Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 09/10


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem stronki różnych ośrodków,szukałem jakiś wieści. :rolleyes:

Na stronach Soszowa znalazłem nową opcję karnetu - 5 dni za 370 zł(jeden dzień 74 zł) :eek:,ale za to można te dni wykorzystać dowolnie(podobnie jak na Stożku). :)

Wisła Nowa Osada - jak na razie jest tylko info o kończącej się budowie krzesła,które będzie działać już w tym sezonie(chyba dotrzymali terminu).

Jest też cennik: 10 wyjazdów za 30 zł - nie wiem jak długa jest trasa,ale to chyba bardzo przyzwoita cena. :rolleyes:

I niespodzianka!Od godziny 8.00 do 9.00 codziennie jeździmy za darmo!!! :cool:

Raczej na pewno chodzi o godziny ranne,więc Mysiek może być niepocieszony... :D

Patrzyłem na stronki GAT :eek: ,ale tam żadnej wzmianki o możliwym terminie rozpoczęcia sezonu. :confused:

COS Skrzyczne - tu też nic nie piszą,ale jest za to nowy cennik...

Teraz wyjazd jedną częścią krzesełka będzie kosztować 6 zł! :eek: Podobnie orczykiem przy FIS-ie.

Pojawiła się też karta dzienna z iście alpejska ceną: jedyne 90 zł!!! :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem stronki różnych ośrodków,szukałem jakiś wieści. :rolleyes:

Na stronach Soszowa znalazłem nową opcję karnetu - 5 dni za 370 zł(jeden dzień 74 zł) :eek:,ale za to można te dni wykorzystać dowolnie(podobnie jak na Stożku). :)

Wisła Nowa Osada - jak na razie jest tylko info o kończącej się budowie krzesła,które będzie działać już w tym sezonie(chyba dotrzymali terminu).

Jest też cennik: 10 wyjazdów za 30 zł - nie wiem jak długa jest trasa,ale to chyba bardzo przyzwoita cena. :rolleyes:

I niespodzianka!Od godziny 8.00 do 9.00 codziennie jeździmy za darmo!!! :cool:

Raczej na pewno chodzi o godziny ranne,więc Mysiek może być niepocieszony... :D

:eek:

na nowej osadzie będzie nowy cennik:) oby podobny do tego w istebnej a nie do tego z soszowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła Nowa Osada - jak na razie jest tylko info o kończącej się budowie krzesła,które będzie działać już w tym sezonie(chyba dotrzymali terminu).

Jest też cennik: 10 wyjazdów za 30 zł - nie wiem jak długa jest trasa,ale to chyba bardzo przyzwoita cena. :rolleyes:

I niespodzianka!Od godziny 8.00 do 9.00 codziennie jeździmy za darmo!!! :cool:

Raczej na pewno chodzi o godziny ranne,więc Mysiek może być niepocieszony... :D

Akurat jak jestem na Nowej Osadzie to od rana :)

I zawsze za darmo cały dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych - z pracy mi fundują razem z żarciem.

Bez jedzonka bym się nie ruszył :)

Z tego co wiem to chyba 6-7.01.2010 mamy już weekend rezerwacje więc do tej pory muszą ruszyć :)

To zarąbiście!Tylko pozazdrościć! :rolleyes:

Ja w robocie jestem ganiony za narty... :eek: ,lecą tylko słówka typu: poj%#@^o Cię,pi&%i jak ch%@.... :eek:

Mam nadzieję,że otworzą choć na święta,tylko z tym śniegiem chyba będzie lipa. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mysiek jest na nowej osadzie to dla zykłych nartowników na dole stoi szlaban :mad: dobrz że im sie to nie często zdarza :D

Dobrze,że choć podał datę :) ,ale bym się wk... urzył,jakbym tak przyjechał z rana a tu zamknięte. :eek:

Rzuciłem okiem na 16-dniową prognozę pogody - no to idzie sezon! :rolleyes::D

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu poczytałem i co w miniony weekend sam maiłem okazję zaobserwować to widzę,że patrzeć muszę minimum jakieś 600km w daaalllllll.

I patrzę na razie za pomocą web-kamer.

I moja dusza się raduje.

A na te na razie siermiężne warunki śniegowe moich nowych nartek nie wystawię.

Nie dam ich na zmarnowanie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła Nowa Osada - jak na razie jest tylko info o kończącej się budowie krzesła,które będzie działać już w tym sezonie(chyba dotrzymali terminu).

Jest też cennik: 10 wyjazdów za 30 zł - nie wiem jak długa jest trasa,ale to chyba bardzo przyzwoita cena. :rolleyes:

I niespodzianka!Od godziny 8.00 do 9.00 codziennie jeździmy za darmo!!! :cool:

Raczej na pewno chodzi o godziny ranne,więc Mysiek może być niepocieszony... :D

Spieszę poinformować, że to są godziny poranne.

Na Nowej Osadzie jest to opcja nie taka nowa.

Mam natomiast pytanie o samą trasę.

Wiadomo czy została przedłużona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Witam wszystkich serdecznie :)

jest nowa odsłona strony Nowej Osady

Początek sezonu 18 grudnia otwarcie od 14-tej JAZDA ZA FREE :)

Pozdrawiam

Śniegu tam jest na pół dnia.

Od 14 do 17 jest free.

Jeżeli nic nie popada to "za free" nikt nie pojeździ :/

Edytowane przez kaeres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu tam jest na pół dnia.

Od 14 do 17 jest free.

Jeżeli nic nie popada to "za free" nikt nie pojeździ :/

W piątek 18 grudnia otwiarcie ośrodka Nowa Osada!!!

W piątek o godzinie 14, otworzymy trasy narciarskie.

Trasy będą czynne do godziny 21.

Jazdy gratis dla wszystkich do godziny 17.

tak jest na stronie :D to wystarczy na te pół dnia :D

Edytowane przez 1973marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrzyłem na stronkę Stożka,piszą,że startują w piątek a może i w czwartek,ale patrząc na ilość śniegu(20 cm),nie spodziewam się rewelacji...

Nieco lepiej na Soszowie,33 cm ubitego śniegu. :rolleyes:

Na górze Żar planują otwarcie w piątek 18.12.09,ale tylko przy orczyku 300 m. :)

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre info na najbliższe dni

Przez 3 dni na Polskę będzie sypać śnieg. Na południu i wschodzie może spaść nawet 10-20 centymetrów białego puchu i chwyci spory mróz...

Do tej pory zima objawiała się głównie w postaci mrozów, a śnieg jeśli popadał, to bardzo słabo i przelotnie. W ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin się to zmieni na tyle, że będziemy mogli mówić o zimie z prawdziwego zdarzenia. Wszystko przez układ niżowy, który zmierza z południa na wschód Europy. Jeden z jego frontów przyniesie nam opady śniegu o średniej intensywności. Ze względu na to, że niże z południa zazwyczaj niosą opady o charakterze ciągłym, spodziewamy się dość sporego przyboru pokrywy śnieżnej, zwłaszcza na południu i wschodzie Polski. Pierwszym regionem na drodze śniegowych chmur będzie południe naszego kraju. Zacznie tam padać dzisiaj w godzinach porannych, a z biegiem kolejnych godzin opady będą zmierzać na północ. Do wieczoru opady śniegu występować będą w całej południowej połowie kraju. Najsilniej sypać będzie na wschodzie Śląska, w Małopolsce i na Podkarpaciu. W nocy ze środy na czwartek (16/17.12) śnieg będzie padać już w większości regionów, ale nadal najmocniej na południu, wschodzie i w centrum. Opady będą miały charakter ciągły, co oznacza, że drogowcy będą mieli spore trudności z bieżącym usuwaniem z nich śniegu. Bądźmy więc wyrozumiali, ostrożni i zachowajmy opanowanie. Jutro rano na drogach będzie fatalnie, ponieważ po nocy na południu, wschodzie i w centrum pokrywa śnieżna może osiągnąć wysokość 10-15 centymetrów. W dodatku w ciągu dnia nadal będzie sypać, więc pokrywa wzrośnie o co najmniej 5 centymetrów. Śnieg padać będzie w całym kraju, podobnie w piątek (18.12), ale jego intensywność będzie się systematycznie zmniejszać. W sobotę (19.12) opady w większości regionów ustąpią. W ciągu 3 dni opadów najwięcej śniegu należy się spodziewać na południu i wschodzie kraju, gdzie spadnie go około 10-20 centymetrów. Na zachodzie i północy pokrywa nie powinna przekraczać 5 centymetrów. Zapowiada się poprawa warunków narciarskich w górach. Większość kurortów jeszcze jest zamknięta z powodu braku śniegu, ale po kilkudniowych śnieżycach przynajmniej w Tatrach pokrywa przekroczy pół metra osiągając do 70-80 centymetrów. Na śnieg czekają także dzieci na nizinach. W weekend (19-20.12) będą wreszcie mogły ulepić bałwana. Mróz na razie nie odpuści, więc śnieg pozostanie przez większość dni świątecznych ferii. (16.12/01:18) twojapogoda.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...