Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 09/10


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Uzupełniając wypowiedź fanatyka, dotyczący innych regionów Polski - info ze świętokrzyskiego:

- wyciąg na Stadionie działa od wczoraj od 16stej.

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091217/NARTYSWIETOKRZYSKIE/430699744

filmik z inauguracji sezonu i pierwszych zjazdów.

- wyciąg Telegraf prawdopodobnie ruszy dzisiaj,

- Niestachów rusza w sobotę,

- Tumlin rusza również w sobotę (podobnie jak wspomniany Bałtów przez fanatyka),

- Krajno prawdopodobnie w środę - ale moim zdaniem to się może zmienić po obfitych opadach śniegu.

Bałtów na dwóch trasach ponoć 80 cm śniegu (info ze strony internetowej) - znając z doświadczenia tą profesionalną stację narciarską w naszym regionie - myślę, że to nie ściema.

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAT po raz drugi :D :

-"Informujemy, że w sobotę zostanie uruchomiony wyciąg nr VIII w Solisku. Na trasie nr 7 zalega 30-40 cm ubitego armatkowego śniegu, warunki narciarskie bardzo dobre. Obecnie w ośrodku prowadzone jest naśnieżanie tras nr 7 (na odcinku Hala Skrzyczeńska - Solisko) oraz trasy nr 11 (Golgota). Od tygodnia w Szczyrku notowane są bardzo niskie temperatury, pokrywa śniegu naturalnego wynosi około 10 cm. Następny w kolejności zostanie uruchomiony wyciąg nr IV (Suche - Hala Skrzyczeńska). Wyciąg czynny w godzinach: 8:00 - 15:00. Serdecznie zapraszamy!"

Jeszcze na strona COS Skrzyczne znalazłem coś takiego:

-"Warunki narciarskie:

Skrzyczne - Doliny: ZAMKNIĘTA

Skrzyczne-Grzebień-Kaskada-Jaworzyna: DOBRE"

:confused:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Skrzyczne-Grzebień-Kaskada-Jaworzyna: DOBRE"

To znaczy uwaga na kamienie na trasie -ale w COSie to norma

Najgorsze jest to,że moja ekipa chce jechać właśnie na Skrzyczne! :eek:

Ja tam na Nową Osadę bym pojechał. :rolleyes:

Dziś przed godziną 18-tą,jadąc do B-B,w jednym miejscu termometr w aucie pokazał mi -19 st!!! :eek: Jak już wyp... to na całego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to,że moja ekipa chce jechać właśnie na Skrzyczne! :eek:

Ja tam na Nową Osadę bym pojechał. :rolleyes:

Dziś przed godziną 18-tą,jadąc do B-B,w jednym miejscu termometr w aucie pokazał mi -19 st!!! :eek: Jak już wyp... to na całego. :P

to jedź bo warto a oni niech jadą na skrzyczne, dzisiaj miało być od 14 do 17 za darmo ale jak o 18 się zbierałem to dalej bramek nie było :D na początku trochę tłoczno tak na 5min stania potem prawie bez kolejki, stok zrobiony na beton, bez kamieni i przetarć (jak na standarty nowej osady to dobry - ale na stozku jakby mieli takie warunki to pewnie by je ocenili na celujący :D), krzesło fajnie chodzi i jakby nie ci z jedną przypinali dechy to pewnie by się nie zatrzymywało, a tak co jakiś czas ktoś nie potrafił wysiąść, brakuje trochę śniegu jak się podchodzi od bramki do krzesełka - chodzi się po takich plastikach, ogólnie było warto, nowe nartki sprawdzone - trochę bolało bo promień skrętu trochę większy niż 12m ale jak załapałem o co chodzi to byłem najszybszy na stoku :D:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Zakopcu do poniedziałku naturalnego śniegu jest z 10-15cm Witów chcą jutro otwierać a w niedzielę jakieś zawody tam robić ale nie ciekawie to tam śniegowo wygląda z drogi było widać jakąś trawe czy coś w tym rodzaju . A na Żarze podobno była dzisiaj jazda za darmo i warunki są super na orczyku jest ze 60 cm a niżej 40 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rusza Kokuszka-ski /gmina Piwniczna/. Krótki orczyk ale zawsze coś. Stok przygotowany w miarę dobrze, mam nadzieje ze nie będzie zbyt dużo kalafiorów i brył jak to sie kiedys w sezonie zdarzało. Jutro pierwszy trenning na śniegu! Na narty mnie już ciśnie od zakonczenia zeszłego sezonu, więc możecie sobie wyobrazic co się teraz ze mną dzieje. LET IT SNOW!:)

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedź bo warto a oni niech jadą na skrzyczne, dzisiaj miało być od 14 do 17 za darmo ale jak o 18 się zbierałem to dalej bramek nie było :D na początku trochę tłoczno tak na 5min stania potem prawie bez kolejki, stok zrobiony na beton, bez kamieni i przetarć (jak na standarty nowej osady to dobry - ale na stozku jakby mieli takie warunki to pewnie by je ocenili na celujący :D), krzesło fajnie chodzi i jakby nie ci z jedną przypinali dechy to pewnie by się nie zatrzymywało, a tak co jakiś czas ktoś nie potrafił wysiąść, brakuje trochę śniegu jak się podchodzi od bramki do krzesełka - chodzi się po takich plastikach, ogólnie było warto, nowe nartki sprawdzone - trochę bolało bo promień skrętu trochę większy niż 12m ale jak załapałem o co chodzi to byłem najszybszy na stoku :D:D

Wielkie dzięki za fajną relację! :)

Raczej na 100% pojadę na Nową Osadę,ciekawe tylko jaka będzie cenówka,bo co jak co,ale przede mną na pewno zdążą postawić bramki. :D

Jak ja się nie mogę doczekać pierwszych szusów! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, był ktoś dziś w szczyrku? Jeśli tak, bardzo prosze o informacje. Zastanawiam się czy jest sens jechać jutro na pół dnia, jeśli ma być kicha (w moim przypadku jest to wyprawa (przed 6 pociąg do Bielska, potem pks, itd.), także bardzo prosze o informacje.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurgów

Właśnie wróciłem z Jurgowa.Czynna kolej krzesełkowa i trasa nr3.Warunki wyśmienite trasa perfekcyjnie przygotowana,a co najważniejsze zero ludzi(w sumie ok 40-50 osób).No i jako jeden z pierwszej dziesiątki załapałem sie na darmowy karnet wiec wyjad zaliczam do udanych.Wracając rzuciłem okiem na kotelnice ale tam jak zwykle masa ludzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Nowa Osada, trzeba sprawdzic jak to teraz wyglada. 10 min. temu dzwoniłem do nich i jeszcze nie wiedza po ile beda karnety czasowe ale jeden wyjazd ma kosztowac 5zł. Dzisiaj mieli jeszcze jakies drobne problemy technicze i było FREE.

Dzisiaj rano byłem na Nowej Osadzie i warunki były super, żadnych kamieni i przetarć. ok 11 zaczęło się robić trochę tłoczno ,dużo dzieci ze szkółek narciarskich. Faktycznie było za free bo mieli problemy z czytnikami

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...