Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ceny nowego sprzętu


KAMYKI

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzę sobie po sklepach, bo niby przeceny, ale jakoś nie widać ich za bardzo. Sprzedawcy zapowiadają podwyższkę sprzętu na początku przyszłego sezonu o ok. 30 % (twierdzą, że cena euro to wymusi). Nie wiem, czy im wierzyć, jak uważacie, czy ktoś z forumowiczów ma jakieś pojęcie o tym?

Pytam, bo zamierzam kupić coś już teraz i nie wiem czy się spinać, czy poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH]509[/ATTACH]a nie lepiej omeglassa :D moja córka jeździła na takich ostatnie 2 lata i bardzo zadowolona

A może Fischery, mój syn jeździ też 2 lata i super mu szło... teraz ma przerwę..., a co będzie po tym to nie wiadomo lista firm jest długa;)

xx_192_small_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że warto kupić teraz. Nie ma mądrych i nikt nie przewidzi co stanie sie z kursem Euro ale na dziś mało kto go widzi poniżej 4 zł więc ceny będa na pewno wyższe. Nie liczyłbym też na specjalne obniżki u producentów - przy dzisiejszym przepływie informacji mało kto produkuje na magazyn, bardzo szybko ogranicza sie skale produkcji czego przykładem jest gwałtowne załamanie danych w prawie każdej dziedzinie gospodarki światowej. Firmy szybciej przestały produkować niż się wszystkim ekonomistą wydawało. Teraz ceny są bardzo "przyjemne" i naprawdę można złapać okazje. Ja wykorzystałem ten sezon na wymianę sprzętu i ciuchów dla całej rodziny i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo ceny sprzetu beda na przyszly sezon wyzsze nawet 30% przez drogie euro i dolara a jedna ze znanych mi firm, info wiarygodne ceny sprzetu ustala sie juz na poczatku roku:(

Jakbym jakiego cynka miał w tym roku.

Doposażyłem siebie+moją lepszą ponoć połówkę i chyba w przyszłym roku nic nie będę musiał kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzę sobie po sklepach, bo niby przeceny, ale jakoś nie widać ich za bardzo. Sprzedawcy zapowiadają podwyższkę sprzętu na początku przyszłego sezonu o ok. 30 % (twierdzą, że cena euro to wymusi). Nie wiem, czy im wierzyć, jak uważacie, czy ktoś z forumowiczów ma jakieś pojęcie o tym?

Pytam, bo zamierzam kupić coś już teraz i nie wiem czy się spinać, czy poczekać.

No cóż nie jestem góru w tym temacie ale moim skromnym zdaniem kup to co teraz jest w dobrej cenie można teraz trafic na okazję :) no chyba żśe ważniejszyjest lans :) wybór należy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item585533042_narty_dynastar_venus_154_wys_0zl_rabat_40_wa_wa.html#gallery

z dynastarow jeszcze te mi sie podobaja ...

tylko ze ja na nartach tak sie znam ze moge powiedziec ze mi sie podobaja i na tym koniec ... moze jak bym je przetestowala to bym mogla cos wiecej o nich powiedziec ... na parametrach sie nie znam ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item585533042_narty_dynastar_venus_154_wys_0zl_rabat_40_wa_wa.html#gallery

z dynastarow jeszcze te mi sie podobaja ...

tylko ze ja na nartach tak sie znam ze moge powiedziec ze mi sie podobaja i na tym koniec ... moze jak bym je przetestowala to bym mogla cos wiecej o nich powiedziec ... na parametrach sie nie znam ;/

Te chyba nawet ładniejsze... :) Przynajmniej wizualnie obie pary super! :) Niestety też raczej mało znam się na nartkach,jedynie co nieco na tych typowo sportowych Rossignola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja sie na rossignolach /z wyporzyczalni/ uczylam jezdzic ... jak bym te narty mogla kupic to bym sie chyba 10 min nie zastanawiala !!! byly boskie !!! ale ze to stary model to za cholere nie mozna ich dostac ... teraz sa lepsze ...

to byly narty z serii T-POWER ... mrauuu

Edytowane przez mea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz Rosoły stare to mam takie w niezłym stanie

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=76&id_modelu=55

Żona sobie chwaliła:D

A jak nowe to lepiej te:

http://www.rossignol.com/IV/attraxion-i-chocolate_RA8EA03_product_ski-women-skis-all-mountain.html

Kolory są rózne chyba ale niebieski nie występuje. Za to nieźle jeżdrzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz Rosoły stare to mam takie w niezłym stanie

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=76&id_modelu=55

Żona sobie chwaliła:D

A jak nowe to lepiej te:

http://www.rossignol.com/IV/attraxion-i-chocolate_RA8EA03_product_ski-women-skis-all-mountain.html

Kolory są rózne chyba ale niebieski nie występuje. Za to nieźle jeżdrzą

te stare roski to nie ten model na ktorym sie uczylam ... a te nowe ... narazie drogawe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, do nauki to one się raczej nie nadają, to raczej stabilne narty damskie do jazdy średnim i długim skrętem - do szybkiej jazdy. Ale można je też spokojnie ciągnąc ześlizgiem i nie buntują się. Vipery to były bardzo udane modele. A te Attraction to można poszukać zeszłorocznych, jedynki powinno się trafić w okolicach cen nart, które linkowałaś, może troszeczkę drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Axium T-POWER;)

najprawdopodobniej ... bylo ich duuuzo na soszowie w wyporzyczalni ... uczylam sie jezdzic wlasnie tam /jak jeszcze moglam sobie finansowo na to pozwolic/ i mialam "swoj" egzemplarz :) na koniec sezonu probowalam je odkupic ale sie wlascicielka nartusa nie zgodzila ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...