Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 09/10


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwester - Polczakowka. Najdziwniejsza była jazda Zakopianką po 23 - do Myślenic nie napotkałam żadnego samochodu, dalej, na odcinku do Lubnia -2! Mgła, ale droga tak oznaczona, że całkiem dobrze się jechało. Ciekawe, kiedy zdarzy mi się jeszcze jechać w takiej pustce :D?

W Rabie Niżnej, przez którą jechałam właśnie o północy jakiś pan machał, zatrzymałam się i cofnęłam - usłyszałam życzenia szczęśliwego Nowego Roku :).

Warunki dobre, już nie taki lodowiec, jak 2 ostatnie razy - jazda przypominała wiosenną po firnie;). Mało rozjeżdżone, ludzi rozsądna ilość (siłą rzeczy, po północy, wcześniej nie wiem). Fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś może dzisiaj w Nowej Osadzie albo na Szosowie jakie są tam warunki da się jeszcze pojeździć Dziękuje za informacje .

Wczoraj słyszałem z pewnej ręki,że na Soszowie jeździć się da,ale mocno zalodzone i są przetarcia.

Na nowej Osadzie byłem 30.12.2009 - relacja jest parę postów niżej.Biorąc pod uwagę ile było śniegu,powinno być przyzwoicie i bez kamieni. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poleci jakiś wyciąg w Szczyrku na dzisiejsze popołudnie Dziękuję

:eek::eek::eek:

Przy obecnej ilości śniegu,boję się polecać cokolwiek. :(

Myślałem też zrobić wypad na Nową Osadę,albo Żar,ale chyba odczekam parę dni-trochę mało tego śniegu,a do tego właśnie po południu strasznie dużo ludzi bywa. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek::eek::eek:

Przy obecnej ilości śniegu,boję się polecać cokolwiek. :(

Myślałem też zrobić wypad na Nową Osadę,albo Żar,ale chyba odczekam parę dni-trochę mało tego śniegu,a do tego właśnie po południu strasznie dużo ludzi bywa. :(

Na Żarze patrząc z drogi to wygląda to nieźle a od rana pada śnieg wieczorem jest tam przyzwoicie bez dużych kolejek Kolega mi dziś mówił że warunki są tam dobre w nocy też był mrozik więc na 80% wybiorę się na Żar

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś siostra wybrała się na Nową Osadę, dzwoniłem do niej około 11. i okazuje się że śnieg dopiero zaczynał tam jako tako lecieć , podobno jeszcze w górach trawę widać, stok podobno ładnie przygotowany tylko że masakryczne kolejki na wyciąg przez które zrezygnowała z dalszej jazdy, w kolejce się stoi po 20 min a nawet dłużej, droga wyjazdowa z parkingu zapchana

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Co do góry Żar to przejeżdżałem tamtędy w sylwestra zatrzymałem się i na moje oko warunki całkiem całkiem było trochę ludzi ale nie było znów tłoczno przetarć nie widziałem ale wkoło prawie zero śniegu tylko na stoku jest :) tutaj macie info z stronki http://www.pkl.pl/zima/zimowa-oferta/gora-zar/kolej-linowo-terenowa-gora-zar/warunki-pogoda.html?tx_pbpklskiweather_pi1[showUid]=5&cHash=a68f880cdb Sorry nie zauważyłem że kolega już napisał poniżej :)

Edytowane przez matis991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żar

Witam.właśnie wruciłem z Żar-u i.... warunki jak na ta pogode ok(-5 st. sniegu 30-50cm warunki dobre-info wg.tablicy informacyjnej) nawet bym powiedział że byłem miło zaskoczony no ale po pierwszym zjeździ i podjechaniu pod dolną stacje zemdliło mnie na widok 1000000 ludzi!!!!!Wjechałem 5 kolejką nie patrząc na zegarek.No i się poddałem.Byłem z synkiem(4 lata) który miał pierwszy raz narty na nóżkach i chyba troche przesadziłem chociaż synkowi sie podobało ale na moje oko sie męczył.Ale widac ze zapału mu nie brakuje i bedzie narciarzem.(pytał sie cały czas czemu "ci z jedną nartą nam przeszkadzaja i leżą na środku:rolleyes::rolleyes::rolleyes:)oczywiście już zaliczył orczyk i jest nadzieja ze coś z tego będzie.

No ale z frekwencji to jestm hmmmm zadowolony.

Zakończyłem wypad na 2 zjazdach o 14.

pozdrawiam i polecam stok ale nie w takie weekendy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzyczne

hejka,

15minut temu rozmawiałem z kobietą ze schroniska na Skrzycznem i mówiła, że dziś warunki były ok i można pojeździć na kaskadzie i na fisie...

jutro rano będę tam na 100% i zdam relację wieczorkiem (może nawet zrobię parę fotek)

pozdrawiam wszystkich narciarzy i rki :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

15minut temu rozmawiałem z kobietą ze schroniska na Skrzycznem i mówiła, że dziś warunki były ok i można pojeździć na kaskadzie i na fisie...

jutro rano będę tam na 100% i zdam relację wieczorkiem (może nawet zrobię parę fotek)

pozdrawiam wszystkich narciarzy i rki :):):)

Pogratulować zaufania.:P;)

Warunki muszą być ....piiiiiiiiiiiiii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o godzinie 17.00 byłem na Żarze ludzi masakra 20 minut stania do kasy jak zwykle tylko jedna kasa czynna potem drugie 20 minut czekania na wyjazd kolejką . Jeździłem tylko na orczyku po wyjściu z kolejki kamienie pod śniegiem. ogólnie warunki dobre na orczyku jeszcze w miarę fajnie nie za dużo ludzi delikatny tylko lodzik bez kamieni natomiast im bliżej dołu tym wielkie lodowisko i nie wiem jakim cudem jakieś kamienie w niektórych miejscach , armatki chodzą na ful i pada śnieg to myślę że jutro będą lepsze warunki , więc swoją dzisiejszą przygodę zakończyłem na orczyku odechciało mi się stania po 20 minut w kolejce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o godzinie 17.00 byłem na Żarze ludzi masakra 20 minut stania do kasy jak zwykle tylko jedna kasa czynna potem drugie 20 minut czekania na wyjazd kolejką . Jeździłem tylko na orczyku po wyjściu z kolejki kamienie pod śniegiem. ogólnie warunki dobre na orczyku jeszcze w miarę fajnie nie za dużo ludzi delikatny tylko lodzik bez kamieni natomiast im bliżej dołu tym wielkie lodowisko i nie wiem jakim cudem jakieś kamienie w niektórych miejscach , armatki chodzą na ful i pada śnieg to myślę że jutro będą lepsze warunki , więc swoją dzisiejszą przygodę zakończyłem na orczyku odechciało mi się stania po 20 minut w kolejce .

Ja w takich warunkach,przestaje być narciarzem.:):):)

Miałem propozycje wyjazdu jutro na Żar.:(

Zaproponowała mi to córka.:eek:

Jestem mocno zmartwiony.......córka musi mnie nie kocha.:o

=========================================

"Bo taki głupi to ja już nie jestem...

...może głupi ale taki to już nie."

Żeby za własne ciężko zarobione pinionżki cierpieć katusze stania w kolejkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich warunkach,przestaje być narciarzem.:):):)

Miałem propozycje wyjazdu jutro na Żar.:(

Zaproponowała mi to córka.:eek:

Jestem mocno zmartwiony.......córka musi mnie nie kocha.:o

=========================================

"Bo taki głupi to ja już nie jestem...

...może głupi ale taki to już nie."

Żeby za własne ciężko zarobione pinionżki cierpieć katusze stania w kolejkach.

Jutro na twoim miejscu nie jechał bym na Żar też pewnie będzie masakra lepiej w tygodniu mniej ludzi a z trasą to nigdy nic nie wiadomo dziś tylko w miarę było na orczyku a reszta trasy to prawie lodowisko . Myślę że może ci lepiej podjechać troszkę dalej na Słowację http://www.ski-gruniky.sk/index.php

Warunki powinny być dobre bo pada śnieg i naśnieżają a pewnie będzie bez lodu nie to co na Żarze ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich warunkach,przestaje być narciarzem.:):):)

......

Żeby za własne ciężko zarobione pinionżki cierpieć katusze stania w kolejkach.

Chyba doszedłem do tego samego "etapu" w życiu... ;)

Więc nigdzie się ostatnio nie ruszam. :eek::(

To ma być przyjemność,a nie ciągłe przepychanki,półgodzinne oczekiwanie na zbawienie(jazdę do góry),a później walka o przeżycie(jazda w dół)... :eek::D

Kocham narty,ale... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,że wiekszość kolegów mieszka w okolicach Bielska,to może troche wiadomości z moich okolic(Wrocław).Byłem dzisiaj w Jańskich Łazniach,trasy wszystkie czynne do gondoli czekałem max 10 minut ,a do krzesełek na praktycznie bez kolejek.Trasy twarde ale równe,minus był tylko taki że padał śnieg i dodatkowo armatki na całej długości tras.

Z pozdrowieniami Noworocznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Żarze jest jak w Lidlu :D:D:D dużo ludzi ale tylko jedna kasa czynna:D:D:D

Na Żar to lepiej jechać w tygodniu wieczorem to wtedy jest jeszcze przyzwoicie o ile oczywiście jest śnieg i nie ma kamieni

:D:D:D Hahaha,to prawda.

Lubię Żar,da się tam fajnie pojeździć,ale w okresie międzyświątecznym i później ferii jest tam strasznie tłoczno.Może jak sypnie coś więcej i otworzą więcej ośrodków w Beskidach,to się trochę rozluźni. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relacja z Nowej Osady z soboty w godz. od 11 do 16:rolleyes:

warunki na stoku dla mnie fajne:D

ludzi za dużo za dużo;):D przez to kolejki ojjjjjjjj za długie zdecydowanie wole teraz wyjazdy w tygodniu i zjazdy od 16 do 21:):)

wyjazd trwał ponad pół godziny od Osady do ronda do Centrum :eek::(

nogi mnie bola nie od jazdy ale od stania w kolejce:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...