Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenie GS dla forumowiczów!


Rekomendowane odpowiedzi

Soooczek, w końcu poznam osobiście :)

A może w piątek byś pojechał i przespał się po drodze?

Wpadłem na pewien pomysł.

Czy ktoś z bliżej mieszkających nie ma czasem grilla? :D

Umawiamy się, że o 12 obiadek, ja rozpalam grilla i gotuję dla Was :D

Mogę także zakupić kiełbachę jakąś a potem się rozliczymy w wersji piwnej czy coś w ten deseń.

Tylko czy ktoś podrzuciłby sprzęt?

Z ostatniej chwili:

skurw@#$ z Korbielowa... dajcie mi namiar na pensjonat, który przyjmie narciarzy na jedną noc !!! Oprócz FeroLux z luksusowymi cenami !!!

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak po trochu.....

Łokciu, jade ale nie bede sie "katowal", Szymon na tyczki a ja tak sie lajtowo poślizgam, nawet nie dopuszczam do za dużych przeciążeń na krawędziach :)

Poza tym relacje z chirurga - ortopedy Ci zdałem.

Mysiek, raczej nie uda się, bo co prawda nawet pt mam wolny, ale jeszcze mam to i owo we Wrocławiu do zalatwienia i raczej wieczorem dopiero na chatę będę wracał.

Nawzajem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC,na pierwszej stronie skionline w artykule o szkoleniu widnieje data 6 styczeń? :confused: Chyba jakiś błąd? :)

...Wpadłem na pewien pomysł.

Czy ktoś z bliżej mieszkających nie ma czasem grilla? :D

Hahaha... też o tym myślałem. :D

Z ostatniej chwili:

skurw@#$ z Korbielowa... dajcie mi namiar na pensjonat, który przyjmie narciarzy na jedną noc !!! Oprócz FeroLux z luksusowymi cenami !!!

To normalne,miałem podobne problemy ze znalezieniem noclegu w Zakopanym,jak jechałem "na Małysza". :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak po trochu.....

Łokciu, jade ale nie bede sie "katowal", Szymon na tyczki a ja tak sie lajtowo poślizgam, nawet nie dopuszczam do za dużych przeciążeń na krawędziach :)

Poza tym relacje z chirurga - ortopedy Ci zdałem.

Mojej Naj zdałem relację z twojego spotkania z ortopedą. Stwierdziła co to za ortopeda:eek:. Mam nadzieję, że to nie był taki nasz brodnicki (nie będę nazwiska wymieniał).

Uważaj na siebie bo wspólny listopad ani się obejrzymy i będzie tuż tuż....

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie tak dzisiaj spojrzałem na dojazd do ośrodka i ciekaw jestem czy ktoś może jechał kiedyś tą drogą przez Jabłonkę? Jeśli tak to, jak ta droga wygląda i czy warto się tam pchać?? Zastanawiam się właśnie bo nie wiem czy szybciej będzie z Krakowa przez Suchą Beskidzką i Korbielów czy tez przez Jabłonkę właśńie?? Z samego rana zakopianka pusta będzie to do Jabłonki za max 50 minut doleci, przez Suchą to wyjdzie znacznie dłużej, choć kilometrów mniej...

P.S. Czy oprócz Ravicka97 jedzie ktoś jeszcze z Krakowa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie tak dzisiaj spojrzałem na dojazd do ośrodka i ciekaw jestem czy ktoś może jechał kiedyś tą drogą przez Jabłonkę? Jeśli tak to, jak ta droga wygląda i czy warto się tam pchać??

P.S. Czy oprócz Ravicka97 jedzie ktoś jeszcze z Krakowa???

Od strony NT przez Lipnicę i na Bobrov. Wielokrotnie w lato i parokrotnie ostatniej zimy. Droga ok. Chociaż po dużych opadach to nie wiem jak tam jest przy samej granicy gdzie są pola ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie tak dzisiaj spojrzałem na dojazd do ośrodka i ciekaw jestem czy ktoś może jechał kiedyś tą drogą przez Jabłonkę? Jeśli tak to, jak ta droga wygląda i czy warto się tam pchać?? Zastanawiam się właśnie bo nie wiem czy szybciej będzie z Krakowa przez Suchą Beskidzką i Korbielów czy tez przez Jabłonkę właśńie?? Z samego rana zakopianka pusta będzie to do Jabłonki za max 50 minut doleci, przez Suchą to wyjdzie znacznie dłużej, choć kilometrów mniej...

P.S. Czy oprócz Ravicka97 jedzie ktoś jeszcze z Krakowa???

W lecie na moto tam jechałem - od Jabłonki do granicy droga trochę dziurawa ale się jechało. Zimą nie jechałem, ale na razie to za dużych opadów nie ma więc nie powinno być problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony NT przez Lipnicę i na Bobrov. Wielokrotnie w lato i parokrotnie ostatniej zimy. Droga ok. Chociaż po dużych opadach to nie wiem jak tam jest przy samej granicy gdzie są pola ...

Dzięki Mysiek, właśnie tak kombinuję...

Pytanie tylko którędy będzie lepiej/szybciej?? Śniegu się nie boję :D byle by nie nawaliło z pół metra, bo jak nie odśnieżą to trudno mi się będzie przebić przez zaspy małą skodziną :P

Ile Wam średnio zajmował ten przejazd od Jabłonki do Korbielowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...