy na to uwagę i jeśli nie odbiorą medalu Ammannowi,to i tak będzie się musiał w ostatniej chwili przestawić na te normalne,a co za tym idzie,może to go osłabić choć na ten jeden najważniejszy konkurs..." Moim zdaniem to taka taktyczna zagrywka trochę poniżej pasa. :mad:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja troszkę na inny temat:

Oglądałam wczoraj (poza superkombinacją której nie chcę komentować) biatlon i muszę stwierdzić że mimo iż ten sport mnie nie kręci zupełnie to komentatorzy, Panowie Jaroński i Wyrzykowski to jak dla mnie fenomenalny zespół.

Siedziałam wsłuchana w to co mówią tak jakbym sidziała z Nimi w knajpce przy piwie.

Rewelacyjnie się ich słucha, mają dar przekazywania zarówno tego co się aktualnie dzieje na trasie jak i różnych anegdotek i informacji na temat zawodników i zawodów.

Super się dogadują (przynajmniej tak ja ich odbieram), nie próbują sie przekrzykiwać i prześcigać w wiedzy, nawzajem się uzupełniają i mają fajne poczucie humoru.

Są rewelacyjni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petra jedzie do domu-przynajmniej tak tutaj podają:

http://www.eurosport.pl/biegi-narciarskie/vancouver-2010/2009-2010/majdic-wraca-do-domu_sto2227252/story.shtml

4 żebra złamane :( oj lekarze - nawet nie myślę jaki miała ból w tych biegach sprinterskich.

ale co najgorsze nawet po jej wypadku nie zabezpieczono tego fatalnego zakrętu

a delegat techniczny ze Słowenii :rolleyes:

pozdr.Torres

P.S.- Kaszelski też to słyszałem :D -chociaż Sablikowa wygląda jakby ją trener głodził z pół roku-w porównaniu do Kanadyjek czy Holenderek:D

Edytowane przez Torres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Czemu Austriacy nie złożyli protestu wcześniej? :confused: Przecież Ammann startował na tych wiązaniach już w Pucharze Świata.Stratował też na nich już w treningach IO - tego też nie widzieli? :confused: Czyżby taki as w rękawie?"Jak naszym nie pójdzie,to zwrócimy na to uwagę i jeśli nie odbiorą medalu Ammannowi,to i tak będzie się musiał w ostatniej chwili przestawić na te normalne,a co za tym idzie,może to go osłabić choć na ten jeden najważniejszy konkurs..." Moim zdaniem to taka taktyczna zagrywka trochę poniżej pasa. :mad:

No dokładnie, zazdrośnicy jedni ewidentnie, a fe.

I cieszę się, że złoto jednak nie zostanie mu odebrane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja troszkę na inny temat:

Oglądałam wczoraj (poza superkombinacją której nie chcę komentować) biatlon i muszę stwierdzić że mimo iż ten sport mnie nie kręci zupełnie to komentatorzy, Panowie Jaroński i Wyrzykowski to jak dla mnie fenomenalny zespół.

Siedziałam wsłuchana w to co mówią tak jakbym sidziała z Nimi w knajpce przy piwie.

Rewelacyjnie się ich słucha, mają dar przekazywania zarówno tego co się aktualnie dzieje na trasie jak i różnych anegdotek i informacji na temat zawodników i zawodów.

Super się dogadują (przynajmniej tak ja ich odbieram), nie próbują sie przekrzykiwać i prześcigać w wiedzy, nawzajem się uzupełniają i mają fajne poczucie humoru.

Są rewelacyjni:)

w sezonie letnim polecam ten duet komentatorów podczas wyscigów kolarskich a przede wszystki Tour de France:) etapy trwaja kilka godzin ale z nimi nie mozna sie nudzic hehe, godni sa:)

ogldam dalej super-G:D zaraz Bode Miller:D eh trasa bardzo wymagajaca jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pod wrażeniem Piotra Dębowskiego, który z zachwytem opisywał panczenistkę czeską mniej więcej tak: "ma wspaniale rozwinięte narządy wewnętrzne" :D (cytat z głowy, jak zapamiętałem)

Początek relacji z biegu łączonego , komentator TVP :

"Temperatura śniegu niewiele przekracza minus zero ":rolleyes::D

Edytowane przez Nightgale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narty do klasyka to miała posmarowane licho. No i potem Norweżki taktycznie załatwiły sprawę, Steira przyblokowała Justyne i było pozamiatane, dobrze,że ten brąz nadludzkim wysiłkiem obroniła.

To prawda!To jej klasa,inaczej byśmy znów odliczali,ile brakło... :rolleyes:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałowałem,że nie poszedłem spać wcześniej i nie dowiedziałem się wyniku rano.

Tak mi się pikawka rozkołysała ,że nie potrafiłem potem zasnąć.

Jak Justynę w te kleszcze wzięły, Szwedka z przodu przeszkadzała ,Steira z tyłu mocno naciskała.

Justyna zwykle pod górkę robi sobie troszkę przewagi a tu z każdym krokiem Steira była parę cm bliżej.

I to cholerne oczekiwanie na foto-finisz.

Już pomijam to,że były smaki na Gold Medal.

Ale medal jest i to najważniejsze.

Brawo Justyna.

Jeszcze chcieli Justynę zdyskwalifikować.

Jak dobrze,że to przeczytałem dopiero rano:http://sport.onet.pl/imprezy/vancouver-2010/polacy/kowalczyk-chcieli-mnie-zdyskwalifikowac,1,3180153,wiadomosc.html

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chyba brakuje informacji o miejscu zawodnika przed drugim przejazdem. Na razie można to było zauważyć tylko przy kombinacji. Jest różnica czasowa, ale informacji o zajmowanym miejscu nie ma. Bardzo daleko są od siebie oddalone dane o zajmowanym o miejscu (jest na początku) od uzyskanego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna Kowalczyk po zajęciu trzeciego miejsca w biegu łączonym znalazła się w gronie dziesięciu multimedalistów igrzysk w Vancouver. Wcześniej była druga w sprincie.

Do tej pory trzema medalami - dwoma złotymi i brązowym - może się pochwalić jedynie norweska biegaczka Marit Bjoergen. Pozostała dziewiątka zdobyła po dwa krążki.

Lista multimedalistów:

mężczyźni

Aksel Lund Svindal (Norwegia), narciarstwo alpejskie - 1 złoty, 1 srebrny

Emil Hegle Svendsen (Norwegia), biathlon - 1 złoty, 1 srebrny

Tae-Bum Mo (Korea Płd.), łyżwiarstwo szybkie - 1 złoty, 1 srebrny

Vincent Jay (Francja), biathlon - 1 złoty, 1 brązowy

Bode Miller (USA), narciarstwo alpejskie - 1 srebrny, 1 brązowy

kobiety

Marit Bjoergen (Norwegia), biegi narciarskie - 2 złote, 1 brązowy

Magdalena Neuner (Niemcy), biathlon - 1 złoty, 1 srebrny

Anastasija Kuzmina (Słowacja), biathlon - 1 złoty, 1 srebrny

Julia Mancuso (USA), narciarstwo alpejskie - 2 srebrne

Justyna Kowalczyk (Polska), biegi narciarskie - 1 srebrny, 1 brązowy:)

źródło PAP/onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna w wywiadzie, który dziś czytałem na jednym z portali stwierdziła, że narty w klasyku były świetnie posmarowane do podjazdów, a troszkę gorzej do zjazdów.

Narty do łyżwy były idealne.

Bo co to za ptak co własne gniazdo kala:D Może nie źle ale gorzej od konkurentek. Troche biegi oglądam od lat i widać było na zjazdach, że gorzej jej jechały przy klasyku, w łyżwie było ok. A w Liberu jak na mistrza szla miała najlepiej posmarowane co też było widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...