Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 09/10


JC

Rekomendowane odpowiedzi

:eek:Podbiliśmy sąsiadów, oni nas:eek::eek:

:D:D

trochę się rozpędziłem z tą zmianą granic:);) , ale w sumie jest to Euroregion Tatry więc można powiedzieć "prawie" jak u nas:) . A że górki mają fajne i "trochę " bardziej zależy im na narciarzach , więc wolę nartować "tam" niż "tu" i tak jakoś sam dla siebie część tej Słowacji zaanektowałem ;)

czy Ty masz słowackie korzenie?

nie , jam jest biało-czerwony z dziada pradziada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie sezonu 2009/2010

Hej!

Sezon rozpoczęty w Strednicy u stóp Hawrania i Murania w Tatrach.

Przeczytałem tylko rano informacje Miśka o tym, że Strednica rusza i w 10 minut byłem gotowy do odlotu:).

Droga z Zakopanego do Łysej jak zawsze przepiękna w zimie i trudna w jeździe. No, ale chyba z 20 minut zajął mi dojazd, karnet za 7 E, przypinka i jazda. Warunki dobre, wrażenie pełnej zimy, choć ciepło mi było, ale to chyba z wrażenia.

Pojeździłem z 3 godziny - było fajnie, jak na pierwszy raz i stoczek o długości ok. 400 metrów. Ludzi trochę było, ale spoko.

Zdjęcia i filmy

Edytowane przez Bończa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Sezon rozpoczęty w Strednicy u stóp Hawrania i Murania w Tatrach.

Przeczytałem tylko rano informacje Miśka o tym, że Strednica rusza i w 10 minut byłem gotowy do odlotu:).

Poproszę o wagę do reputacji :D

Hej!Droga z Zakopanego do Łysej jak zawsze przepiękna w zimie i trudna w jeździe. No, ale chyba z 20 minut zajął mi dojazd, karnet za 7 E, przypinka i jazda. Warunki dobre, wrażenie pełnej zimy, choć ciepło mi było, ale to chyba z wrażenia.

Pojeździłem z 3 godziny - było fajnie, jak na pierwszy raz i stoczek o długości ok. 400 metrów. Ludzi trochę było, ale spoko.

Zdjęcia i filmy

Coś na niebiesko wszystko? Czy ja mam problem z wyświetlaniem?

Droga na filmie jak w zimie - tylko jeszcze czarna.

Da radęna letnich-znajomi się wybierają... a zimówki w przechowalni ...

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: mysiauek

Reputację Ci chciałem dać zaraz po przyjeździe:), ale system nie pozwala - widocznie wcześniej Ci dawałem.

Pierwszy raz w tym Zdiarze jeździłem i jak na początek zimy całkiem fajna miejscówka.

Na letnich zdecydowanie odradzam - ten odcinek na filmie akurat był czarny, ale poza tym ciężkawo i teraz znów pada śnieg.

Zdjęcia na niebiesko rzeczywiście - chyba aparat w telefonie nie daje rady przy takiej ilości bieli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele koło 8ej kazał dzwonić czy się będzie dało jeździć. Przekazuje nr dla zainteresowanych 33 817 86 20

:D Dzwoniłem właśnie....:D

Sympatyczna(poważnie!) pani w kasie odebrała telefon, na moje pytanie czy kolej chodzi odpowiedziała że tak, kolej jest czynna.

Dalej panią zapytałem o warunki narciarskie, no to mi pani odpowiedziała że w tej sprawie mi nic nie powie bo ona tam do góry nie widzi, czy są warunki narciarskie, czy ich nie ma:D

Byłem uparty...

...i drążę temat dalej z panią, pytam podchwytliwie czy są narciarze?

tak są

...więc pytam czy są zadowoleni?

ona nie wie

więc próbuję jeszcze od innej strony:

pytam czy na buziach mają rogaliki i w którą stronę zakrzywione do góry:) czy na dół:mad:

pani na to: jakie rogaliki

:D

No to zapytałem jeszcze czy ratraki chodziły?

A pani na to:

Panie kochany, ale jakie ratraki...

:D:D:D

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu chciałem panią z kasy przeprosić za zrobienie zamieszania :D i już rozumiem że była rozdrażniona pytaniem "czy wyciąg chodzi , a jakie są warunki" i nie miała ochoty rozwijać tematu, ale żeby powiedzieć "panie u nas sezon dopiero od grudnia" no byłem i pojeździłem nie ja jeden. Na własne oczy widziałem wyciągi chodziły a że od połowy października to już nie moja wina proszę pani z kasy :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może podsumujmy gdzie można było normalnie ( tzn. uruchomione wyciągi i trasy przygotowane) ponartować w ten weekend.

w Polsce to nie mam pojęcia , bo nawet SB nic konkretnego nie wyciągnął od Pani w kasie:D

a na Słowacji :

Strednica

Skizabava Hrustin

tyle ja wiem na 100%

Dodam jeszcze Vratną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na SkiZabavie w Hrustinie. Warunki, powiem krótko: jak w środku sezonu:) Jedyne to czego można sie było przyczepićto mgła.

PS. Będzie mała fotorelacja:)

a jak z dojazdem ?

bo na stronce pisali coś (o ile dobrze sobie przetłumaczyłem ze słowackiego nan nasz:o:) ) o słabym przygotowaniu drogi dojazdowej

no i czekam na zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie melduję się ze Sztubaja:D Przyjechałem jakieś 2 godzinki temu z Warszawy przez Cieszyn, Bratysławę i dalej Westautobahnem na Insbruck do Neustift im Stubaital. Droga minęła Ok poza faktem że od Częstochowy do samego Salzburga lało nonstop. Od Salzburga do kwatery waliło śniegiem na maksa. Ale co tam - napęd 4x4 i dobre oponki zrobiły swoje i dojechałem bezproblemów i bez żadnych korków:) w dolinie od 1300 m do 1700m na stacji dolnej gondolek w Mittelbergu biało..... Śniegu na lodowcu podobno jest full w/g gospodarzy. Nie pamietają tak dobrych warunkow od wielu lat tak wcześnie w październiku. 40 km tras jest otwartych i zjazd do stacji pośredniej Gamsgaarten. Jutro, pojutrze i w środę ma być pełna lampa na górze więc będzie git i foty do wrzucenia:D Zostaję tu do przyszłego piatku więc postaram się po trochu opisać jak naprawdę tam na górze wygląda i jak się jeździ.

Pozdr.

/Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu chciałem panią z kasy przeprosić za zrobienie zamieszania :D i już rozumiem że była rozdrażniona pytaniem "czy wyciąg chodzi , a jakie są warunki" i nie miała ochoty rozwijać tematu, ale żeby powiedzieć "panie u nas sezon dopiero od grudnia" no byłem i pojeździłem nie ja jeden. Na własne oczy widziałem wyciągi chodziły a że od połowy października to już nie moja wina proszę pani z kasy :)

pozdrawiam

jakies dowody w postaci zdjec ?? najlepiej z datownikiem dla niedowiarkow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z dojazdem ?

bo na stronce pisali coś (o ile dobrze sobie przetłumaczyłem ze słowackiego nan nasz:o:) ) o słabym przygotowaniu drogi dojazdowej

no i czekam na zdjęcia

Droga, od wyjazdu z ostatnich zabudowań Hrustina tragiczna. Omijając jedną dziure wpadało się do jeszcze większej. Błoto, zwłaszcza na parkingu tez dawało się we znaki:)

Obiecane zdjęcia:

http://zapodaj.net/d852f9bda552.jpg.html

http://zapodaj.net/9724355076d1.jpg.html

http://zapodaj.net/eab0148eb8d2.jpg.html

http://zapodaj.net/8c041dbd2e61.jpg.html

http://zapodaj.net/4a2c72606eb7.jpg.html

http://zapodaj.net/dd4c34588e1c.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z dojazdem ?

bo na stronce pisali coś (o ile dobrze sobie przetłumaczyłem ze słowackiego nan nasz:o:) ) o słabym przygotowaniu drogi dojazdowej

no i czekam na zdjęcia

Droga od ostatnich zabudowań Hrustina tragiczna. Mijając jedna dziurę wpadało sie do jeszcze większej. Dodatkową atrakcją było błoto, zwłaszcza na parkingu.

Obiecane zdjęcia:

mlpa18016123.jpg

mlpa18016342.jpg

mlpa180164.jpg

mlpa180170.jpg

mlpa180191.jpg

mlpa180173.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Dzwoniłem właśnie....:D

Sympatyczna(poważnie!) pani w kasie odebrała telefon, na moje pytanie czy kolej chodzi odpowiedziała że tak, kolej jest czynna.

Dalej panią zapytałem o warunki narciarskie, no to mi pani odpowiedziała że w tej sprawie mi nic nie powie bo ona tam do góry nie widzi, czy są warunki narciarskie, czy ich nie ma:D

Byłem uparty...

...i drążę temat dalej z panią, pytam podchwytliwie czy są narciarze?

tak są

...więc pytam czy są zadowoleni?

ona nie wie

więc próbuję jeszcze od innej strony:

pytam czy na buziach mają rogaliki i w którą stronę zakrzywione do góry:) czy na dół:mad:

pani na to: jakie rogaliki

:D

No to zapytałem jeszcze czy ratraki chodziły?

A pani na to:

Panie kochany, ale jakie ratraki...

:D:D:D

Dzięki za odwiedzenie mnie od tego głupiego pomysłu nartowania na Skrzycznem... Ale się poskładałem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...