Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mistrzostwa Polski - skandal informacyjny


andy-w

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiecie, ale pewnie nie, że dzisiaj czyli 19.03.2009 zaczęły się w Szczyrku na Skrzycznem Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim. Ja wiem tylko dlatego, że córka kolegi startuje i pożyczyłem mu aparat aby zrobił trochę pamiątkowych fotek i filmików.

Szukałem w necie jakichkolwiek informacji i zeeeerrrrrooooo !!!

Na stronach pzn.pl, skionline.pl (normalnie wstyd) itd, itd. nic nie ma, ani słowa.

Skandal, skandal, skandal.

Ponoć widziano na stoku TVP to może za kilka dni coś pokażą.

Czy w naszym kraju te zawody i narciarstwo nic nie znaczą ?

Wiem, że poziom może i słaby, ale informcja powinna być.

A PZN to powinien się cały podać do dymisji lub rozwiązać bo wygląda, że te mistrzostwa ma w d..ie.

Edytowane przez andy-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze na to że zobaczymy twoje zdjęcia :D

uuuu ale kolego... troche musisz pochamować swoją złość otóż tutaj jest wyraźnie napisane że w dn 19 - 20.03 br odbędą sie MP w SL i GS zarówno kobiet jak i meżczyzn, wiec nie tak zupełnie niegdzie w Tv nigdy o tym nie mowili choć wg mnie powinni ale skoro na PZNie pisze to znaczy że tak źle nie jest.

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale pewnie nie, że dzisiaj czyli 19.03.2009 zaczęły się w Szczyrku na Skrzycznem Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim. Ja wiem tylko dlatego, że córka kolegi startuje i pożyczyłem mu aparat aby zrobił trochę pamiątkowych fotek i filmików.

Szukałem w necie jakichkolwiek informacji i zeeeerrrrrooooo !!!

Na stronach pzn.pl, skionline.pl (normalnie wstyd) itd, itd. nic nie ma, ani słowa.

Skandal, skandal, skandal.

Ponoć widziano na stoku TVP to może za kilka dni coś pokażą.

Czy w naszym kraju te zawody i narciarstwo nic nie znaczą ?

Wiem, że poziom może i słaby, ale informcja powinna być.

A PZN to powinien się cały podać do dymisji lub rozwiązać bo wygląda, że te mistrzostwa ma w d..ie.

SKANDAL.

Zgadzam się z Tobą.

W Lutym były jakieś tam młodzieżowe międzynarodowe mistrzostwa czy spartakiada.

Nawet tego nazwać porządnie nie umiem,może to i moja wina.

Był duży baner reklamowy przed wjazdem do SzCyrku ale dwa przejazdy przez SzCyrk niedostatecznie mi utrwaliły nazwę tejże imprezy.

Gdyby to było nagłośnione w środkach masowego przekazu pewnie byłoby inaczej.

Z drogi głównej zobaczyłem na skoczni SKALITE skoczka.

Nawróciłem i ... ,jako żem ;)jest nadzwyczajnie leniwym człowiekiem i oszczędzam obuwie,podjechałem pod samą skocznię samochodem:rolleyes:.

Nie twierdzę ,że mają być tłumy jak pod Krokwią w Zakopcu na Pucharze Świata.

Ale sam fakt,że podczas rozgrywania zawodów da się wjechać pod samą skocznię już daje do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, trochę się zapędziłem i na stronie PZN faktycznie jest podany termin zawodów, ale dlaczego nie ma żadnych innych wiadomości np. w dziale aktualności, a pozostałe media milczą.

Jak kolega robiący zdjęcia się zgodzi (z pewnością się zgodzi) to parę fotek zapodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kiedyś coś takiego jak Puchar Beskidów choćby.

Lubiłem i jednocześnie nie lubiłem tej imprezy.

Lubiłem bo można było troszkę pooglądać,zawodników w akcji.

Sprzęt który mieli na sobie,ech aż ślinka ciekła...KASTINGER-y,ATOMIC-i ,to było "cóś"

Nie lubiłem bo zawodnicy i obsługa mieli pierwszeństwo,a krzesło było pojedyńcze:o.

No i "męska" (dzisiaj zwana FIS-ówką) była zamknięta. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No i "męska" (dzisiaj zwana FIS-ówką) była zamknięta. :mad:

Jak sądzę,chodzi Ci o czarną FIS na Skrzycznem-dziś również ciężko na niej pojeździć cały dzień,bo ciągle zamykają... :mad: Ostatnio właśnie byłem mocno wk ... ny,kiedy mi ją zamknęli po pierwszym przejeździe,a otwarto,kiedy było już lodowisko i muldy. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzę,chodzi Ci o czarną FIS na Skrzycznem-dziś również ciężko na niej pojeździć cały dzień,bo ciągle zamykają... :mad: Ostatnio właśnie byłem mocno wk ... ny,kiedy mi ją zamknęli po pierwszym przejeździe,a otwarto,kiedy było już lodowisko i muldy. :mad:

Ludzie :eek: a pozniej czytamy komentarze że w Polsce nikt nie potrafi jezdzić szybko na nartach... no oczywiscie że nie potrafi jak sie ludzie wku#@ają przy każdej okazji do trenowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj wyniki dzisiejszego giganta

Medaliści MP:

kobiety

1. Agnieszka Gąsienica-Daniel (AZS AWF Katowice) 2.12,21

2. Katarzyna Karasińska (Aesculap Jelenia Góra) 2.12,33

3. Dorota Kaczmarek (Śnieżka Karpacz) 2.13,35

mężczyźni

1. Maciej Bydliński (Sokół Szczyrk) 2.08,14

2. Maciej Kominko (AZS Zakopane) 2.10,12

3. Krzysztof Mazurek (AZS AWF Katowice) 2.10,56

za onet.pl

A w Stanach narciarstwo zjazdowe ponoć jest na 118 miejscu zainteresowań Amerykanów ,zaraz po jedzeniu hamburgerów na czas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mężczyźni

1. Maciej Bydliński (Sokół Szczyrk) 2.08,14

2. Maciej Kominko (AZS Zakopane) 2.10,12

3. Krzysztof Mazurek (AZS AWF Katowice) 2.10,56

:eek::eek: Widać że Maciek poszedł do przodu! Sezon z PŚ nie poszedł na marne ;) - 1.98 sek przewagi, miażdży naprawde ;)

A w Stanach narciarstwo zjazdowe ponoć jest na 118 miejscu zainteresowań Amerykanów ,zaraz po jedzeniu hamburgerów na czas;)

:D:D a średnia waga Amerykanina zbliża sie do 00 (dwóch zer) na budziku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie :eek: a pozniej czytamy komentarze że w Polsce nikt nie potrafi jezdzić szybko na nartach... no oczywiscie że nie potrafi jak sie ludzie wku#@ają przy każdej okazji do trenowania.

Trenowanie to jedno,a odebrana przyjemność,za którą się płaci,to drugie... Trudno się cieszyć,kiedy na kilka godzin ulubiona trasa jest zamknięta. :mad: Jest pogoda,mało ludzi,a tu znowu pozostaje jedynie Kaskada.Przecież nie będę czekał kilka godzin na otwarcie! :confused: A po iluś tam zjazdach kondycja siada,nawet u zawodowca.Lubię potrenować w ciężkich warunkach,ale jak to zrobić,kiedy się zamyka najlepszą ściankę? :confused: Mimo warunków,zdążyłem parę razy zjechać,tylko ja chciałem kilkanaście razy!Budżet też nie mam nieograniczony... Chciałbym po prosu choć jeden dzień pojeździć na FIS-ie od rana do wyczerpania fizycznego,może być oblodzona i zamuldzona,radzę sobie bez problemu,ale niech będzie dostępna... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co no trudno nie zrozumiesz tego, nigdy tam nie byłem (odemnie to bedzie z 400 km) i nie wiem jak ta czarna wygląda ale sadzac po twoim poziomie w profilu (6) to z techniką jeszcze na wypasie nie jest wiec czy nie lepiej trenować na czymś np czerwonym a starać jeździć zadaniowo i szlifować technike... do tego napewno są fajniejsze traski od tej czarnej, i wilk syty wtedy i owce (zawodnicy) całe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale pewnie nie, że dzisiaj czyli 19.03.2009 zaczęły się w Szczyrku na Skrzycznem Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim.

a kogóż to w kraju zakochanym w futbolu takie rzeczy interesują;)

Ponoć widziano na stoku TVP to może za kilka dni coś pokażą.

jak byłoby to coś w stylu "gwiazdy tańczą/jeżdżą na sniegu" to pewnikiem byłaby jakaś obszerna relacja:rolleyes:

Czy w naszym kraju te zawody i narciarstwo nic nie znaczą ?Wiem, że poziom może i słaby, ale informcja powinna być.

nie ma mediów , nie ma sponsorów , nie ma wyników - koło się zamyka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co no trudno nie zrozumiesz tego, nigdy tam nie byłem (odemnie to bedzie z 400 km) i nie wiem jak ta czarna wygląda ale sadzac po twoim poziomie w profilu (6) to z techniką jeszcze na wypasie nie jest wiec czy nie lepiej trenować na czymś np czerwonym a starać jeździć zadaniowo i szlifować technike... do tego napewno są fajniejsze traski od tej czarnej, i wilk syty wtedy i owce (zawodnicy) całe...

Wiesz,poziom wpisałem jak sam czuję,ale ta traska daje mi sporo przyjemności,wręcz ją ubóstwiam(mimo pewnych niedogodności).Nie mam żadnych kłopotów z jej pokonaniem,co ciekawe,większość woli zsuwać się(czy zeskakiwać dziwacznie)po muldach,ja pcham się na środek na lód... :D Nartki trzymają znakomicie,pełna kontrola,po prostu miodzio! :) Nie wiem jak to wygląda z zewnątrz,bo nikt mnie jeszcze nie sfilmował,ale doświadczony kolega twierdzi,że jest dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie :eek: a pozniej czytamy komentarze że w Polsce nikt nie potrafi jezdzić szybko na nartach... no oczywiscie że nie potrafi jak sie ludzie wku#@ają przy każdej okazji do trenowania.

tu jest sedno sprawy chyba... ludzie nie są pomocni, są zawistni i to jest najwiekszy problem, z każdym sie dogadasz a z polakiem nie! i to jest potwierdzone, każdy wymaga wyników (sponsorzy opinia publiczna) ale nikt nie zauważa problemów! :(

:eek::eek: Widać że Maciek poszedł do przodu! Sezon z PŚ nie poszedł na marne ;) - 1.98 sek przewagi, miażdży naprawde ;)

Poszedł do przodu i uzupełnił braki które miał wczesniej choć nie wyglądał na szybkiego to wsypał chłopakom dość sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest sedno sprawy chyba... ludzie nie są pomocni, są zawistni i to jest najwiekszy problem, z każdym sie dogadasz a z polakiem nie! i to jest potwierdzone, każdy wymaga wyników (sponsorzy opinia publiczna) ale nikt nie zauważa problemów! :(

Może szerzej co masz na myśli? :confused: Ja się wk ... m o to,że na stronie COS ani wzmianki o zawodach,ale kasę czerpią że chej! :P Rozumiem,że zawodnicy gdzieś trenować muszą,ale wystarczy napisać,czy to takie trudne? :confused: Płacę(nie mało)-wymagam,chyba normalne?Gdybym wiedział,może pojechałbym gdzie indziej i po problemie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może szerzej co masz na myśli? :confused: Ja się wk ... m o to,że na stronie COS ani wzmianki o zawodach,ale kasę czerpią że chej! :P Rozumiem,że zawodnicy gdzieś trenować muszą,ale wystarczy napisać,czy to takie trudne? :confused: Płacę(nie mało)-wymagam,chyba normalne?Gdybym wiedział,może pojechałbym gdzie indziej i po problemie. :)

i tu się z Johnnym wyjątkowo:D zgodzę . Powinna być zawsze jakaś informacja albo na stronie , albo przynajmniej w kasie.Mamy wtedy wiedzę i możemy wybierać , a tak to płacimy za jakiś pakiet usług 100% wartości , a dostajemy np.70% - chyba coś jest tutaj nie tak.

A do trenujących zawodników nic nie mam , szkoda tylko że wyniki mają raczej mizerniutkie:rolleyes: , no ale też nie wszystko od nich zależy itd. , itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykanie tras dla trenujących zawodników jest normą w Alpach - tylko tam to nie problem przeważnie gdyż obok jest wiele km innych trasek. W Gardenie raz specjalnie przebujałem sie z Campinoi gdzie był tłum na spokojnego Setura bo tam jest fajna czarna trasa - a tu zonk - zajęta przez zawodników - no to trzeba wracać bo tam pozostałe trasy są kiepskie i strata godziny (a jezdziłem razem 3 bo sie zmienialiśmy z żona). Ale w innych wypadkach lubiłem takie traski bo popołudniami gdy oni kończyli to na nich były najlepsze warunki - gładko, bardzo twardo i do tego pusto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykanie tras dla trenujących zawodników jest normą w Alpach - tylko tam to nie problem przeważnie gdyż obok jest wiele km innych trasek.

no właśnie - tylko tam jest tych kilometrów do bólu i wyłaczenie jednej czy dwu tras to zaden problem

a u nas jak jest jedna lub dwie trasy , to wydzielenie jakiejkolwiek części w znacznym już stopniu ogranicza możliwości swobodnej jazdy.

Tak jak napisałem , do trenujących/startujących w zawodach nie mam absolutnie nic (gdzieś i kiedyś to muszą robić ) , tylko że jeżeli płace za karnet full ,a mogę jeździć tylko po części trasy (bo nie mam możliwości przenieśc się na inną;) ) to "trochę" mnie to wkurza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...