Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 09/10


JC

Rekomendowane odpowiedzi

To już mały skandal jest;) pojechali na narty już parę dni temu i ani jednej relacji lub małej informacji, czy się jeździ, jakie warunki...

Proponuje po powrocie jakąś karę :)

Ja aż się boję co to będzie jak wrócą, bo wiecie oni mają z sobą narty do testów;)... wiece co się może dziać;)

A tak na poważnie to się doczekać nie mogę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie to się to robi w Turracher Hohe, o 5:30 już 2 skutery stały i w kiosku od Kornockbahn się świeciło, a od 7 to ruch taki że boję się co by ratraki się nie porozbijały, no i na stronie taki komunikat:

Am Samstag dem 14.11.2009 starten 2 weitere Anlagen, die Kornockbahn und der Überungswiesenlift in die Wintersaison.Wir freuen uns auf Ihren Besuch!

No a po 2 stronie drogi też ciężka praca, tylko inaczej:p, 8:15 to już warsztat rozstawiony:):

http://pl.bergfex.com/turracherhoehe/webcams/c367/#/turracherhoehe/webcams/c370/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mały skandal jest;) pojechali na narty już parę dni temu i ani jednej relacji lub małej informacji, czy się jeździ, jakie warunki...

Proponuje po powrocie jakąś karę :)

Pitztal 06-11.11.2009. Naprzemiennie opady śniegu i słońce z przewagą słońca na górze. Generalnie jest dużo lepiej ze śniegiem niż w zeszłym roku.

W poprzednim sezonie naturalny śnieg od 2500 w górę.

My mieszkaliśmy na 1500 m i tak ze 20 cm było. W dolinie praktycznie codziennie coś sypnęło. Moje prognozy są takie, że w grudniu ośrodki, które planowały otwarcie na przełomie 11/12 będą miały dobre ku temu warunki.

Na lodowcu wszystkie trasy czynne. Śniegu pod dostatkiem można się

wyjeździć pod warunkiem, że się trzeciego dnia rano nie wy.....sz tak, że cały bark do dzisiaj sztywny.

PS dostępu do neta nie mieliśmy a i czasu na to nie było. Nawet ani jednej fotki nie strzeliłem. Koledzy coś mi podrzucą to wkleję.

Dalsza część relacji jak trochę ochłonę.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z Mölltaler Gletscher, warunki swietne, armatki pracowały, ratraki smigały, dużo tyczek rozstawionych dla slalomowców, troche oblodzony ostatni odcinek trasy nr 9 ale pozatym nic tylko smigać, dużo Polaków było, jak zrzucę fotki z aparatu to wrzucę co nieco, życzę udanego sezonu hejo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Stary zakopiański góral mówił że na pewno w połowie grudnia spadnie śnieg , mówił że zawsze jak spadnie trzeci opad to się już utrzyma oby się jego prognozy sprawdziły .

. Górale mówią, że pierwsze śniegi zdarzały się już nawet na początku września, ale prawdziwa mroźna zima rozpocznie się, kiedy śnieg spadnie po raz trzeci. Jak mówią, skoro lato było słoneczne, to zima musi być sroga i mroźna.

no to już w takim razie trzeci śnieg

możemy więc uznać ,że zima rozpoczęta:)

:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...