Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

6-10.12 wspólny wyjazd na narty - skionline.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję dla spragnionych śniegu i tłuczenia tyczek w imię doskonalenia techniki.

Proponuję wspólny wyjazd skionline.pl ze szkoleniem sportowym na tyczkach prowadzonym przed Grzegorza Dendysa właściciela szkoły narciarskiej Carving Sport.

Grzegorz zapewnia:

- codzienną jazdę na tyczkach - min. 4 godziny,

- pomiar czasu,

- video-rejestrację,

- wieczorną analizę techniki.

Koszt udziału w treningach 550 zł za tydzień.

Uwaga: jeżeli będą chętni do doskonalenia jazdy bez jazdy sportowej, jazdy funcarvingowej, freeride - przygotujemy osobną grupę.

Wszystko zależy od nas!

Proponowany termin wyjazdu 5-12.12.2009

Miejsce: Katschberg, Karyntia, Austria

Ceny skipassów znajdziecie tutaj: http://www.skionline.pl/stacje/?co=stacje&id_miejscowosci=130&podstrona=skipassy

Zakwaterowanie: załatwiamy we własnym zakresie, bez pośredników itd.

Ja postaram się załatwić kilka par nart do testów!

Jeżeli jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem proszę o informacje.

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku jak mozesz napisz orientacyjna cene tego wyjazdu z wszystim( nozleg skipass szkolenie itd....)

Wojtuś,

Szkolenie już masz poniżej, zakwaterowanie jakie komu odpowiada, więc zależy od Was, skipassy podałem link do cennika na Katschbergu

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku ja wiem że szkolenie jest już poniżej ale ja bym pierwszy raz w alpy na narty jechał. Więc chciałem mieć jakiś ogólny zarys ile to wszystko może wynieść. Co do warunków mieszkalnych nie mam jakiś specjalnych wymagań, ciepła woda i łóżko mi wystarczą, byle na nartach się najeżdżę:D. I jeszcze pytanie jak z dojazdem we własnym zakresie czy można się do kogoś do kooptować?

Edytowane przez wojtus81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) wstepnie takze bym zglosil swoja skromna osobe.wstepnie dlatego poniewaz czekam na rozwoj wydarzen na uczelni, ale to kwestia kikunastu dni.jakby byla opcja i mozilowsc z checia bym sie zabral z kims w aucie jak ktos bedzie mial wolne miejsce.CO do noclegu takze nie mam wygorowanych wymagan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc chciałem mieć jakiś ogólny zarys ile to wszystko może wynieść.

Dojazd: samochód os max 700(z winetkami)

Mieszkanie: np. apartament 4 os maksymalnie 80 e za noc od mieszkania, czyli 20 e łóżko. Sprzątanie końcowe apartamentu 30 e.

Pokój ze śniadaniem 25-30 e noc

Wyżywienie: jak apartament to praktycznie możesz wszystko z Polski wziąć i na upartego tam nic nie kupować i nie jest prawdą że ceny są takie same, np. 10 jajek kosztuje 3 e u nas 3 zł, piwo w sklepie najtańsze ok 1 e u nas niecałe 3 zł. Ja mówię w ten sposób że kosztów jeszenia nie liczę bo jak nie pojadę to w domu też muszę jeść. W każdym razie za 300 zł przed wyjazdem spoko zrobisz zakupy dla 4 os na tygodniowy wyjazd.

Na upartego na stoku do knajpy wcale nie musisz iść, ale jak by co to gulaszzupa 4,5 e, danie obiadowe od ok 8-9, kawa chyba 2 e

Ubezpieczenie narciarskie 70 zł

Niezły bigos, co??:D

Reasumując na 1 osobę przy założeniu że jadą 4 osoby w samochodzie i mieszkają w apartamencie:

Dojazd 175

Apartament 620

Skipass 6 dni 730

Żarcie 100

Ubezpieczenie 70

Kieszonkowe ???

Razem 1695

Jeśli chodzi o apartament to podałem raczej górny pułap można 4 os apartament spokojnie poniżej 60 e znaleźć.

I generalnie nie ma już żadnych ukrytych kosztów, które by się mogły pojawić, choć wiadomo, nie wolno pojechać bez jakiegoś zapasu gotówki, bo wszystko się może zdarzyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB - piwo w sklepie to się taniej kupi niż za 1E, za tyle to już dobra średnia półka. Da sie taniej co znacznie obniża koszta wyjazdu:D. Mozna jeszcze taniej piwo kupić po drodze u Pepików, koszta spadają znacznie:D Ale generalnie dobra ta twoja kalkulacja. W tym terminie to jest raczej niski sezon i mieszkanie powinno wyjść taniej, ja płaciłem ostatnio po 16,50 Euro/os za apartament 2 os, a za pension ze śniadaniem 19 E w Mayerhoffen i to była chyba normalna cena bo jakoś specjalnie nie szukaliśmy, tyle że śniadania kiepskie były bo jedynie kawa dobra i bułki świerze, dlatego wolę wariant ze śniadaniem we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB - piwo w sklepie to się taniej kupi niż za 1E, za tyle to już dobra średnia półka.W tym terminie to jest raczej niski sezon i mieszkanie powinno wyjść taniej

Pieprzyć to piwo, a mieszkanie przed chwilą pokopałem 5 minut i za 44 e apartament dla 4 osób/noc w Rennweg znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzyć to piwo, a mieszkanie przed chwilą pokopałem 5 minut i za 44 e apartament dla 4 osób/noc w Rennweg znalazłem.

Piękna cena:) W grudniu to sie coś znajdzie taniej, nie powinno być problemu choć twoje znalezisko jest imponujące:D Myśle, że jak ktoś chce w Alpy jechac za mniejsze pieniądze to grudzien to dobry termin = początek grudnia oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za podpowiedź, masz rację SB niezły bigos:D

Więc żeby uporządkować, polecam taki schemat:

Bierzesz z sobą 500 euro w gotówce, a wszystko co się da płacisz kartą.

Jesteś gotówką zabezpieczony na wypadek jak by karta gdzieś nie zatrybiła, jak Ci zostanie coś po powrocie to jest motywacja żeby to zostawić na next wyjazd:D.

Może ktoś kocha plastik i ufa mu bezgranicznie, ja może starej daty jestem i nie wyobrażam sobie żebym wyszedł z domu bez pieniędzy, a co dopiero wyjechał za granicę.

I jeszcze jedno, zawsze upieram się żeby zapłacić gospodyni za mieszkanie od razu w dniu przyjazdu, tym sposobem mam mniej pieniędzy do pilnowania/stracenia/przepicia/ rozkurzenia:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc żeby uporządkować, polecam taki schemat:

Bierzesz z sobą 500 euro w gotówce, a wszystko co się da płacisz kartą.

Jesteś gotówką zabezpieczony na wypadek jak by karta gdzieś nie zatrybiła, jak Ci zostanie coś po powrocie to jest motywacja żeby to zostawić na next wyjazd:D.

Może ktoś kocha plastik i ufa mu bezgranicznie, ja może starej daty jestem i nie wyobrażam sobie żebym wyszedł z domu bez pieniędzy, a co dopiero wyjechał za granicę.

I jeszcze jedno, zawsze upieram się żeby zapłacić gospodyni za mieszkanie od razu w dniu przyjazdu, tym sposobem mam mniej pieniędzy do pilnowania/stracenia/przepicia/ rozkurzenia:D.

To racja i z plastikiem i z płaceniem pierwszego dnia.

Mój kolega najwierniejszy zawsze ma przy sobie taki pliczek i nazywa go "pynga". Dzięki temu kiedyś jedną znajomą w Livigno uratował bo jej karta nie trybiła i na pewno nie z braku środków na koncie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To racja i z plastikiem i z płaceniem pierwszego dnia.

Mój kolega najwierniejszy zawsze ma przy sobie taki pliczek i nazywa go "pynga". Dzięki temu kiedyś jedną znajomą w Livigno uratował bo jej karta nie trybiła i na pewno nie z braku środków na koncie.

Pozdrawiam.

Oczywiscie ze platikowi bezgranicznie ufac nie mozna......... dlatego dobrze jest miec trzy ;)

Gotowka bezsprzecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel też miał problemy z kartą. Nie chciała działać w bankomatach i sklepach po powrocie okazało się, że jest uszkodzona. Miał przy sobie 40zł:eek: Zrzutka była na jego utrzymanie i skipas. Totalna nieodpowiedzialność. Ja mam inna taktykę w czasie wyjazdów "Pynga", a karta w rezerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel też miał problemy z kartą. Nie chciała działać w bankomatach i sklepach po powrocie okazało się, że jest uszkodzona. Miał przy sobie 40zł:eek: Zrzutka była na jego utrzymanie i skipas. Totalna nieodpowiedzialność. Ja mam inna taktykę w czasie wyjazdów "Pynga", a karta w rezerwie.

ja tak samo jak Ty i zawsze sie sprawdza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy

Cześć, jestem nowa :-) Chcialam sie przylaczyc do grupy ludzi na wyjazd na narty, bo nie znam nikogo z kim moglabym wyjechac. Problem polega na tym, ze nie umiem jeżdzic na nartach, tzn probowalam i uwielbiam narty i bardzo chcialabym sie nauczyc. Wiec poszukuje grupy z nauczycielem dla poczatkujacych. Czy ktos moglby mi pomoc? Z gory dzięki :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z mały zainteresowaniem forumowiczów po konsultacji z Grzegorzem Dendysem (Carving Sport) zdecydowałem o przeniesieniu wyjazdu do Ischgl.

Poniżej wszystkie informacje dot. oferty wyjazdu szkoleniowego:

06.12.2009.-10.12.2009.

Kurs carvingowy organizowany przez naszą szkołę trwa 5 dni, codziennie 5 godzin zajęć. Nauka odbywa się w grupach 8 -10 osobowych. Program zajęć w poszczególnych grupach dostosowany jest do poziomu narciarskich umiejętności Kursantów. Program szkolenia nie obejmuje zajęć dla debiutantów.

Szkolenie sportowe:zajęcia prowadzone są w formie treningu sportowego . Program treningów to doskonalenie jazdy na trasach slalomu, giganta oraz slalomu carvingowego.

Kursanci korzystają z elektronicznego pomiaru czasu.

Cena kursu: 550.00 zł.

Cena kursu bez oferty pobytowej BIURA EXCALIBUR TOURS : 600.00 zł.

NOWOŚĆ!!!

SZKOLENIE OD PODSTAW:

od tego sezonu już jako stały punkt programu naszych kursów!

Intensywna ( 5 dni po 5 godzin zajęć), efektywna (indywidualizacja toku szkolenia), komfortowa ( grupy tylko do 5 osób) nauka jazdy na nartach dla debiutantów!

Cena kursu: 1 osoba - 2000.00 zł.

2-3 osoby - 1500.00 zł./osoba

4-5 osób - 1000,00 zł./osoba

W cenę kursu wliczony jest koszt kompletu materiałów foto i video przygotowanych w trakcie trwania nauki, które każdy z uczestników otrzyma po zakończeniu szkolenia.

Dla nas, instruktorów, najważniejsze jest bezpieczeństwo uczących się.

Dlatego w tym sezonie nasi Kursanci zobowiązani są do używania KASKÓW w trakcie trwania szkolenia.

Rezerwacje miejsc na kursie potwierdzamy po dokonaniu wpłaty należności za szkolenie 550 zł .( 600 zł.) .

Numer konta :

Deutsche Bank PBC S.A. Oddział Bielsko-Biała

10 1910 1136 4000 0301 5121 0001

Więcej informacji można uzyskać pod adresem:

Szkoła narciarska Carving Sport

ul. Sobieskiego 24/5

43-300 Bielsko-Biała

Tel. +48 33 814 04 82

Kom. +48 502 320 309

Fax +48 33 814 04 82

dendys@carvingsport.pl

Osoba kontaktowa: Beata Dendys

www.carvingsport.pl

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem nowa :-) Chcialam sie przylaczyc do grupy ludzi na wyjazd na narty, bo nie znam nikogo z kim moglabym wyjechac. Problem polega na tym, ze nie umiem jeżdzic na nartach, tzn probowalam i uwielbiam narty i bardzo chcialabym sie nauczyc. Wiec poszukuje grupy z nauczycielem dla poczatkujacych. Czy ktos moglby mi pomoc? Z gory dzięki :confused:

No nieźle,nieźle.

Odważnie Martusiu.

Piszę tak zdrobniale bo mam córkę o tym imieniu i tak jestem przyzwyczajony.

Jak na razie to nie skrzyknęła się tu grupa początkujących na wspólny wyjazd z instruktorem.

Ale może właśnie Ty to zapoczątkujesz?

Aha na przywitanie poproszę Cię o uzupełnienie profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z mały zainteresowaniem forumowiczów po konsultacji z Grzegorzem Dendysem (Carving Sport) zdecydowałem o przeniesieniu wyjazdu do Ischgl.

i to było świetne posunięcie... Wreszcie się spotkamy :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...