Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenie GS dla forumowiczów!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich - jak cała reszta pisze się na to szkolenie,

ale na początek kilka słów o sobie ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum :)

Przygodę z nartami zacząłem w dzieciństwie jak większość ale ja na deskach z drewna i sprężynkach z konikami :) hehe takie czasy były, potem długa przerwa z paręnaście lat, a takiego bakcyla załapałem w sezonie 2008/2009 i mogłem stwierdzić że z nartami jest jak z jazdą na rowerze nie zapomina się :) preferuje jazdę rekreacyjną tak jak umiem hehe ale z ambicjami na doskonalenie to tyle o mnie na razie.

Pozdrawiam Rafał

Ps. Dzięki wszystkim za posty i poruszane tematy na forum może nie zabieram w nich głosu ale wszystkiego z nich się dowiedziałem co mi było potrzebne za pomocą magicznego przycisku „szukaj” :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam dwie metody:

1) podwojny Gripex i pod kołdre

2) 50ml sliwowicy łąckiej + 50ml do herbatki gorącej z miodem + 50ml śliwowicy łąckiej po wypiciu herbaty i... pod kołdre

Jak nie działa to musi być ostra choroba !

Ale Ty masz zdrową "pompkę" mysiek.

Obojętnie czy po Gripexie czy po śliwowicy moja "pompka" chce się usamodzielnić poza moje ciało.Stuka jak rozklekotany diesel:eek:

Owszem (pomijając kwestie sercowe) jest to bardzo skuteczna kuracja.

Ale wg. mnie tylko przy typowym przeziębieniu.

Jak złapie nas wirus grypy to już tejże grypy śliwowicą nie przepędzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam dwie metody:

1) podwojny Gripex i pod kołdre

2) 50ml sliwowicy łąckiej + 50ml do herbatki gorącej z miodem + 50ml śliwowicy łąckiej po wypiciu herbaty i... pod kołdre

Jak nie działa to musi być ostra choroba !

Mysiek,

Popatrz w metryki :eek:

Swoją drogą to zmiana metod leczenia nastąpiła. Za moich czasów to się mówiło, że okład z młodych piersi jest najskuteczniejszy :D

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Katowice stoją w śniegu... jest go tu sporo.

Z telefonow znajomych wynika, że większość starego GOPu stoi lub porusza się w ślimaczym tempie... a snieg dalej sypie.

Mysiek Ty wyjeżdżaj już.

Bo my chcemy gorących kiełbasek.:D

Mysiek,

Popatrz w metryki :eek:

Swoją drogą to zmiana metod leczenia nastąpiła. Za moich czasów to się mówiło, że okład z młodych piersi jest najskuteczniejszy :D

..oraz ziarnko pieprzu do pępka włożyć.

nakryć drugim pępkiem i tak długo trzeć aż ziarnko się zetrze na pył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunki drogowe

tak sobie pomyslałem,że skrobne dwa slowa o drodze jaka czeka Was jutro w stronę Korbielowa.otóż jechałem popołudniu tą drogą i warunki były fatalne:sznurek samochodów;prędkość max.30-40 km/h ;droga biała ,nieodśnieżona,non stop za oknem sypie.zawsze jak tam jadę to jestem chory jak mam się tam ślimaczyć tym jednym pasem,a teraz dodatkowo ślizgawica...

piszę to nie po to ,aby Was zniechęcić tylko,aby zachęcić wyjechać ok.1godzinkę szybciej ,bo na drogowców w nocy to nie wiem czy można liczyć

z uwagi na to ,że jutro cały dzień pracuję życzę Wam wszystkim szerokości,przyczepności no i na stoku udanej zabawy na maxa !!!!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie serdecznie dziękuję serwisowi narciarskiemu "Szafrański" za błyskawiczny serwis nart mimo natłoku roboty! :)

Musiałoby przejść do dzisiejszego popołudnia, a jak znam siebie to marne szanse :mad:

pzdr (lekko w....ny) misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Szkoda,nie miało kiedy Cię złapać. :(

Ale może jeszcze odpuści...

Niestety no chance ... ale dzieki za namiar

Panowie ale pomożecie? :(

Może jeszcze przy skrzyżowaniu,gdzie jest odbicie na Pilsku,tam chyba też serwisują?

Ja tam w związki homoseksualne nie wchodzę, ale życzę Wam chłopaki powodzenia!

Mysiek,nie musisz się ukrywać,tu pełna tolerancja jest. :D

Wiemy wiemy,cicha woda...

-------------------------------------------------------------

Jeszcze trochę o serwisie.

Udało mi się trochę wcześniej wyjść z roboty i natychmiast skierowałem się do serwisu.Miła pani przyjęła nartki i powiedziała,że mogę je odebrać rano.No cóż,rano to trochę za późno,spytałem czy mogłyby być na dziś,jest to dla mnie ważne.Ów pani skonsultowała się z kolegą i... da się!Nartki będą na dziś,ok godz. 20.00 będę mógł je odebrać.Jedno prawie za mną...

Pojechałem oddać auto do wymiany tarcz i klocków hamulcowych i spokojnie czekałem... Nagle telefon:"narty są gotowe,mogę je odebrać do godz. 19.00!Nerwowo patrzę na zegarek,a właściwie telefon i czekam,aż auto będzie gotowe.Pojawiają się problemy z częściami...

Już kombinuję nad wyjściem rezerwowym,ale na szczęście wszystko ok - godz. 18.00 wyjeżdżam z serwisu!Teraz to już formalność: odebrałem nartki,kupiłem ojro i nawet jeden z kolegów jutro ze mną się wybiera. :)

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...