Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Znowu tragedia!!!


Rekomendowane odpowiedzi

No i skończyło sie jednak tragicznie :

http://www.msnbc.msn.com/id/29733775/?gt1=43001

P.S. jest info i na Onecie :

http://film.onet.pl/0,0,1936896,wiadomosci.html

Do mediów docierają kolejne informacje dotyczące okoliczności śmierci Natashy Richardson. Serwis CNN donosi, że karetka wezwana na stok do aktorki została odwołana.Sanitariusze wysłani na stok narciarski w kurorcie Station Mont Tremblant w Kanadzie po upadku aktorki Natashy Richardson, zostali odwołani, i nawet nie mieli okazji by sprawdzić jakie obrażenia odniosła aktorka, powiedział gazetom z Toronto dyrektor dyspozytorni karetek.

onet,pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który? Ten srebry co linkowałeś go z Allegro? W każdym razie dobra decyzja, nie ma na co czekać, kaski słabo przeceniają u nas, wybór kiepski jesli nałożyć na to rozmiary i dopasowanie i tansze to raczej nie będą. Ale sie naszukałem teraz dla żony, rozmiaru nie szlo znaleść a jak już to coś nie pasowało, jak spasil to od razu kupilismy - prawie w akcie desperacji:D

Ale teraz masz za to "Spokojną Głowę":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mediów docierają kolejne informacje dotyczące okoliczności śmierci Natashy Richardson. Serwis CNN donosi, że karetka wezwana na stok do aktorki została odwołana.Sanitariusze wysłani na stok narciarski w kurorcie Station Mont Tremblant w Kanadzie po upadku aktorki Natashy Richardson, zostali odwołani, i nawet nie mieli okazji by sprawdzić jakie obrażenia odniosła aktorka, powiedział gazetom z Toronto dyrektor dyspozytorni karetek.

onet,pl

a ja myślałem że tylko w Polsce jest taki burdel w karetkach...a tu zaskoczenie...no tam to i niewinnych na lotnisku paralizatorem częstują na przywitanie:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dolomity: zginął znany narciarz-kaskader

"Specjalizujący się w ekstremalnych skokach na nartach amerykański kaskader James Shane McConkey zginął w Dolomitach podczas kręcenia spotu reklamowego - podały włoskie media.

Do wypadku doszło w czwartek, 26 marca, w rejonie Sass Pordoi w Trydencie na szczycie położonym na wysokości 2400 m.

39-letni McConkey, uważany za pioniera ekstremalnego narciarstwa, spadł z wysokości 800 metrów, gdy nie otworzył się jego spadochron.

McConkey grał w wielu filmach, był między innymi w serii o Jamesie Bondzie.

Scena jego skoku ze szczytu była filmowana z pokładu helikoptera. Mężczyzna zginął na oczach ekipy filmowej. Śledztwo w sprawie wypadku wszczęła miejscowa prokuratura, która otrzyma zapis całego zdarzenia." -onet.pl

Przykro, nawet najlepsi odchodzą i to podczas ich pracy.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który? Ten srebry co linkowałeś go z Allegro? W każdym razie dobra decyzja, nie ma na co czekać, kaski słabo przeceniają u nas, wybór kiepski jesli nałożyć na to rozmiary i dopasowanie i tansze to raczej nie będą. Ale sie naszukałem teraz dla żony, rozmiaru nie szlo znaleść a jak już to coś nie pasowało, jak spasil to od razu kupilismy - prawie w akcie desperacji:D

Ale teraz masz za to "Spokojną Głowę":D

Dokładnie ten,tylko czarny. :) Sprawdza się wyśmienicie,ale (na szczęście) na razie jako nakrycie głowy. :)

"Specjalizujący się w ekstremalnych skokach na nartach amerykański kaskader James Shane McConkey zginął w Dolomitach podczas kręcenia spotu reklamowego - podały włoskie media.

Do wypadku doszło w czwartek, 26 marca, w rejonie Sass Pordoi w Trydencie na szczycie położonym na wysokości 2400 m.

39-letni McConkey, uważany za pioniera ekstremalnego narciarstwa, spadł z wysokości 800 metrów, gdy nie otworzył się jego spadochron.

McConkey grał w wielu filmach, był między innymi w serii o Jamesie Bondzie.

Scena jego skoku ze szczytu była filmowana z pokładu helikoptera. Mężczyzna zginął na oczach ekipy filmowej. Śledztwo w sprawie wypadku wszczęła miejscowa prokuratura, która otrzyma zapis całego zdarzenia." -onet.pl

Przykro, nawet najlepsi odchodzą i to podczas ich pracy.:(

Przykra wiadomość na koniec sezonu... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James Shane McConkey

szkoda gościa

Do któregoś ze SkiMagazynów był dołączony film z jego udziałem - było co oglądać:eek:. Facet był wyluzowany ( jak to amerykanin :) ) i totalnie odjechany na punkcie sportów extrem , na nartach wyprawiał różne cuda:) , brał m.in. udział w projektowaniu nart freerajdowych serii Machet firmy Volant. Clip z reklamą tych nart ( nie wiem czy była to wersja dla telewizji bo była baaardzo krwawa;) ) był zajefajny:D

i faktycznie - zginął robiąc to co kochał:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Specjalizujący się w ekstremalnych skokach na nartach amerykański kaskader James Shane McConkey zginął w Dolomitach podczas kręcenia spotu reklamowego - podały włoskie media.

Do wypadku doszło w czwartek, 26 marca, w rejonie Sass Pordoi w Trydencie na szczycie położonym na wysokości 2400 m.

39-letni McConkey, uważany za pioniera ekstremalnego narciarstwa, spadł z wysokości 800 metrów, gdy nie otworzył się jego spadochron.

McConkey grał w wielu filmach, był między innymi w serii o Jamesie Bondzie.

Scena jego skoku ze szczytu była filmowana z pokładu helikoptera. Mężczyzna zginął na oczach ekipy filmowej. Śledztwo w sprawie wypadku wszczęła miejscowa prokuratura, która otrzyma zapis całego zdarzenia." -onet.pl

Przykro, nawet najlepsi odchodzą i to podczas ich pracy.:(

Tu są kawałki z jego wyczynami - jest na co popatrzeć chociaż klip ten to w sumie sieczka:

[YOUTUBE]go-b7YU-1Uo[/YOUTUBE]

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigło dzisiaj kursuje w Tatry i do szpitala już dobrych kilka razy - niedobrze.

Podają, że ludzie wyszli w sobotę w Tatry Bielskie i do tej pory ich nie ma.

Poszukiwania trwają - ojciec z córką z Krakowa pozostawili samochód w Tatrzańskiej Kotlinie. W tym rejonie w sobotę zeszła duża lawina. Trzymajmy kciuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są kawałki z jego wyczynami - jest na co popatrzeć chociaż klip ten to w sumie sieczka:

[YOUTUBE]go-b7YU-1Uo[/YOUTUBE]

Spoko filmik znalazłes;D Kilka ujęć jest naprawde rewelacyjnych(3:25; 3:52):D ale to(1:28) dla mnie... MISTRZOWSKIE:eek:

Za to co gościu robił, można mu tylko podziękować i oddać wielki szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

analizuje ta 1:25-do1:29 100tny raz i nie mam koncepcji

zajebiste...

nie wydaje mi się żeby z naturalnego ukształtowania terenu było to możliwe do zrobione mysle ze specjalnie kamera byla tak ustawiona zeby nie pokazac "zaplecza" tam może była jakas rampa delikatna albo uskok zarwanie terenu (sztucznie wykonane) ale chyba tylko po stronie nóg sam nie wiem

może coś podpowiecie ? chętnie bym spróbował

pozdrawiam

ps [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

analizuje ta 1:25-do1:29 100tny raz i nie mam koncepcji

zajebiste...

nie wydaje mi się żeby z naturalnego ukształtowania terenu było to możliwe do zrobione mysle ze specjalnie kamera byla tak ustawiona zeby nie pokazac "zaplecza" tam może była jakas rampa delikatna albo uskok zarwanie terenu (sztucznie wykonane) ale chyba tylko po stronie nóg sam nie wiem

może coś podpowiecie ? chętnie bym spróbował

pozdrawiam

ps [*]

Właśnie to jest fajne, że nie ma tego "zaplecza", popatrz jak są robione niektóre foty na Big Air czy też podobnych imprezach, że gośc leci, np. ponad lasem, na tle gór czy chmur.

Myślę,że mogła to być jakaś końcowa faza skrętu a narty poszły po jakiejś rynnie. Zresztą można zauwazyć,że na początku ujęcia gość się lekko wznosi, do tego jeszcze ślizg ręki po śniegu który dodaje smaczku do ujęcia a jednocześnie zmniejsza prędkość tulowia i efekt wyprzedzających nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigło dzisiaj kursuje w Tatry i do szpitala już dobrych kilka razy - niedobrze.

Podają, że ludzie wyszli w sobotę w Tatry Bielskie i do tej pory ich nie ma.

Poszukiwania trwają - ojciec z córką z Krakowa pozostawili samochód w Tatrzańskiej Kotlinie. W tym rejonie w sobotę zeszła duża lawina. Trzymajmy kciuki...

Niestety: http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6485716,Odnaleziono_ciala_dwojki_turystow_z_Krakowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...